Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да свалим купе(кабина) Форд Рейнджър 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да свалим купе(кабина) Форд Рейнджър 2000г.

    Както е ясно мисля от заглавието се налага да сваля на един такъв Форд купето. За легена(багажното пространство) ми е ясно, но нещата не стоят така за купето(кабината).
    На кратко колега се заразил от мен (имам мазда Б2500) и си купил такъв рейнджър. Е да но доста поизгнил та сега ще го мислим дали друго или ремонт на това шаси, но за целта трябва сваляне на купето.

    Благодаря на всички отзовали се за помощта.
    0878 847 325 Наско

  • #2
    От: Как да свалим купе(кабина) Форд Рейнджър 2000г.

    виж това, от 6м50сек почва да сваля купето:

    Коментар


    • #3
      От: Как да свалим купе(кабина) Форд Рейнджър 2000г.

      Предполагам е изгнила рамата, точно под краката на шофьора и там където рамата прави кривка към двигателя? Отделно на задните извивки на шасито.... Ако намерите запазена рама, която преди това да "поцинковате", действайте това е най- добрия вариант!

      Коментар


      • #4
        От: Как да свалим купе(кабина) Форд Рейнджър 2000г.

        Да кажем, че съм придобил представа за свалянето. Сега следва въпросът до коя ли година шасито е еднакво примерно от 2010г. дали е същото? от 2015 например дали е отново същото???
        А на въпроса да там където каза колега са местата където са позагнили не са в много лошо състояние, но след сваляне на кабината ще можем да кажем конкретно непоправимо зле ли е или е поправимо.
        0878 847 325 Наско

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X