Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една мечта Газ69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една мечта Газ69

    Здравейте колеги споделям с вас началото на проект,за който преди 7-8 години мечтаех. На 23 години съм радостен,че мога да започна с този проект, които ми носи приятни моменти.
    Към момента джипа се намира в Априлци и е в състоянието на снимките.
    Изрядно документи със дизелов двигател от Мерцедес 200 Д.
    Като начало имам питане за хардтоп. Искам да го оборудвам за да мога да си движа и зимата в студа.
    Като визия търся нещо като тъмно зеления.
    Прикачени файлове
    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

  • #2
    От: Една мечта Газ69

    Въпрос - това е с 4 врати, не е ли производство на Уляновския завод, т.е. УАЗ от първо поколение.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      От: Една мечта Газ69

      Успех, дано темата не остане без завършен край като много други

      Коментар


      • #4
        От: Една мечта Газ69

        Честито за сбъднатата мечта! Преди много години мой съсед притежаваше ГАЗ 69 А и му беше насадил твърд покрив и задна част от фургон Баркас. Въобще не стоеше лошо. А ако е с остъклена задница ще бъде по-светло в купето и по-просторно.

        Коментар


        • #5
          От: Една мечта Газ69

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Въпрос - това е с 4 врати, не е ли производство на Уляновския завод, т.е. УАЗ от първо поколение.
          Нещо, което не знаех! Вярно е че на предния капак пише УАЗ. Интересното е че вътре е с заводско радио, аварийни закрепени на допълнителна ламарина под таблото.Вижда се на третата снимка. В раздел УАЗ ли е трябвало да публикувам темата?! Всъщност каква е историята. Всяка информация,схема,линк ще ми бъде от полза.
          Прикачени файлове
          Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

          Коментар


          • #6
            От: Една мечта Газ69

            https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=10513
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Една мечта Газ69

              Дано ентусиазма ти е по-продължителен.

              Успех с проекта !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Една мечта Газ69

                Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
                Нещо, което не знаех! Вярно е че на предния капак пише УАЗ. Интересното е че вътре е с заводско радио, аварийни закрепени на допълнителна ламарина под таблото.Вижда се на третата снимка. В раздел УАЗ ли е трябвало да публикувам темата?! Всъщност каква е историята. Всяка информация,схема,линк ще ми бъде от полза.
                Джипа ти е газ 69А, темата ти е на правилното място.Тази кола няма нито радио нито аварийни в заводски вид. Важното е мерак да имаш всичко друго се постига. Ще следя темата с интерес. Питай ако те интересува нещо, да не си блъскаш главата правено е доста по тези коли.
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #9
                  От: Една мечта Газ69

                  Към момента срещам една огромна трудност. А именно да докарам ветерана вкъщи. Намира се в град Априлци,което е на около 250 км от Самоков. Първоначалната идея беше да го докарам на ход,но спирачките са в по-лошо състояние отколкото ми беше известно. Ако има колега,които пътува с пътна помощ или с платформа посока София празен бих си заплатил транспорта.
                  Бях намерил един човек да го докара,но с него това ще бъде възможно след 25 този месец. На мен ми се иска да го докарам възможно по-скоро, за да не отнеса глобата в КАТ,като преди да ходя там ще трябва и спирачки да правя.
                  Вече го прехвърлихме пред нотариус и ми тече времето за пререгистрация, ако има някой който може да съдейства ще съм много благодарен и ще заплатя каквото колегата прецени /в границите на разумното/.
                  Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Една мечта Газ69

                    Може да закараш ГАЗ-ката в КАТ направо с пътната помощ и да я пререгистрираш,но без да я пускаш в движение. Това е ,за да можеш да я ремонтираш. В случая ще ти дадат регистрационни номера и голям талон,а малкият остава в КАТ,докато минеш ГТП и платиш ГО.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Една мечта Газ69

                      Благодарение на колегата от Зверино джипа е при мен вече. Утре го напъвам по светло, за да мога евентуално в сряда да мина КАТ.
                      Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Една мечта Газ69

                        Търсенето на маслен и въздушен филтър удря на камък. В Самоков са им ограничени възможностите. Нещата се проточват и става сложно.
                        Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Една мечта Газ69

                          Моя филтър въздушен е от Лада.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Една мечта Газ69

                            Кутията на въздушния е от Ford Capri и него го намерих,но лошото е че маслен не намирам.Двигателя е 200D от MB 123 OM 615 D20 40kW/55bhp/.Филтъра се намира долу пред шофьора, много близо се пада до секторната кутия. Уж разбирачите и старите магазинери могат да намерят,но не ми се вярва.
                            Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Една мечта Газ69

                              В нета има потърси в гоогле
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X