Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси свързани с Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси свързани с Паджеро 2

    Здравейте,колеги!
    От около месец имам тази прекрасна машина и съм се впуснал в необятна за мен област - 4х4. Първото нещо,което ми хареса е - звукът на мотора,а след това...всичко останало,като екстри за модела (амортисьорите на предните седалки.....да речем)
    Като всяка стара машина не липсват и проблеми. Единият,който имам е обяснен,като за първолаци - много точно обяснение и със снимки от колегата Veni1 ,за което съм му благодарен - пръскалките на фаровете. От около седмица обаче ми възникна една болежка,която на моменти ми е много неприятна. Задната скорост трудно влиза.Лостът,като че ли опира някъде и не ще да включи. Съединителят е нов. Има и още нещо,което не е наред - задната чистачка не работи.
    Не съм много в час с всичко това,но пък затова и са форумите- да се избегнат грешни пари в сервиз,където даденият ремонт може да те върне в първи клас.
    Всички сме много заети в забързаното ни ежедневие,но ще се радвам,ако някой намери малко време и да ми обърне внимание
    Бъди себе си,има достатъчно други хора!
    Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

  • #2
    От: Въпроси свързани с Паджеро 2

    Здравей, колега!

    Добре дошъл във форума и честита ти машина! Само безаварийни километри!

    Едва ли някой от колегите във форума би се разсърдил, ако споделиш повече за машината, като технически характеристики. Още по-малко някой би се разсърдил, ако споделиш с нас и няколко снимки.

    За лоста на задната - постоянно ли трудно влиза или само на моменти?

    Относно задната чистачка - вероятно моторчето се е счупило, но е хубаво, преди да се правят такива прибързани изводи, да се провери по-обстойно, като се започне от бушоните. Ако бушонът, на който е вързана чистачката, е здрав, след това може да се провери и самото моторче. Ако и след проверката моторчето работи, е възможно да има прекъснат кабел някъде. Малко вероятно, но не е изключено.

    Поздрави и очакваме снимки.

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси свързани с Паджеро 2

      Благодря за бързият отговор! Снимки ще кача,като се прибера от работа. Задната скорост не всеки път "опира" . Иначе машината е с бензинов мотор V6 3000куб. 150к.с.,годината...мисля,че е '94 .
      За чистачката - прегледал съм всички бушони,в коша и под волана. Предните чистачки си работят перфектно. На отделни бушони ли са предните и задната чистачка?
      Бъди себе си,има достатъчно други хора!
      Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси свързани с Паджеро 2

        Снимки - не ми позволява да кача. Не знам защо. Дълга база - цвят бордо
        Прикачени файлове
        Бъди себе си,има достатъчно други хора!
        Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси свързани с Паджеро 2

          Много е неудобно така,да се чака одобрение от модератор за съобщенията. Неудобно,защото ако съм пропуснал нещо,не мога да редактирам съобщението,което още не е видимо,или пък правописна грешка(лапсус)
          Бъди себе си,има достатъчно други хора!
          Проблемът не е в бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X