Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за начинаещ офроуд любител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Джип за начинаещ офроуд любител

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ужаската в максималната си заводска комплектация е точно 102 конски сили, така че влиза в понятието "истински".
    Нали и аз това казвам,че Ужаска със 102 коня и едно магаре може да бие 300 коня джип.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #62
      От: Джип за начинаещ офроуд любител

      Зависи от терена.

      Но аз имах предвид че все пак е повече от 101.

      Коментар


      • #63
        От: Джип за начинаещ офроуд любител

        Не знам,според мен най важното е теглото на МПС-то след това стъпката да си стоят гумите на земята та чак тогава идва мотор

        Коментар


        • #64
          От: Джип за начинаещ офроуд любител

          Не мое да нема препирни 100к.с. сили бие 300, кои пие най много, кой кара най добре, кой джип е най проходим....и те така с разликата, че повечето, които карат 300 к.с. джипка моат да си купят наколко уазки, кат "тия" най проходимите. Ама оня има Голф и Уаз и вика нема по здраво и по проходимо.
          8)

          Коментар


          • #65
            От: Джип за начинаещ офроуд любител

            Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
            ... с разликата, че повечето, които карат 300 к.с. джипка моат да си купят наколко уазки, кат "тия" най проходимите. Ама оня има Голф и Уаз и вика нема по здраво и по проходимо.
            Който е ходил в гората знае, че обикновено най-проходим е прежаленият джип. Пък нещо не съм забелязал голяма навалица от паралии, които да вкарат лъскавеляци с по 300 и кусур коня по джендемите ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #66
              От: Джип за начинаещ офроуд любител

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Който е ходил в гората знае, че обикновено най-проходим е прежаленият джип. Пък нещо не съм забелязал голяма навалица от паралии, които да вкарат лъскавеляци с по 300 и кусур коня по джендемите ...
              http ://www.4x4offroads.com/4x4-indonesia.html
              http://www.4x4offroads.com/4x4-indonesia.html -https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200970 Глеам, че нема уазки.
              Последно редактирано от tola; 17-07-18, 21:23.
              8)

              Коментар


              • #67
                От: Джип за начинаещ офроуд любител

                Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                http ://www.4x4offroads.com/4x4-indonesia.html
                http://www.4x4offroads.com/4x4-indonesia.html Глеам, че нема уазки.
                Това по какъв повод?!? Сърби те нещо ли?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #68
                  От: Джип за начинаещ офроуд любител

                  Повод - величието на Уаза.
                  8)

                  Коментар


                  • #69
                    От: Джип за начинаещ офроуд любител

                    Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                    Повод - величието на Уаза.
                    Проблеми с осмислянето на прост текст или просто си набрал инерция ? Къде видя да превъзнасям УАЗ?!? "Прежаленият джип", за който говоря, може да е от всяка една марка и модел. В т.ч. и такъв, който оригинално влиза в категория "паркетник".
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Джип за начинаещ офроуд любител

                      Паркета си е паркет и колкото и да е прежален няма как да проима проходимост
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: Джип за начинаещ офроуд любител

                        По принцип отдавна ми е все тая на кой, кво и колко, ама най ме кефи уазкаджия да обеснява.... а ОН през целия преход е на 1ва бавна с тракторките. Не визирам никой. Не набирам инерция, щото нема за кво, а за осмислянето - незнам не съм специалист, ама ако ми се стори, че имам проблем ще се консултирам с такъв.
                        8)

                        Коментар


                        • #72
                          От: Джип за начинаещ офроуд любител

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Паркета си е паркет и колкото и да е прежален няма как да проима проходимост
                          По принцип да, ама не винаги.
                          8)

                          Коментар


                          • #73
                            От: Джип за начинаещ офроуд любител

                            Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                            По принцип да, ама не винаги.
                            И ти ли караш х5..
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #74
                              От: Джип за начинаещ офроуд любител

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              И ти ли караш х5..
                              Бъркаш ме с някой. А и да карах кво...
                              8)

                              Коментар


                              • #75
                                От: Джип за начинаещ офроуд любител

                                Наскоро видях една много цъкната машина в София - гумите като размер не знам какви бяха, но жипа мязаше на монстър трък, човека сигурно вижда на хората от 2рия етаж в кухните като минава по улиците. Както и да е - тая машина у нашите гори място няма, а и като гледам щом предното стъкло още си му беше на място едва ли и влиза в гората. Спора тук е безмислен, 100 коня ли да е, 300 ли да е, Врангел ли да е или Самурай - всеки влак си има пътници, едни ше ходят на rock climbing други ще копат в коловози от виетнамки, трети ще карат с 90км/ч по горските пътища. Колкото до паркетниците - ако под паркетник се взима независимото предно окачване искам да видя някой с витара на задно как слага джиповете по 2.5т в малкия си джоб

                                Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X