Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова мотика за мързеливци като мен.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

    За колове няма да стане. Аз си правих с българска дрелка и червячен редуктор 60:1 и купен свредел. Ползва го племенника и беше доволен. За тези инструменти 3 в 1 и нито едно съм виждал и водна помпа. Колега ми е казвал че е виждал и приспособление за извънбордов двигател.
    Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

    Коментар


    • #32
      От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

      Тука само ми разправяте как нещо нямало да стане, пък преди малко набързо си направих калник и се накефих, че няма да купувам фреза. Прекопава на 5 см., предишно разорана почва, и най-важно вади корените.
      И ще свределува ако реша, само ти се чудя с тия кабели, голяма плетеница става.

      Коментар


      • #33
        От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        ...Намотава треволяка и после трябва да го чистя. Ще наточа и работните остриета...
        Няма да точиш нищо, така по-добре се почиства тревата. Така поне ги намотава като на макара. Опит почерпен от братушките. Иначе ако ги наточиш, ще нарязва тревата и балура и троскота ще те откажат напълно.
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #34
          От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

          Частично проблема с намотаването се решава с промяна на фрезовия елемент. В миналото имаше дробилки за царевична шума и трева, които работеха със спирални ножове . Такава конструкция руснаците прилагат на мотофрези за "фрезоване" на силно тревясали площи и то с приемлив успех. Даже имаше клип -на фрезата поставили стандартни "чапи" от едната стана и "спирални" от другата за онагледяване на работата.

          Коментар


          • #35
            От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

            Електрическа мотика Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181013_100329[1].jpg
Прегледи:1
Размер:1.50 МБ
ID:5801848
            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X