Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Ако ходенето в планина ще включва развозване на палатки и инвентар за цяло семейство, УАЗ едва ли е особено добър вариант. Едно, че не е мислен да вози хора, а съветски войници и второ, че не е като да има особено мегдан за возене на багаж.
    От практична гледна точка по-добър вариант ще е някоя попрежалена джипка-детевоз дълга база с едни кални гуми 31-32" без много заигравки с лифтове и една лебедка за всеки пожарен случай.
    А, няма проблем. Понеже децата са ми сравнително малки и не са за сериозни преходи, ако сме заедно, то ще сме на къмпинг, а до там пътищата са ОК. Ако отидем на дълъг преход, ще сме без тях, и да се качим на по-високо и на по-диво, с Ужаската, то багажа ни е по една раница. Между впрочем багажника й хич не е малък, дори при не сгънати седалки, ето едно кратко клипче, учудващо е колко може да събере https://m.youtube.com/watch?v=ktsxaq...z-Jn2&index=16
    Последно редактирано от Стефан Данаилов; 12-07-18, 16:10.

    Коментар


    • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      По принцип топлата вода е открита отдавна

      https://m.fakti.bg/avto/314950-proda...oenni-g-klasse

      Седалките ми се струват като тия на беенвето
      Много е хубава, колега, но предчувствам, че цената ще е страшна, най- малкото заради двете разходки през океана. Иначе идеята е супер.

      Коментар


      • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Сещам се за две по-жълти марки, чиито представители поради непопулярност могат да се намерят в по-запазено състояние за човешки суми - Хюндай и Деу/СангЙонг. Съответно Галопър и по-избор Мусо или Рекстън.
        Санг Йонг бяха с двигатели от Мерцедес. Стават ли за лек офроуд?

        Коментар


        • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

          Първоначално публикуван от Стефан Данаилов Преглед на мнение
          Санг Йонг бяха с двигатели от Мерцедес. Стават ли за лек офроуд?
          Защо да не стават - рама, парттайм 4Х4, бързи-бавни.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Защо да не стават - рама, парттайм 4Х4, бързи-бавни.
            Че и цената супер:
            https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=7kwtqc

            Това май си е оферта. Какви са му минусите, освен малките клиренс и ъгли на проходимост?

            Коментар


            • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

              Да бе едно приятелче монтьор си взе едно Мусо ,направо като консервирано и отвътре и отвън,мотора "Мерцедес",като от витрина.Одзверих се ,става си за каране навсякъде,ако не обръщаш внимание на купето......
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                Първоначално публикуван от Стефан Данаилов Преглед на мнение
                Че и цената супер:
                https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=7kwtqc

                Това май си е оферта. Какви са му минусите, освен малките клиренс и ъгли на проходимост?
                Я подобре си човъркай БМВто,несе занимавай с глупости.Ти от трън та на глог.Немога дате разбера,явно си мазохист,но дерзай,може скоро да откриеш ключа от палатката, УСПЕХ.
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Сещам се за две по-жълти марки, чиито представители поради непопулярност могат да се намерят в по-запазено състояние за човешки суми - Хюндай и Деу/СангЙонг. Съответно Галопър и по-избор Мусо или Рекстън.
                  АнАтемА !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                    Първоначално публикуван от Стефан Данаилов Преглед на мнение
                    Много е хубава, колега, но предчувствам, че цената ще е страшна, най- малкото заради двете разходки през океана. Иначе идеята е супер.
                    Не е нужно през океана, тия ги правим и при мен.
                    Но го пуснах точно щото седалките ми заприличаха на твоите.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                      Независимото окачване не ставало за офроуд! Браво бе Търтей!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Независимото окачване не ставало за офроуд! Браво бе Търтей!
                        Знаех си че ще се обадиш. Става. Но в определени случаи, като х5, товарег и т.н не. Защо не, знаеш много добре. Отделно специално съм писал че да кажем пинцгауер става отвсякъде. И те така те.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          АнАтемА !
                          Я вместо да ме анатемосваш, кажи на човека кви са минусите.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Я вместо да ме анатемосваш, кажи на човека кви са минусите.
                            Ми няма плюсове.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Знаех си че ще се обадиш. Става. Но в определени случаи, като х5, товарег и т.н не. Защо не, знаеш много добре. Отделно специално съм писал че да кажем пинцгауер става отвсякъде. И те така те.
                              Що кво му е https://www.youtube.com/watch?v=Qs3o4ylX7uk Не съм фен на клипчетата и на немското, ама все пак кво му е? Глей къ убаво стои с тия дуратраци и си върви.
                              8)

                              Коментар


                              • От: BMW X5 E53 - защо да не става за офроуд?

                                Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                                Що кво му е https://www.youtube.com/watch?v=Qs3o4ylX7uk Не съм фен на клипчетата и на немското, ама все пак кво му е? Глей къ убаво стои с тия дуратраци и си върви.
                                Големия гУф добре стои особено като напомпа възглавниците, но ходовете са като на лагерница...
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X