Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

    Здравейте колеги, днес като запалих джипката задния прозорец се свали сам. Проверих копчетата,няма им нищо, оворих кората и двигателчето пареше. Извадих буксата и като замерих,има постоянно ток . Смених полюсите и прозореца започна да се вдига. При свален капак прозореца излезе.Като свързах буксата започна да се прибира и се заклини настрани , и ето ти още един проблем! Моля за съвети къде да търся повредата гледах за прекъснат кабел но не видях.Утре щяхме да ходим на планина ама уви. Някой ако се сеща за причината нека пише ще го павя през нощта ако трябва.
    Последно редактирано от Гюлето; 06-07-18, 17:51.

  • #2
    От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

    Скоро с брат’чеда борихме задното стъкло на 2ро поколение. Там проблема беше, че не искаше да се свали. Оказа се че проблема е в задната чистачка (трябваше да се размърда). При теб нямам идея къде е проблема, но при свален капак не би трябвало да може да мръдне. Трябва да има датчик за затворена задна врата. Копчето да не е залято с кафе, кола?

    Коментар


    • #3
      От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

      Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
      Здравейте колеги, днес като запалих джипката задния прозорец се свали сам. Проверих копчетата,няма им нищо, оворих кората и двигателчето пареше. Извадих буксата и като замерих,има постоянно ток . Смених полюсите и прозореца започна да се вдига. При свален капак прозореца излезе.Като свързах буксата започна да се прибира и се заклини настрани , и ето ти още един проблем! Моля за съвети къде да търся повредата гледах за прекъснат кабел но не видях.Утре щяхме да ходим на планина ама уви. Някой ако се сеща за причината нека пише ще го павя през нощта ако трябва.
      Споко, ще ти кажа как да го оправиш.
      Дай тел да ти звънна!

      Коментар


      • #4
        От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

        0898757516 Марков.

        Коментар


        • #5
          От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

          Има електронен блок зад лявата кора на багажника, вероятно проблемът е в него. Често релетата в него се развалят.

          Коментар


          • #6
            От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

            Първоначално публикуван от alecks Преглед на мнение
            Има електронен блок зад лявата кора на багажника, вероятно проблемът е в него. Често релетата в него се развалят.
            От релетата е проблема.

            Коментар


            • #7
              От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

              Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
              От релетата е проблема.
              Ако искаш сподели с колегите как реши проблема по-подробно. Може да е от полза на някого

              Коментар


              • #8
                От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Ако искаш сподели с колегите как реши проблема по-подробно. Може да е от полза на някого
                Ами ел. блока се намира от шофьорската страна под кората на калника зад задния габарит. Релетата са пет,проверяваш кое е залепнало и това е. След това демонтираш седалките,махаш мокета и вадиш сноповете с всички кабели. Започваш да проследяваш има ли стопена изолация и след няколко часа откриваш проблема изолираш и спираш да псуваш! Благодарение на Иван Стоянов се справих с този проблем,за което съм му безкрайно благодарен!

                Коментар


                • #9
                  От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                  Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
                  Ами ел. блока се намира от шофьорската страна под кората на калника зад задния габарит. Релетата са пет,проверяваш кое е залепнало и това е. След това демонтираш седалките,махаш мокета и вадиш сноповете с всички кабели. Започваш да проследяваш има ли стопена изолация и след няколко часа откриваш проблема изолираш и спираш да псуваш! Благодарение на Иван Стоянов се справих с този проблем,за което съм му безкрайно благодарен!
                  Жив и здрав Марко и няма да се отказваш

                  Коментар


                  • #10
                    От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                    Здравейте колеги , имам форънър сърф 2,4 ТД , въпроса ми е дали някой може да ми поясни за всички копчета на шофьорската врата защото нещо не са ми ясни, джипа е с десен волан
                    Jeep grand cherokee 4.0

                    Toyota 4rynner 2.4 td

                    Коментар


                    • #11
                      От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                      Първоначално публикуван от filko Преглед на мнение
                      Здравейте колеги , имам форънър сърф 2,4 ТД , въпроса ми е дали някой може да ми поясни за всички копчета на шофьорската врата защото нещо не са ми ясни, джипа е с десен волан
                      Дай снимка де....
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                        Първоначално публикуван от filko Преглед на мнение
                        Здравейте колеги , имам форънър сърф 2,4 ТД , въпроса ми е дали някой може да ми поясни за всички копчета на шофьорската врата защото нещо не са ми ясни, джипа е с десен волан
                        По-ясни символи няма никъде, кое не е ясно точно ?
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                          Здравейте,
                          При мен задното стъкло се сваля от всеки път но вдигането е проблем. Понякога на второ трето натискане сработва друг път и след 20 то не иска. Дайте съвет къде да търся проблема. Благодаря
                          TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                          Коментар


                          • #14
                            От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                            Първоначално публикуван от Diff Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            При мен задното стъкло се сваля от всеки път но вдигането е проблем. Понякога на второ трето натискане сработва друг път и след 20 то не иска. Дайте съвет къде да търся проблема. Благодаря
                            най-напред в бутона на конзолата. Ако работи всеки път нагоре и надолу с ключа от ключалката значи 100% проблема ти е в самия бутон.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Голям проблем със задното стъкло но Рънър второ поколение!

                              От ключалката изобщо не работи. Нито надолу нито нагоре.
                              TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X