Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ръчна коса за косене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на ръчна коса за косене

    Нещо с мрежа на цялото лице е най-добре, не запарява и пази не само очите. Хвърчат камънаци, охлюви, плужеци

    Коментар


    • От: Избор на ръчна коса за косене

      Имах най различни предпазни очила, но се захабяват и на третото косене ги хвърлям
      тъй като не се вижда нищо. Сега съм с тази маска,и проблеми никакви. 13лв Мрежата е метална.
      Прикачени файлове
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Избор на ръчна коса за косене

        Днес купих храстореза, Хуксварна 553RS, отделно, пълно синтетично бездимно масло, грес за главата, метална мрежа за лицето ми, циркулярен диск за малки дръвчета и трънаци, най-добрата автоматична глава за подаване на кордата, купих специална корда с ръбчета за жилавата трева.

        Специални благодарности на колегата
        dragozow за съдействието и хубавите условия за придобиването на Хуксварна 553RS, благодаря и на колегата turtey за препоръката на колегата dragozow

        p.s. В края на месеца ще изпробвам новата машинка и ще пиша отзиви

        Коментар


        • От: Избор на ръчна коса за косене

          А не не.
          Мерси не пия. Ще носиш нещо дюли, круши
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Избор на ръчна коса за косене

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            А не не.
            Мерси не пия. Ще носиш нещо дюли, круши
            И децата ти МЕРСИ не ядат и с МЕРСИ не се обличат !
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Избор на ръчна коса за косене

              Със здраве, машината е много хубава и няма нищо общо като мощност с FS 94. Husqvarna 553 RS идва от японския завод на марката и съотношението цена/качество/мощност е много добро.

              Коментар


              • От: Избор на ръчна коса за косене

                Покрай работата с тримера ми се наложи да модифицирам и едни дънки. Срязах крачолите на едни стари и ги приших отпред, от малко над коленете, до съвсем ниско. Допълнителна защита от осколки. Това след едно косене по шушляков анцуг. Повече няма да повторя...
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • От: Избор на ръчна коса за косене

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  Покрай работата с тримера ми се наложи да модифицирам и едни дънки. Срязах крачолите на едни стари и ги приших отпред, от малко над коленете, до съвсем ниско. Допълнителна защита от осколки. Това след едно косене по шушляков анцуг. Повече няма да повторя...
                  Ти, пък... Аз кося по къси панталонки, къс ръкав и без маска, нЕкакви очила най-много да надяна. Ранна пролет точно със шушляк или памучен панталон. Щипе малко, но сравнено с ухапванията от комари докато съм им на сгода - бял кахър

                  Коментар


                  • От: Избор на ръчна коса за косене

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Покрай работата с тримера ми се наложи да модифицирам и едни дънки. Срязах крачолите на едни стари и ги приших отпред, от малко над коленете, до съвсем ниско. Допълнителна защита от осколки. Това след едно косене по шушляков анцуг. Повече няма да повторя...
                    Здравей!
                    Като спомена за предпазни средства за краката...

                    Аз съм с 46 номер, и много трудно си намирам ботуши, които да мога да обуя и събуя без да си ожуля кожата по петите. Общо-взето за газене по двора ползвам разни стари боти, кожени, с яка подметка, които са с цип от страни (абе кубинка, ама с цип). Но когато кося нахлузвам върху ботите едни неща, в казармата им викаха химически чорапи (който е минал през това място сигурно помни... газ, чорапи, наметало :-)). Те по принцип са предназначени да се нахлузват върху кубинките, доста са големи, и с два ластика се прихващат под прасеца и под коляното, като по този начин краката ми са защитени до височината на коляното. Моторните коси каквито и предпазители да имат, винаги набиват тревички по краката, по цялата подбедрица. Така като свърша с косенето, докато тия хим. чорапи са ми още на краката ги почиствам грубо с метлата, каквото остане след това с маркуча. В продавалника ги намерих за 15 лева.

                    Коментар


                    • От: Избор на ръчна коса за косене

                      Хукса, храстореза, върши отлична работа, нищо общо с китаец, профито си е профи.

                      Коментар


                      • От: Избор на ръчна коса за косене

                        Нещо снимки....ние как ти показахме нашите
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Избор на ръчна коса за косене

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          Нещо снимки....ние как ти показахме нашите


                          Качвам две еднакви снимки, преди и след:

                          Преди косенето:


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage.jpg
Прегледи:1
Размер:532.4 КБ
ID:5799794


                          След косенето:


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage1.jpg
Прегледи:1
Размер:476.8 КБ
ID:5799795

                          Коментар


                          • От: Избор на ръчна коса за косене

                            Ще се научиш ...браво !
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Избор на ръчна коса за косене

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Хукса, храстореза, върши отлична работа, нищо общо с китаец, профито си е профи.
                              Само не разбрах кой модел купи.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Избор на ръчна коса за косене

                                Husqvarna 553RS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X