Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся универсален майстор строител или бригада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся универсален майстор строител или бригада

    Егати и дипломатическият въпрос! Не мога да разбера що се абите! Мазане на стени и таван е общо описание, че не требва да се виждат тухли, а всяко уважаващо се мазе е на тухли. Разбира се, няма да е с плочи инкрустирани с елмази!
    Ето и обяснението за нуждата от дизайнер.
    На първо време трябва някой да позачисти. Аз не мога, нито имам възможност да дърся чистачи. Абе, в първия пост съм написал какво трябва и едва ли ще има съществена промяна.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: Търся универсален майстор строител или бригада

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      ... На първо време трябва някой да позачисти. ...
      На първо време ти трябва май не майстор, а нещо от рода на "Кърти, чисти, извозва".
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: Търся универсален майстор строител или бригада

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        На първо време ти трябва май не майстор, а нещо от рода на "Кърти, чисти, извозва".

        Да допълня, ако са от "тъмнозелените", желателно е да нямаш нищо ценно като инструменти например в мазето....

        На баща ми преди време, откраднаха едно бая тежко менгеме така....

        Коментар


        • #19
          От: Търся универсален майстор строител или бригада

          Има много студентски бригади ,дето с това си връзват некой уеф ,работят на нормални пари и бързо.Давам посока.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Търся универсален майстор строител или бригада

            Аз имам един пич дето се занимава именно с почистването на мазета и т.н.
            Имам и другият унимайстор Обаче съм сигурен,че чакането за него ще е бая.
            У нас само той ми работи тъй като мога го оставя и да не го мисля,но както казах е трудно с графика му.
            Та на въпроса на вторият мога да дам телефон и сега, а на първия към петък като се прибера.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Търся универсален майстор строител или бригада

              Чистачите не се занимават със сваляне на опити за култивиране. Само изнасят и прибират всичко интересно. При мен няма такова.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #22
                От: Търся универсален майстор строител или бригада

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Чистачите не се занимават със сваляне на опити за култивиране. ...
                А защо си мислиш, че квалифициран строителен работник ще дойде да се занимава с това?!?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Търся универсален майстор строител или бригада

                  Затова писах "бригада". Би трябвало да решат кой да го направи.

                  Един пример: Аз се занимавам с електроника и радиотехника. Носят ми радиоапарат за ремонт. Взимам лист, написвам какви части ми трябват и го връчвам на клиента да ги достави. Бедният, той не е чувал за тях, нито знае къде се продават.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся универсален майстор строител или бригада

                    Ние сме еладжии ,не мога да помогна ,но правилния подход към случая е горе долу в следния порядък...

                    Понеже споменавате дизайнер...

                    Наемете го...не всеки дизайнер ще се навие да се занимава с мазе,но пък има мазета по 200 квадрата...В смисъл дизайнера смята труда си на квадрат и .....

                    Той ще ви състави план за действие,наемете общи работници да изхвърлят и изчистят обекта.Ден-Два.....

                    След това влизат еладжийте,вик ....два-три дни...

                    После шпакловка,Кнауфаджии ...мазе...може би ...два дни


                    Бояджии ден,два
                    Накрая идват вратите....ден

                    После пак идват еладжийте, всъщност те си тръгват последни


                    В най-добрия случай имаш 4 бригади....

                    Познавам трима такива ,които могат да свършат всичко без вратите,но ще бачкат месец и повече,а не работят евтино.И ще те запишат за есента,също както и ние ...към септември ще почнем да поемаме нови обекти.

                    Мъртъв сезон няма,напротив,тая и миналата зима сме работили повече от колкото лятото.

                    Мебелистите не ги броя,а вероятно ще има и такива...



                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Чистачите не се занимават със сваляне на опити за култивиране. Само изнасят и прибират всичко интересно. При мен няма такова.
                    Или ти ,или те, се будалкате,в момента поне на пет наши обекта има такива групи които къртят ,извозват и чистят....и сме на всичките обекти ежедневно,щото един не видял,друг не разбрал,късат,махат кабели и т.н
                    Последно редактирано от Roninn; 17-07-18, 22:52.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X