Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова мотика за мързеливци като мен.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

    Ми като гледам финансово си си добре и си мързелив (нали така пише в темата) 'земи плати на нЕкой да ти копа и воала Ти ще си си доволен и ще си мързелуваш, ОН че копа
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #17
      От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      ... Истинска фреза под наем ти е 50 лева за уикенда. Трябва два пъти в годината.
      Абсолютно невярно, трябва ми след всеки дъжд. Треволякът расте имам чувството за минути.
      Не знам де са тия ваще фрези под наем, вероятно в центъра на София да копате паветата. Тука на село няма кой да ти даде машинката си.
      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
      Ми като гледам финансово си си добре и си мързелив (нали така пише в темата) 'земи плати на нЕкой да ти копа и воала Ти ще си си доволен и ще си мързелуваш, ОН че копа
      Затуй са машините, на кантар съм да си купя и голяма фреза.

      Коментар


      • #18
        От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        ...Затуй са машините, на кантар съм да си купя и голяма фреза...
        <br>
        <br>
        Ти си богатЪ фирмЪ, няма ли да е по-добре да си купиш малък японски трактор 15кс. с фреза 1,20м.? мотичката е около 25см. И найстина кОпа длИбоко. Това чесало на клипчето нищо не върши, само вдига прахоляк. Плюс това трактора е доста по универална играчка и можеш да му накачорваш каквото си искаш, и да бачкаш механизирано, само въртиш геврека, натискаш педалите, и ръчкаш ръчките, и он ке баца.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pic-0163.jpg
Прегледи:2
Размер:172.4 КБ
ID:5793952Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pic-0151.jpg
Прегледи:2
Размер:233.3 КБ
ID:5793951
        Последно редактирано от KingofROAD; 11-07-18, 08:36.
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #19
          От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

          ето я и фрезата

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jf25gmd5ciocaabm000ajn2nhbe34nfde.jpg
Прегледи:1
Размер:246.2 КБ
ID:5793953Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c255g0hne050gaplcnm0phigjkcjoc0lb.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:5793954
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • #20
            От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

            Хубаво сега, малко още да изсъхне и ще го видя колко става това чесало. Ще му издокарам тенекийка и евентуално тръбичка за подсилване, че тая много ме съмнява. Предимството е, че може да се завреш по всякакви кьошета, дето с нормална фреза не става. И че си я носиш на рамо.
            Отворих темата заради снимките, а не дали ми трябва голяма фреза. Имам кого да врънкам за такава, и вече ми става неудобно. Който писа, че трябвало 2 пъти в годината явно е гледал градинка по телевизията, или оная у Фейсбук, Farmwille.

            Пусни и снимка на копачка за въглища, има една в Германия дето е голяма колкото половин село.

            Коментар


            • #21
              От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

              УбуууУ, ти си ШЕФът.
              -Чем занимаетесь по жизни?
              -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
              -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

              Коментар


              • #22
                От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                Леко и качествено няма, иска си желязо, здраво и тежко.
                Хубава играчка, замислям се и аз да си взема едно такова, все някъде ще потрябва.

                Интересно е как някои дават мнение без дори да са го виждали и пробвали.
                Дори и най-хубавата фреза е играчка пред някой трактор, след това идва по-голям и хубав трактор и така.
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #23
                  От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                  При такава сбита, утъпкана и неподдържана почва, първо трябва да влезе нещо кораво и да я разоре както си трябва, след това ще може да се поддържа с това драскащото без проблем, стига естествено да си редовен и да не я оставаш да се върне в същото състояние както е сега.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                    Леко и качествено няма, иска си желязо, здраво и тежко.
                    Хубава играчка, замислям се и аз да си взема едно такова, все някъде ще потрябва.

                    Интересно е как някои дават мнение без дори да са го виждали и пробвали.
                    Дори и най-хубавата фреза е играчка пред някой трактор, след това идва по-голям и хубав трактор и така.
                    Не е лошо да се пробват и нови "пътища",то все по утъпканите не е интересно.
                    За спорта всеки може да измине и "моя път" пост 11. ,даже за пробите "фрезата" я задвижих и с ъглошлайф 125мм 1400 вата. Стана много компактна ,центъра на тежестта ниско почти върху чапите ,а свързването се получи с вложка торкс 11.За ключ преработих един от старите юнги. Стана хубава и компактна лека играчка.
                    След като "демонстрирах" турбо фрезата пред съпругата в двата варианта на задвижване- получих одобрение да си Я прибера при "експонатите".
                    Всеки може да прежали стотина лева и да си купи приставката за спорта.
                    Успех на "последователите"!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                      Бачка повече от добре, чак ми е кеф. Е, не е 100 кг. фреза. На долната снимка преди разчепканото беше бандарлък до колене.
                      Види се страничният ефект от тоя тип фрези. Намотава треволяка и после трябва да го чистя. Ще наточа и работните остриета.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                        Това "нящо" го подпри на оградата си и сядай да пиеш ракия! На сутринта се надявай някой да е минал и да го е взел, да не се тровиш с него ти. Още по-добре да го хвърлиш някъде и никой да не го намери! Има електрически вариант но в моите ръце не издържа механично.
                        Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                          Koпай с мотиката, кат та влече! Почвата в момента е като пластилин. Затова се намотава много. Иначе пак се мотае, но доста по-малко.
                          Вади коренчетата на треволяка, което косачката не може да постигне.


                          Коментар


                          • #28
                            От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                            Виждам и друго приложение! Когато обереш гроздето може да го ползваш за да го смелиш. Пъхаш го в кацата и газ!
                            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                              Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                              Виждам и друго приложение! Когато обереш гроздето може да го ползваш за да го смелиш. Пъхаш го в кацата и газ!
                              Майтап ти е, ама мислех да го ползвам И като свредел покрай тоя редуктор. Нямам толкова колове за копане, иначе за 30-тина лв. и съм готов!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бензинова мотика за мързеливци като мен.

                                Това да знаеш ще е измислено от арменец! Като го накарали да копае, той зазяпал мотиката. Попитали го какво гледа а той отговорил:
                                Мисля как да и сложа мотор.
                                -Ти къде си виждал мотика с мотор?
                                - А ти къде си видял арменец да копае?
                                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X