Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 3.2 did проблем с автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pajero 3.2 did проблем с автоматик

    Колеги здравейте. Приятеля ми има pajero 3.2did и се появи един проблем. Когато кара бавно по принцип когато автомата е на 3 скорост и намаля колата трябва да смъкне на 2 ра и тогава се появява един шум все едно нещо някъде се трие. Звука е нещо подобно на( старите коли от едно време като сменяше скорост трудно влизаше и се чуваше едно хъркане) шума е подобно, но не винаги.
    някой да се е блъскал с подобен проблем
    Предварително благодаря за отзовалите се.

  • #2
    От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

    Първоначално публикуван от emo80 Преглед на мнение
    Колеги здравейте. Приятеля ми има pajero 3.2did и се появи един проблем. Когато кара бавно по принцип когато автомата е на 3 скорост и намаля колата трябва да смъкне на 2 ра и тогава се появява един шум все едно нещо някъде се трие. Звука е нещо подобно на( старите коли от едно време като сменяше скорост трудно влизаше и се чуваше едно хъркане) шума е подобно, но не винаги.
    някой да се е блъскал с подобен проблем
    Предварително благодаря за отзовалите се.
    ....това е по скоро проблем в раздатката , а не в ск. кутия , но това са само предположения.....минете на друг режим ( 4Н примерно) и пак проверете.....

    Коментар


    • #3
      От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

      Първоначално публикуван от DJ Tymbi Преглед на мнение
      ....а не в ск. кутия , но това са само предположения......
      Тръгнал на разпад преден планетарен ред.,.....!

      Коментар


      • #4
        От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

        Първоначално публикуван от DJ Tymbi Преглед на мнение
        ....това е по скоро проблем в раздатката , а не в ск. кутия , но това са само предположения.....минете на друг режим ( 4Н примерно) и пак проверете.....
        Раздатката и мен ме съмнява, но не го прави винаги на асвалт как да го карам на 4H. До колко знам не е fulltime

        Коментар


        • #5
          От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

          Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
          Тръгнал на разпад преден планетарен ред.,.....!
          Абсолютно възможно е.....
          ....и на мен ми дойде на акъла това, но предвид това,че за последната една година отваряхме поне 50 раздатки ,и само 4 ск. кутии ,ме наклони към раздатката ,а не към ск. кутия.....

          Коментар


          • #6
            От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

            Първоначално публикуван от emo80 Преглед на мнение
            Раздатката и мен ме съмнява, но не го прави винаги на асвалт как да го карам на 4H. До колко знам не е fulltime
            ...ами нали е Паджеро 3 ,от 2000 до 2006 год......най вероятно е супер селект разд. кутия, и за това предложих да я вкл. на 4Н(има 4 позиции лоста, до лоста на ск. кутия),2Н,4Н, 4HLc, и 4LLc,последните две не трябва да ги ползвате на асфалт, за да не потрошите разд. кутия.....

            Коментар


            • #7
              От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

              Скоростната кутия е suoerselekt 4HLc и 4HLc не му включватсамо 4H.
              Какво ще рече преден планетарен ред?

              Коментар


              • #8
                От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                Скоростната кутия е V5A51�� Раздатката е суперселект!
                А преден планетарен ред е едно редукторче дето живее в кутията,но и да не го знаеш не е проблем! Който ще я отвори кутията е важно да е наясно.На лесно,свалете картера и вижте има ли някакви метални частици?

                Коментар


                • #9
                  От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                  Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                  Скоростната кутия е V5A51�� Раздатката е суперселект!
                  А преден планетарен ред е едно редукторче дето живее в кутията,но и да не го знаеш не е проблем! Който ще я отвори кутията е важно да е наясно.На лесно,свалете картера и вижте има ли някакви метални частици?
                  Преди няколко дни е сменено маслото и сружки няма.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                    Сподели моля те как се маха топката на лоста за раздатката. На автомата е с две стопорни болченца , на раздатката не можах да разбера как се вади.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                      развива се

                      Коментар


                      • #12
                        От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                        Какво стана с автомата? Лекувате ли го?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                          Първоначално публикуван от nnikbg Преглед на мнение
                          Какво стана с автомата? Лекувате ли го?
                          Не още. Продължаваме да го ползваме така. Пробвано когато е 4x4 не го прави.

                          Коментар


                          • #14
                            Здравейте имам проблем с автомата на паджерото. Взех го с повредена ск кутия на задна издаваше странни звуци румолене на пред движеше само на режим 4H само 3 колела има задържане на спирачки задни след смяна с друга кутия свадба с мойта раздатка движи назад напред не 3.2 4m41 v5a1

                            Коментар


                            • #15
                              От: Pajero 3.2 did проблем с автоматик

                              Лично аз от това дълго изречение и така объркано, нищо не разбрах.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X