Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Удобни седалки за TLC 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Удобни седалки за TLC 200

    Привет колеги,
    От колите които съм имал до момента, тойотите са най-уморяващи и неудобни предни седалки./имаме приуси, короли, ТЛК100 и ТЛК200.
    Интересува ме Lexus %400,350,450/дали е с по - удобни седалки за да имплантирам 2 на крузака?
    TLC 200 V8
    TLC LJ79
    Toyota Prius2

  • #2
    От: Удобни седалки за TLC 200

    Едно от най разочароващите неща в 400H е седалките и качеството на кожата. Това ме отказа от покупката му. На кола на 7-8г изглеждаше все едно стадо хипопотами се е търкало в седалката

    Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Удобни седалки за TLC 200

      Популярно в щатите е да слагат седалки Scheel-Mann на Тойотите и много ги хвалят. Мисля, че са относително скъпи обаче - нещо от порядъка на 1900 долара на седалка, та не знам колко си струва операцията.

      От друга марка освен Тойота и Лексус вариант ли е, примерно с претапициране, или трябва да са оригинални?

      Коментар


      • #4
        От: Удобни седалки за TLC 200

        Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
        Популярно в щатите е да слагат седалки Scheel-Mann на Тойотите и много ги хвалят. Мисля, че са относително скъпи обаче - нещо от порядъка на 1900 долара на седалка, та не знам колко си струва операцията.

        От друга марка освен Тойота и Лексус вариант ли е, примерно с претапициране, или трябва да са оригинални?
        То принципно от всичко става.... зависи колко ти се реже...
        Явно ще трябва да е като с мартаците... Пробваш, мериш, купуваш... Засега най съм доволен от седалките на рейндж ровър
        TLC 200 V8
        TLC LJ79
        Toyota Prius2

        Коментар


        • #5
          От: Удобни седалки за TLC 200

          Първоначално публикуван от kalibbg Преглед на мнение
          То принципно от всичко става.... зависи колко ти се реже...
          Явно ще трябва да е като с мартаците... Пробваш, мериш, купуваш... Засега най съм доволен от седалките на рейндж ровър
          От гледна точка на дизайн и оформление на купето, аз си представям примерно седалки от някое БМВ по-висока серия, 5, 7, Х5. Имат различни серии, по-високите са с доста настройки. Хем са доста удобни, хем са сравнително неутрални като форма и няма да изглежда като манджа с грозде. Даже може и на цвят да се уцелят и да не се налага претапициране. Щото примерно на Ауди седалките хич не си ги представям да се вържат с останалия интериор. От Рейндж Ровър и аз мислех да предложа, там също има версии с по-класически дизайн без много финтифлющки.

          За пробата, естествено, човек най-добре да си усети кое му е удобно.

          Как стоят нещата с напасването на захващането нямам представа. Със захранването и управлението не би трябвало да е невъзможно. С въздушните възглавници си представям да е най-сложната част.

          Коментар


          • #6
            От: Удобни седалки за TLC 200

            Как си с руския..?
            https://www.youtube.com/watch?v=oNoj9Y47ADM
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #7
              Re: Удобни седалки за TLC 200

              И аз знам, че става от БМВ 7-ца, пак по руските форуми съм виждал монтирани седалки с всичките масажи, вентилации и т.н.
              Остава въпросът, кой може да направи въпросната процедура, защото се местят и модули за управлението на седалките.
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #8
                От: Удобни седалки за TLC 200

                На моята баба Тойота сложих седалки от РР и съм доволен от тях.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Удобни седалки за TLC 200

                  И аз вървя към РР и се оглеждам за цвят. Иначе при мен няма да има проблеми с токове и възглавници, защото моя е нато пущиняк - всичко е с ръчка...
                  TLC 200 V8
                  TLC LJ79
                  Toyota Prius2

                  Коментар


                  • #10
                    От: Удобни седалки за TLC 200

                    Преди време в едно диско набутахме две предни кожени седалки от ситроен хм,нема такива кожени дивани.Колата,мисля,че е още в колегата Жоро Танев,свържи се с него и виж за каво иде реч.Може да ти харесат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Удобни седалки за TLC 200

                      Първоначално публикуван от kalibbg Преглед на мнение
                      И аз вървя към РР и се оглеждам за цвят. Иначе при мен няма да има проблеми с токове и възглавници, защото моя е нато пущиняк - всичко е с ръчка...
                      Въпреки че всичко е с ръчка, е доста вероятно да си има изведено окабеляване с куплунги за седалките. На други коли съм виждал да има кабели за управление и за подгрев отделно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Удобни седалки за TLC 200

                        Според мен и скромният ми опит с TLC 200. ( 10 години и над 800хил км, и общо 4 бр TLC200)Каквито и други седалки да имплантираш ,ще стоят не естествено.
                        Случвало ми се е да правя 1500 км на ден и не съм усетил особен дискомфорт.
                        Вярно има много по удобни кресла, но това е моето мнение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Удобни седалки за TLC 200

                          Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                          Въпреки че всичко е с ръчка, е доста вероятно да си има изведено окабеляване с куплунги за седалките. На други коли съм виждал да има кабели за управление и за подгрев отделно.
                          Има някакви кабеляци отдолу... И свободни куплунги... А подгрев имам
                          TLC 200 V8
                          TLC LJ79
                          Toyota Prius2

                          Коментар


                          • #14
                            От: Удобни седалки за TLC 200

                            Първоначално публикуван от plamen chularski Преглед на мнение
                            Според мен и скромният ми опит с TLC 200. ( 10 години и над 800хил км, и общо 4 бр TLC200)Каквито и други седалки да имплантираш ,ще стоят не естествено.
                            Случвало ми се е да правя 1500 км на ден и не съм усетил особен дискомфорт.
                            Вярно има много по удобни кресла, но това е моето мнение.
                            Ами аз съм 185/100... Може и тежък да и идвам..
                            Ще се пробва до уцелване
                            TLC 200 V8
                            TLC LJ79
                            Toyota Prius2

                            Коментар


                            • #15
                              От: Удобни седалки за TLC 200

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4246284F-CBAA-4306-9CCE-C66AC1839559.jpeg
Прегледи:1
Размер:301.8 КБ
ID:5804744

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X