Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка", откъдето изберете метод за обновяване от жълтата лента под менюто. Накрая кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

    Свалих успешно ъпдейта, но този път с малко разправия, Мозилата се е ъпдейтнала до последна версия и докато разбера защо не иска да приеме Гармин плъгина.... , махнах Мозилата и инсталирах старата 32 битова от вашия сайт и стана, преди това пробвах с Гармин Експреса през карта.бг, но самата Гармин Експрес ми казва че нямал връзка с сървърите си и не става, успях да ъпдейтна само фърмуера от тях.

    Та колеги, ако имате стара версия 32 битова Мозила, спрете и автоматичния ъпдейт, за да не се разправяте после като при мен.

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

      Има и ръчно обновяване колега, без Мозила и без плъгини.
      Garmin nuvi 765T

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

        Имам нуви 2585 тв от преди 6 години до сега не съм имал проблеми с обновяването. Но този път след обновяването /ръчно както отдавна го правя/ не ми излизат картинките на по сложните кръстовища. И когато съм на гармин европа преди картинката на кръстовищата беше на половин екран, а сега е както преди на OFRM на цял екран. Грешката в мен ли е?

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
          Има и ръчно обновяване колега, без Мозила и без плъгини.
          Много по-бързо става ъпдейта чрез Мозилата, просто грешката ми е била че не съм си изключил автоматичния ъпдейт за самата Мозила, ръчно ъпдейтване ще го приложа само като краен вариант.



          Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
          Имам нуви 2585 тв от преди 6 години до сега не съм имал проблеми с обновяването. Но този път след обновяването /ръчно както отдавна го правя/ не ми излизат картинките на по сложните кръстовища. И когато съм на гармин европа преди картинката на кръстовищата беше на половин екран, а сега е както преди на OFRM на цял екран. Грешката в мен ли е?

          Най-вероятно си със стар фърмуер, ъпдейтни само фърмуера от Гармин Експреса, според мен ще се оправи, имах и аз проблем но с рестартирания без причина, след като не бях ъпдейтвал фърмуера 3 години, при ъпдейта проблема се оправи и имам по-добра графика на 3D сградите.

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

            Фърмуера ъпдейтнат току що разлика никаква.

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
              Имам нуви 2585 тв от преди 6 години до сега не съм имал проблеми с обновяването. Но този път след обновяването /ръчно както отдавна го правя/ не ми излизат картинките на по сложните кръстовища. И когато съм на гармин европа преди картинката на кръстовищата беше на половин екран, а сега е както преди на OFRM на цял екран. Грешката в мен ли е?
              JCV изображенията в карта OFRM CITY винаги са били на цял екран. Отскоро JCV данните в карта OFRM CITY са в нов, опростен растерен формат, който е съвместим с много повече модели навигатори на Garmin. Вероятно досега сте гледали JCV изображения от европейската карта (които са на половин екран), а сега след като сте обновили карта OFRM CITY и JCV данните в нея вече са съвместими с вашия модел навигатор, виждате JCV изображения на цял екран от карта OFRM CITY.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                JCV изображенията в карта OFRM CITY винаги са били на цял екран.CITY.
                Точно така,но преди 2018 Q2, сега когато превключа на OFRM CITY Не се виждат никакви JCV.Няма ги, липсват.
                А преди на европейската карта бяха на половин екран, а след 2018 Q2 , са на цял екран.
                Доно този път съм успял да го обясня така че да сте ме разбрали правилно.

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                  И при мен не излизат. Явно има нещо.
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                    Бял екран.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                      В понеделник ще направим тестове, за да установим каква е причината за въпросния проблем и ще предприемем действия за неговото отстраняване.
                      OFRM Team
                      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                        В резултат от извършените тестове с версия 2018Q2 на уреди от сериите nuvi и Drive можем да потвърдим, че JCV изображенията работят коректно и се показват на пътните разклонения, за които картата разполага с JCV данни. Ще помолим потребителите, които срещат проблем с JCV изображенията да опитат да обновят наново своите карти, като за целта използват автоматизирания метод чрез Garmin Express в www.karta.bg, за да са сигурни, че всички необходими файлове са инсталирани в правилните папки.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                          Garmin Drivesmart 50 - oтново бял екран,всичко си е на място.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180716_161834.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5794506Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180716_161913.jpg
Прегледи:1
Размер:216.3 КБ
ID:5794507
                          Това е на симулатор,но не би трябвало да има разлика в движение.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                            Имате ли възможност да минете през нашия фирмен магазин на ул.Ген.Гурко 45 в София, заедно с Вашия уред, за да могат нашите сътрудници да го погледнат?
                            OFRM Team
                            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе версия 2018 Q2 на карта OFRM Geotrade

                              Не и до края на месец август,за съжаление.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X