Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai tucson 2crdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai tucson 2crdi

    Колеги здравейте, моля за съвет харесах си като визия и техн. характеристики горе споменатия автомобил 140к.с. 6 скорости 2006 - 2007 година. Въпроса ми е освен класиката турбо, съединител, дюзи какво друго да се гледа при покупка, евентуални слаби места на модела. Благодаря предварително 😊

  • #2
    От: Hyundai tucson 2crdi

    Ами всичко като на нормална кола. Почваш по ред всичко после за подозритешни шумове ако можеш да я покараш разбирасе
    Моята катоя купувах например се оказа че и на двата фара са изгорели късите светлини и чек лампата не свети. Носех си ELM 327 и и пуснах една диагностика и ми каза за някаква грешка проверихя и излезе изгоряла лампа на чека.
    Три дни след катоя взех се появи едно подозритешно стържене от зад в дясно оказа се
    лагер на муфата има тема за това. Карам близнака на Тусон-а Киа Спортидж.
    Жешая успех.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #3
      От: Hyundai tucson 2crdi

      Ами всичко като на нормална кола. Почваш по ред всичко после за подозритешни шумове ако можеш да я покараш разбирасе
      Моята катоя купувах например се оказа че и на двата фара са изгорели късите светлини и чек лампата не свети. Носех си ELM 327 и и пуснах една диагностика и ми каза за някаква грешка проверихя и излезе изгоряла лампа на чека.
      Три дни след катоя взех се появи едно подозритешно стържене от зад в дясно оказа се
      лагер на муфата има тема за това. Карам близнака на Тусон-а Киа Спортидж.
      Жешая успех.
      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
      freelander 1,8 2001g.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X