Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с мрежата на мобилен оператор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с мрежата на мобилен оператор

    Някой знае ли какво се случва с мрежата на дрислиовците от мтел, които вече са с гръмкото име А1 и обясняват по рекламите как нямало точка без покритие? Опитвам се да се свържа с някой на *88, но са променили менюто и работата не става. Някой имал ли е проблем като този, който е отстранил, за да ме отивнтира в стъпките. Принуждавам се да питам, тъй като и кадрите им са отчайващо тъпи и не ми се комуникира с кретени. До скоро покритието си беше ок, от около месец изобщо нямам обхват.



  • #2
    От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

    Има ли вероятност да не е от при тях, а примерно телефона нещо да се е прецакал? Не съм забелязал да имат проблем. Те където имат проблеми, си ги имат от 10 години.
    Някой съсед, който също да им е абонат нямаш ли, да го питаш при него как са нещата....
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

      Преди седмица бе паднала цялата мрежа в Берковица... Всичко.. И телефони, и прословутият им интернет... За около 3-4 часа...
      Само на Мтел... И това поне в тамошният район не е прецедент... Така, че да е отстранен - не вярвам...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

        Не е от телефона! Не знам каква е връзката със смяната на името,но от месец ,в провинцията е мазало. Там където преди си имаше и нет и всичко,в момента е на "тука има-тука нема"!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

          Никой на мтел там няма обхват. Аз съм в ниското, горе по-високо има, но намам намерение да вървя 600 метра да говоря по телефона. Искам най-малкото да ги уведомя за проблема, но не става. Не ми се беше налагало да комуникирам с тях от поне 2г. и съм потресен как са си преорганизирали нещата, все едно нарочно да не може човек да се свърже. Някой има ли конкретна идея как става, на *88 менюто вече е от 1 до 5 и е зверски бъгаво. Три пъти ме връща в основното меню и се налага да им слушам глупостите от начало.


          Коментар


          • #6
            От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

            Не е само при теб- 30% от Редута е вече на същия хал. Клетки ли местят, не знам?
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

              Доколкото подочух, преподписват договори за наем на местата, дето са им разположени антените, но търсят по-ниска цена и съответно са орязани. Не е от проверен източник, но има резон в това.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                Може пък да правят 5G.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                  Цялата работа опира пак до едни пари,които западняците са дошли да оберат от нас и скатават разходи за клетки. Там където не им отърва, режат клетките и затова масово хората изпищяха в България. колега, не си въобразявай,че е от телефона ти, просто е от тия дето са дошли от Австрия и са решили да направят бързи пари. Нарияа се спесяване на капацитети, един вид спиране на определен брой клетки, намаляне на качеството на услугите за сметка на недоволните клиенти. Ако имаш избор бягай при конкуренцията, която може би знаейки това сега потрива ръчички.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                    Даааааа, западняците са криви... че половината клетки на всичките оператори са незаконно строителство.

                    Хич не им се връзвайте че се били купили-продали. Откакто ги има и трите са си все същата схема - роднина, милиционер, роднина, милиционер.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                      Незаконни клетки почти не са останали. Някаква фирма ми досаждаше миналата година. Някакви посредници на операторите-искаха да слагат клетка в един мой имот. Голяма разправия е това за собственика-не изглеждаше като да искат да правят нещо незаконно.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                        А 1 време какъв обхват имаше...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                          След 40 минутно чакане на телефона да се свържа, ми се потвърдиха очакванията от дебилизма на служителите. Трябвало им точен адрес на мястото, където нямало обхват. И това след като 20 мин обяснявам, че иде реч за вилна зона, в която дори улици няма, той номер искал.
                          Обещаха, че ще предадат зза отстраняване на проблема, от което ми става пък ясно, че нищо няма да отстранят. Май ще се търси друг оператор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                            ... ще се търси друг оператор.
                            Именно.

                            ---

                            А иначе, мтел бяха в криза и покупко-продажбата в никакъв случай не е панацея.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с мрежата на мобилен оператор

                              В сервиза имам пълен или почти пълен обхват и отвратително качество на разговора - прекъсва, не се чува. На места е по-добре, на места по-зле. Вярно, че сградата е метална, но и в двора и на улицата е същата. Вилна зона във Варна, за Виваком говоря. Щяха да идват, ама...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X