Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Изработването на подобен детайл на струг ще е мъка. Лазерно, водно или плазмено рязане.
    Трябва да му кажа на бай Васил да спре да се мъчи тогаз. Говорим за отрязване на шайба от листов материал. Нищо мъчно или пък сложно няма в това.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #17
      От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

      То на гледане няма сложна работа, и морето е до глезените.
      Иначе, вероятно подобен детайл може да се издялка и със зеге, с джобно ножче и какво ли не друго.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

        А бе аз мога да я издялкам и с малкия флекс, ама нема да стане хубава.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          То на гледане няма сложна работа, и морето е до глезените.
          Иначе, вероятно подобен детайл може да се издялка и със зеге, с джобно ножче и какво ли не друго.
          Кажи че си "изрязвал" подобни шайби на струг ,и че ти е били много трудно и "мъка" ,и те оставям на мира. Че всеки си има възможности ,откъде да знаем твоите?
          А пък сравнението на струг със зеге или ножче е...детинско.
          А пък ако шайба направена с флекс ,задоволява пусналия темата-enjoy...
          Това че не оценява 5-минутното ми решение на дилемата му ,ме кара само да си го преместя...
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • #20
            От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

            Звънни ми на 0888 едно едно 37 едно едно да ти дам телефон на този който трябва да има подходящо жибо.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

              Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
              Кажи че си "изрязвал" подобни шайби на струг ,и че ти е били много трудно и "мъка" ,и те оставям на мира. Че всеки си има възможности ,откъде да знаем твоите?
              А пък сравнението на струг със зеге или ножче е...детинско.
              А пък ако шайба направена с флекс ,задоволява пусналия темата-enjoy...
              Това че не оценява 5-минутното ми решение на дилемата му ,ме кара само да си го преместя...
              Не знам какво си мислиш че си мерим... За да спрем с глупостите и офтопика - моето е по-голямо и точка!
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #22
                От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                Оказа се, че рязането с лазер не е проста работа. Питах на няколко места, а това е един от отговорите:
                "Принципно бихме могли да изрежем въпросната шайба.За да сме сигурни, трябва да доставите (изпратите) наличният Ви материал.
                Към материала имаме следните изисквания:
                - Да е с идеално гладка равнинна повърхност; (на чинията да се изрежат бордовете и да остане само дъното, което да е равно);
                - Да е с по-голям габарит от изрязваният детайл;
                - Да знаем точната марка стомана на материала (за да проверим дали лазера може да реже въпросният материал);
                След доставката ще направим проба, дали може да се реже и чак тогава ще Ви кажем точната цена."

                Този отговор вероятно е професионален, но от къде да знам марката стомана на чиния от алпака?
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #23
                  От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                  Като за начало - ако чинията е наистина от алпака, няма нищо общо със стоманата, в буквален и всякакъв друг смисъл.

                  Нещото може да се резне и с плазма, като предварително се направи макет.

                  Тук има и няколко човека и цяла тема за плазмено рязане. Струва ми се смислено да се попита в нея.

                  Отделно почти във всяка фирма за лазерно рязане можеш да кажеш да ти я отрежат с техен материал неръцдавейка 1мм или 1.5мм. В BGSteel например съм поръчвал и малки и големи, и сложни и прости неща от неръждавейка.

                  Не знам защо си решил да е с твой материал, ама определено по-добрия вариант е да е с техен. Тогава няма за какво да мрънкат.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Оказа се, че рязането с лазер не е проста работа. Питах на няколко места, а това е един от отговорите:
                    "Принципно бихме могли да изрежем въпросната шайба.За да сме сигурни, трябва да доставите (изпратите) наличният Ви материал.
                    Към материала имаме следните изисквания:
                    - Да е с идеално гладка равнинна повърхност; (на чинията да се изрежат бордовете и да остане само дъното, което да е равно);
                    - Да е с по-голям габарит от изрязваният детайл;
                    - Да знаем точната марка стомана на материала (за да проверим дали лазера може да реже въпросният материал);
                    След доставката ще направим проба, дали може да се реже и чак тогава ще Ви кажем точната цена."

                    Този отговор вероятно е професионален, но от къде да знам марката стомана на чиния от алпака?
                    Пуснали са те по пързалката...
                    Както каза и колегата, с техен материал е най -лесно.
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                      Ако още не си намерил къде да ти го отрежат ми се обади утре сутринта да свършим работа набързо нула877 118 99две.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                        Тая заран sek.1 ми даде 2 шайби, втората за зор-заман. Благодаря!
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                          Пак заповядай . Дано да свършат работа .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            А бе аз мога да я издялкам и с малкия флекс, ама нема да стане хубава.
                            Трябва да е убава,или да върши работа?
                            Дизелов Jeep, не е Jeep.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                              При налична толкова техника
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Трябва ми шайба 106 х 84 х 1 мм

                                Свършиха ли работа шайбите ?
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X