Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

    Браво! Направо героично. Не съм си и помислял за Африка, че местните са толкова досадни. Пътеписа Ви ме възпира да тръгна натам с лично МПС. Замислям се за самолет, но като чета в каква мизерия сте спали ме засърбява навсякъде.
    Прекрасен пътепис.
    Благодаря, че споделяте с нас.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

      Супер сте, Любо!
      Много нови покорени дестинации и много хубави емации за нас благодарение на вас!

      Коментар


      • #18
        Re: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

        Прекрасен пътепис. Благодаря.

        Коментар


        • #19
          От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

          Благодаря за споделеното, много ме изкефи че сте отишли с тази машина, желязна е

          Коментар


          • #20
            От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

            Благодаря! Дано за всички да има повече възможности за пътешествия, за да има после и разкази от тях
            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

            Коментар


            • #21
              От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

              Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
              Супер сте, Любо!
              Много нови покорени дестинации и много хубави емации за нас благодарение на вас!
              Благодаря ти! Няма ли и ти за запалваш гумите нанякъде или не можеш да се откъснеш от много работа? :-)
              И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

              Коментар


              • #22
                От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

                Отново хубав пътепис.
                Прави ми впечатление, че докато аз "чертая" маршрути и планувам, ти ги реализираш Кажи каква е формулата да почна и аз да ги реализирам? През миналата година плануваната Норвегия не се реализира за мен (другите отидиха), после изпуснах възможност и за Исландия.... Таз годишно пролетно Мароко също не се състоя, но уж го отложихме за есента....

                Продължавай да ни споделяш пътуванията ви - мен много ми харесва да те чета.
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #23
                  От: ОТ БЪЛГАРИЯ ДО МАРОКО И ЗАПАДНА САХАРА. ПО ШОСЕ С КОЛА, ИЗ ПЯСЪЦИ И МАЛКО ПО ВОДА

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Отново хубав пътепис.
                  Прави ми впечатление, че докато аз "чертая" маршрути и планувам, ти ги реализираш Кажи каква е формулата да почна и аз да ги реализирам? През миналата година плануваната Норвегия не се реализира за мен (другите отидиха), после изпуснах възможност и за Исландия.... Таз годишно пролетно Мароко също не се състоя, но уж го отложихме за есента....

                  Продължавай да ни споделяш пътуванията ви - мен много ми харесва да те чета.
                  Благодаря ти! Формулата е да не му мислиш много-много, да не оставяш нещата за неопределен период във времето, а просто решаваш, планираш и действаш възможно най-скоро, защото най-подходящ момент така и не идва
                  Мароко през есента е достатъчно близо във времето, така че не изпускай момента щом е на дневен ред.
                  Успех!
                  И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X