Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

    С натиск и ръчкане - не . Опитай , както ти казах с джентълменско раклащане и почукване по самия ключ навътре с някакъв подходящ предмет .

    Коментар


    • #17
      От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Двигателното масло си е за двигателя! Не давайте куци съвети като не разбирате!
      Зехтин слагай спокойно, но на салатата си
      Потърси ключар - ще ти излезе най-евтино.
      Така като си казал колега в началото е само паотрон който си състои от пластини и пружини като всеки ден са подложени на прах мръсотии полепнали по ключа и влизащи през отвора на патрона .Някоя пластина е заяла и не иска да се прибере в леглот при мен заяждаше от време на време при вадени не искаше да се върти и някога отказваше да влизи от първия път ,аз го казвам от личен опит при мен помогна смазването но малко капка на ключа и в патрона и раздвижваш
      Зехтина е голяма грешка след време гранясва и става на лепило и събира много повече боклуци,сменял съм такава брава на възрастна жена която я смазвала редовно с олио и зехтин и накрая в бравата залепнали пружините за пластините
      .На тези от оторизирания сервиз трябва да им занесеш патрона и да ти поръчат нов за този съвет мухльовци.
      WD40 e агресивна течнос която раздвижва раждясали болтове и е пагубна са гума и плистмаса,в началото има ефект но после става зле.
      Та моят съвет обоснован на опита с моят контактен ключ е този и до сега си работи без проблем просто не трябва да се слага много за да не проникне надолу.
      Колега не виждам твоя съвет само догатки и намеквания какво как ама не така.
      Предложи с какво да се смаже един партрон които е заял .
      Ето ти тема от този форум свързана пак с заял контактен ключ
      https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=150916
      Последно редактирано от CARPERA; 09-07-18, 19:43.

      Коментар


      • #18
        От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

        Реши ли се проблема и какво беше, на мен ми се беше случвало същото на Вектрата, понеже това ми се случи на бензиностанция но насред едно поле, един тираджия ми помогна, като свали долната кора, отдели клемореда от патрона, махна пластината заключваща волана, после с права отверка завъртя клемореда и си запали без проблем, после купих нов патрон и работата заспа

        Коментар


        • #19
          От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

          Няма да е по темата,но от ключари съм чувал,никакво масло на патрон.
          Само графитен прах.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #20
            От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

            Набързо ще опиша развръзката. След два дни безуспешни опити опити да вкарам ключа ключа и чакайки безкрайно несериозна пътна помощ да ме закара до Солун, за пореден път бръкнах с пила за нокти и разбутах залите зъбчета на патрона.
            След това ключа влезе без проблем и запалих. Предполагам кисненето с различни неща най-накрая подействува.
            Благодаря на всички за съпричастието.
            ++359885252320
            Драго

            Honda CR-V 3 gen.

            Коментар


            • #21
              От: Спешно е. Ключа не може да влезе до края ??? Дайте акъл

              Е за това не ни искат в Европата. Кога германец ще бръкне в ключалка с пила за нокти. Ще чака и ще си плати. Колега пий бира и боцай рибка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X