Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Tucson 2.0 crdi 2006-та година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai Tucson 2.0 crdi 2006-та година

    Какво мислите за гореспоменатата кола? Вчера обикаляхме с един познат да си купува BMW X3 3.0 бензин, обаче се оказаха големи дървета тези коли - на лош път вози много твърдо - буквално като каруца, и са тромави - изобщо не вървят като за 231 коня.

    После в една автокъща видяхме един Hyundai Tucson 2.0 crdi 2006-та година, като нов. На практика без следи от употреба. Според мен коли в такова състояние излизат много рядко. Карахме я и не видях никакви проблеми с изключение на някакво много слабо тропане (най-вероятно тампони на стабилизиращата щанга). За ръжда и дума не може да става, докато повечето BMW-та X3 имат ръжди по ръбовете на вратите. На празен ход в купето се чува тракането на двигателя и има леки вибрации. Аз съм имал само бензинови коли досега, но знам че всички 4-цилиндрови дизели са така и това не ми е проблем. На ход е тиха. Познатия ми я капарира. Другият уикенд ще ходим да я вземаме. Обаче познатия ми после взе нещо да се колебае дали не било по-добре Volvo XC70 D5 (той иска 2.5t, но такива няма и ще склони на дизел) и може да се откаже от Хюндая и тогава мисля да го взема аз. Ще го ползвам за същото за каквото ползвам и RAV4-ката ми (2.0 бензин от първите) - soft offroad разходки - най-много по кални черни пътища с не много големи коловози и за през зимата като падне сняг. Ако ми хареса много, сигурно ще ми стане основна кола. Освен RAV4-ката имам и една Toyota Prius за из града и един Мерцедес S500 за дълъг път. Приуса и Мерцедеса ще си ги оставя и ще продам RAV4-ката.

    Конкретно ме интересува дали са сравнително здрави и надеждни.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X