Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ, сравнение на два мотора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ, сравнение на два мотора

    Здравейте, колебая се между два мотора.

    Husqvarna sm 125s 2009г. (ww w.motorcyclespecs.co.za/model/husqvana/husqvarna_sm125%2008.htm)

    и

    Husqvarna wre 125 2001г (ww w.motorcyclespecs.co.za/model/husqvana/husqvarna_wre125%2001.htm).

    Казаха ми че "wre" е по добрият вариант, но ме притеснява че моторът е стар. Въпросът ми е: Има ли наистина съществена разлика между моделите.
    Мерси предварително.
    Последно редактирано от Turnikman; 14-07-18, 12:54.

  • #2
    От: Помощ, сравнение на два мотора

    А имат ли някаква история тези мотори в смисъл общо състояние км и тем подобни.Цената им каква е?Питам най-вече защото са двутактови.8г не са малко.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ, сравнение на два мотора

      Също sm125 e supermoto.Wre 125 e dual purpose.Съответно единия да кажем, че става за умерен offroad, а другия не.Ако знаеш как ще го използваш и избора ще е ясен.И пак състоянието им какво е?

      Коментар


      • #4
        От: Помощ, сравнение на два мотора

        Мерси за отговора, не знам техническото състояние на двата мотора, аз съм от София, супермотото е от Стара Загора, а другият от Айтос. Питам защото си е бая път, а този от Стара Загора изглежда доста по запазен, относно цената - супермотото е 3400, а този от Айтос е с цена по договаряне. Имам категория а1 и целта ми е да карам из града през делниците (със супермото гуми), а уикендите да ги сменям с офроад и да карам по планината.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ, сравнение на два мотора

          Ами взимай по запазения.Преди това е хубаво да си сигурен, че искаш двутактов мотор.Аз съм имал и да мн приятен беше за оффроуд, но не бих повторил.Имат си особености, които не ми допадат, но всеки си решава сам.Успех!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ, сравнение на два мотора

            хуск не ти требва да взимаш.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ, сравнение на два мотора

              Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
              хуск не ти требва да взимаш.
              И аз мислех да му го казвам ама викам си като вече е решил...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X