Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

    Благодаря. Не знаех за тази промоция. Утре, ако се сетя да си кача гармина заради ID-то, ще Ви стана клиент. Отново.

    Коментар


    • #32
      От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

      Явно този ми гармин ще си върви със старата карта. Много бързо Ви е свършила промоцията. Шанса сам да уцеля друга е нулев.

      Коментар


      • #33
        От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

        Привет, от скоро съм с OFRM на I-phone, при мен всичко тръгна съвсем нормално. Онзи ден се ъпдейтна, всичко си работи ок, но означенията на офроуд пътищата са различни от досегашните и не мога да разбера кое како означава. Няма ги досегашните пунктири в зелено/червено/синьо, а само жълт път с надписи 4, 4х4, и т.н., има един вариант с черно-бял пунктир, който ми е трудно да разбера дали е пешеходна пътека или път за джип непроверен. Никъде в настройките на самата карта не мога да видя легенда, мисля, че е нужно да има такава. На сайта я има обяснена само старата номенклатура, откъде да се ориентирам кое какво е?
        Явор
        yavor.nikolov@gmail.com

        Коментар


        • #34
          От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

          Означенията на офроуд участъците в приложението WildMaps са идентични с тези в карта OFRM за Garmin. Уверете се, че сте активирали добавката "Топо карта", за да виждате червените/зелените/сините категоризирани офроуд участъци. Повече информация можете да намерите в раздел 4.2 от ръководството за употреба по следния линк:

          https://appmanual.karta.bg
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #35
            От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

            Добавката Топо карта е активна, ето как изглежда картата на телефона ми на живо. Докато беше trial версията изглеждаше както и вие казвате с цветните пунктири, след като купих картата, поиска да се актуализира, свали се още един файл около 100-ина МВ и в момента за мен поне е една неясна бърканица от жълти пътища, някои са си асфалтови такива, на други пише 4, на други 4х4, на други 4М например, което трябва да е със средно ниво допускам. Проблемът е, че не става ясно кой път е за 4х4, кой за мотоциклет например. Аз ли греша някъде в настройките или?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2712.jpg
Прегледи:1
Размер:45.1 КБ
ID:5804613
            Явор
            yavor.nikolov@gmail.com

            Коментар


            • #36
              От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

              Първоначално публикуван от wildwildwest5 Преглед на мнение
              Добавката Топо карта е активна, ето как изглежда картата на телефона ми на живо. Докато беше trial версията изглеждаше както и вие казвате с цветните пунктири, след като купих картата, поиска да се актуализира, свали се още един файл около 100-ина МВ и в момента за мен поне е една неясна бърканица от жълти пътища, някои са си асфалтови такива, на други пише 4, на други 4х4, на други 4М например, което трябва да е със средно ниво допускам. Проблемът е, че не става ясно кой път е за 4х4, кой за мотоциклет например. Аз ли греша някъде в настройките или?
              За всеки случай, опитайте да деинсталирате приложението WildMaps, след което го инсталирайте наново, възстановете закупените добавки и вижте дали това ще реши проблема с коректното изобразяване на офроуд участъците.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #37
                От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                Получи се, благодаря!
                Явор
                yavor.nikolov@gmail.com

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X