Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизни акции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сервизни акции

    Не е така.
    Във Варна и Пловдив няма Балкан Стар, само Силвър Стар.
    В София ги има и двете, на един адрес, но са си отделни фирми.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #17
      От: Сервизни акции

      E аз какво казвам? Балканстар са сключили договор със Силвърстар вторите да им обслужват автомобилите поне във Варна..
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Сервизни акции

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Във Варна ползват един и същ сервиз...
        Не ползват един и същ сервиз, във Варна няма Балкан Стар.

        Има Силвър Стар, двете фирми нямат нищо общо.
        Най ме е страх от хора без мечти...

        Коментар


        • #19
          От: Сервизни акции

          Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
          Не ползват един и същ сервиз, във Варна няма Балкан Стар.

          Има Силвър Стар, двете фирми нямат нищо общо.
          Това че нямат нищо общо, е някакъв виц.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Сервизни акции

            Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
            Не ползват един и същ сервиз, във Варна няма Балкан Стар.

            Има Силвър Стар, двете фирми нямат нищо общо.
            Ех, Онуфри, Онуфри....
            Аз ли бързо пиша, ти ли бавно схващаш...
            Повтарям БАВНО - във Варна Силвърстар продължава да обслужва в своят сервиз (бивш на Балканстар) автомобилите на Балканстар (включително гаранционно обслужване)....
            И продава автомобилите/марките на Балканстар, като марките са изложени в изложбената зала...
            Навярно знаеш, че СилвърСтар е представител само на Мерцедес.

            Така по-ясно ли е?
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #21
              От: Сервизни акции

              Сега някоя формула да не изкараш...

              Ами писал си глупости, цитирал съм те дословно, и съм те корегирал.

              Ти по гръб не падаш...

              Ай стига, че и тази тема ще я затворят заради твоите изцепки.

              Аз лично спирам да ти правя кефа да ти отговарям.
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #22
                От: Сервизни акции

                Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                Сега някоя формула да не изкараш....
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Сервизни акции

                  Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                  Ами писал си глупости, цитирал съм те дословно, и съм те корегирал...
                  Пише се корИгирал...

                  За изписаните глупости - прочети си мненията...
                  Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                  Не ползват един и същ сервиз...
                  Дали ще изкарвам формули - няма, защото явно не ги разбираш
                  Та затова ти показвам картинки
                  Техническо обслужване на гаранционен автомобил Джип, в Силвърстар...
                  Сам си прави изводите дали във Варна ползват един и същ сервиз...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jp.jpg
Прегледи:1
Размер:92.9 КБ
ID:5794526
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сервизни акции

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Това че нямат нищо общо, е някакъв виц.
                    Разбирам за какво говориш (за новия бардак...), но това са фактите
                    Да поясня (само на теб, дървените философи да не четат) - Балкан Стар е оторизиран дистрибутор - http://www.balkanstar.com/bg

                    Останалите са дилъри и нямат нищо общо с Балкан Стар, документално. Собствениците им са различни, имената, счетоводството и т.н.
                    В Европа е нормално да има по няколко дилъра в един град. За Варна фирмата която продава, обслужва и сервизира гаранционно и извън гаранционно автомобили е Силвър Стар. Да повторя, не използват един и същ сервиз, защото във Варна НЯМА Балкан Стар - http://www.jeep.bg/dealer-locator/
                    Има САМО Силвър Стар. Затова НЯМА как да използват един и същ сервиз.
                    Най ме е страх от хора без мечти...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сервизни акции

                      Да попитам: купих Jeep Cherokee Trailhawk KL 2014 и има пропусната сервизна акция. Обадих се по телефона в Силвърстар Варна и нещо ме замотаха, трябвало да проверят за резервни части, щели да се обадят и т.н. А имам и друг проблем - не мога да включа бавните скорости и N режима. Дали имам валидна гаранция на трансмисията от 5 години/100 000 км. На екран нямам никакви съобщения за грешки. Джипката е купена от Италия и няма попълнена гаранционна карта.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сервизни акции

                        Да допълня за Силвърстар Варна. Пропусната сервизна акция е изпълниха безплатно за мен, някъкъв софтуерен ъпдейт за круизконтрола. Относно бавните скорости, изтеглих късата клечка - повреден TCM (transfer control modul), 500 лв. и чакане за доставка 20-25 дена+53 за смяната. Диагностиката беше 108 лв. Гаранция за Jeep - 2 год., за каквото и да било.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сервизни акции

                          кало - какво стана с жипката?
                          Най ме е страх от хора без мечти...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сервизни акции

                            Аз по-горе го написах: платих 200 лв.капаро за TCM и сега ще чакам 20-25 дена за доставка и смяна(1 час=45лв.без ддс). TCM блокчето не подава напрежение на раздатката, иначе като натисна копчето до скоростите към блока се подава напрежение. Другия проблем: при вадене на бушони за проверка изчесна парктроника, но след 3 паления се появи сам и оттогава работи без проблем.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сервизни акции

                              Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                              кало - какво стана с жипката?
                              Ми не са минАли 20-25 дена, за колкото ще му доставят ТСМ. Сигурно чака.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сервизни акции

                                Тук по-горе може да видим типичен пример как продавачите на части в РБ правят парици на гърба на дилършипа...

                                Защо на острова, части за джип пристигат или на следващия ден или максимум 5 работни дни - защото всичко се намира в Италия, големия кораб майка с всички възможни части се намира в Италия, ако нещо го няма в Италия, го има другаде в Европа или ако го няма в Европа пак със самолет отнема по-малко от 5 работни да стигне от Америка.

                                Нооо, българите(работещи за дилъра) са хитри, купуват си неща/части от америчко, продават ги през дилършипа на зверски цени, верно оригинални са но са яко далаверинг. Едно време така крадяхме в хотелиерския и кулинарния бизнес, купуваш кило кафе(хубаво) правиш кафета и всичкото печалба за теб и продаваш по още един пакет от това което шефа е купил, подобно се краде във всеки бизнес където има фира или брак или лесно може да се вкарат артикули извън складовата програма.

                                Не съм 100% сигурен в това което говоря, само около 90% сигурен, твърдя това след много покупки и доста вземане даване с дилъри на марката в последните 10тина години.
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X