Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Цъ! Редовият шестак е, общо взето, по-идиотоустойчив от V8, но други предимства няма. Хем идва слабичък за това купе, хем не предлага някаква икономия на гориво.
    Лично аз имах предвид ZJ в такава окомплектовка. Лошото е, че вече са по-редки и от бялата лястовица.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

      Благодаря ви колеги в момента търся... но се оказа че километрите и състоянието били две различни величини... терано на 70000 мили беше в трагично състояние, макар и да работеше като чесовник.
      0-

      Коментар


      • #18
        От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

        Ръждата в Англия, Швейцария, Австрия и Германия не прощава. Там бройките с по-малко ръжда държат неприлични цени. Аз предпочетох в неизвестно състояние от Италия, само и само да няма сериозни ръжди. Улучих перфектно състояние (като за 17 годишна машина) на прилична цена. Но то си е до късмет.

        П.П. Преди да скоча в дълбокото, гледах обяви около 6 месеца, а на живо огледах някъде 25-30 броя. Те още на снимките повечето отпадаха. А каквото излезнеше читаво на прилична цена, се продаваше в рамките на 1-2 дена от пускането на обявата.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

          Въпросния нямаше некаква ръжда но беше ползван като товарно добиче.... беше с 5 съваршенно различни гуми и неработещ климатик....
          0-

          Коментар


          • #20
            От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

            Тераното доста по-успешно въплъщава в себе си идеята за проходим, дърт, нискотехнологичен туч за село в сравнение с Черокито.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #21
              От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Въпросния нямаше некаква ръжда но беше ползван като товарно добиче.... беше с 5 съваршенно различни гуми и неработещ климатик....
              Това са бели кахъри ако няма ръжда и работи добре.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #22
                От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                Така е, но да си купя уморена кола не ми е в стила, а и не бързам.
                0-

                Коментар


                • #23
                  От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                  Ръждата им е голям враг. Това е коментирано и друг път. По-добре е да си вземеш уморена, но със здраво купе, отколкото технически перфектна, но гнила. Ръжда правене няма, независимо кой какви легенди ти разказва, Една машина изгние ли-край с нея.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                    Знам колега затова ще търся нещо без ръжда но по възможност и салона да не прилича на канцелария на бетонов възел.... пък било то и на двойна цена.
                    0-

                    Коментар


                    • #25
                      От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                      The Ultimate WJ Grand Cherokee Buyer's Guide
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                      2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                        Колеги какво мислите за Range Rover 1997 година 2.5 дизел автоматик, днес изпадна един направо като нов ама нещо ме е страх да скоча на него...
                        0-

                        Коментар


                        • #27
                          От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                          Колеги сагата приключи след бая обикаляне накрая днес си купих мерцедес МЛ 270... ще видим как ще е за напред.
                          0-

                          Коментар


                          • #28
                            От: Първи джип - Въпроса е Нисан Терано или Гранд Чероки...

                            Мдаа, едно към едно са МЛ и Терано, а явно и с крадците е сключено споразумение. Ама все пак - честито и наслука!
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X