Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

    Темата е за автомобилна навигация и мултимедия с Андроид, та и гигахерците и гигабайтите са си точно толкова на място, колкото в тема за смартфони или таблети например.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

      Ерисин са от добрите китайски навигации. В БМВ форума ги тачат много. Аз сложих такава на Рейндж Ровъра на сина и работи без грешка. Обикновено е в стендбай и светва веднага. Понякога буутва от напълно изключена и тогава си се чака - някъде около 1 минута. 4 ядра на 1.6 Гх,2 Гб рам.

      https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=226931
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • #33
        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

        Абе ще ги видим колко са добри. Арабина или турчина, с който си комуникирам е тиква голЕма.

        Поръчах го с опция да се шипва от UK за да не се разправям с митници. В сайта пишеше че е наличен. До тук добре, ама...
        - 4-5 дена поръчката ми стоя със статус "плащането е прието".
        - на второто ми питане какво става, след като им заявих че ако продължат да не отговарят ще отменя плащането, се оказа че наличност в UK няма и трябвало да изчакам няколко дни. Нахоках ги че е за подарък и че са некоректни, ама сколасах да чакам.
        - след трето запитване какво става няколко дни след това ми пратиха някакъв измислен китайски номер за проследяване, като на по-късен етап съм щял да получа окончателния DHL номер за проследяване. Е, получих го, но стоката се оказа пратена не от UK, а от Сингапур и стоя със статус "Shipment information received" няколко дни.
        - естествено като пристигна тук ми се обадиха от DHL че трябва да се освобождава. Казах им че имам уговорка с изпращача че всичко трябва да се плати от него - междувременно и той така ми каза.
        - 3 дена няма никой, при което вдигнах скандал на изпращача че ще трабва да ходя на митница и да плащам и ще искам връщане на пари за мито и ДДС, както и за магазинаж, ако се наложи.
        - 2 дена се консултира с неговата страна по изпращането кво става, като междувременно ми праща фактура на стойност 19 долара, която да съм представел на митница. Естествено му обясних че тая работа няма как да стане, защото е престъпление и защото няма да мине така или иначе - от митница искат банков или PayPal документ, не само фактура. Казах му че най-лесния и бърз начин е да ми върне парите за мито и ДДС и аз да ги платя, като после му пратя декларацията за да види че са толкова.
        - Звъни ми по телефона чак, да съм откажел плащане на мито и ДДС, и DHL щели да пратят отказа отсреща та да ги плати той. И понеже вече ме беше извадил от обувките, взех че и английски проговорих (текстово комуникирам свободно, филми гледам свободно, ама с говоренето по принцип трудно си чупя езика, просто защото рядко говоря). Викам хубаво - обаче имай предвид че от утре започва да тече магазинаж по 6 евро на ден, дето пак ти ще го платиш.
        - Предадох на DHL PayPal фактурата, казах им каква е хавата и в крайна сметка днес ми казаха че са получили квото трябва от отсреща и я дават на митница.

        Кога ще я освободят - не знам. Дали ще чакат реално плащане отсреща - пак не знам. Да я получа утре е силно оптимистичен сценарий, ама аз съм умерен песимист. Очаквам следващите измишльотини.

        В крайна сметка пратка, дето трябваше да се прати от UK с DPD и да дойде тук за преко сили 5-6 дни, до тук се бави 18 дни, с утре - 19. Дано поне си струва.
        Последно редактирано от sparkybg; 19-07-18, 11:26.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

          Аз затова купих от Ерисин България. Днес платихме,утре я взех от Еконт. И излезе с около 100 лева над цената от чужбина,но в комплекта имаше подарък задна камера,та са още по-малко.
          Дано скоро приключиш с проблемите и всичко да е наред.
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • #35
            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

            Купих го за 272 долара, което е 457лв. Нашичките продават стария модел за 680лв. Сори, ама аз 50% горница, и то за стария модел (макар че хардуерно може би са еднакви) отказвам да плащам.

            Цената без транспорт е 202 долара. Спрямо нея надценката тук е над 100%, и то без да смятаме че би-трябвало да ги взимат с отстъпка. Айде нЕма нужда!!! Като придобият малко срам и си нагласят ценита каквито трябва да са, другата може и от тях да я купя.

            Преди години имаше един "хубавец" дето тук във форума се опита да продава радиостанции с подобна надценка. Няврян беше в кучи гъз!
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

              В България подобни или по-слаби модели струват поне двойно. За моя C-max продават с Android 5.1 и 1 рам за...800 лв. В Алито с Android 7 и 2 рам е 230 - 250 долара. Последната за Фиестата ми не мина митница, като уговорката с китаеца беше да я декларира за 8 - 10 долара.

              Коментар


              • #37
                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                Те и това го бяха декларирали на 19 долара. Ама особено през куриер тоя номер много рядко минава вече. Той транспорта е няколко пъти по 19 долара, дори по най-ниската китайска тарифа на DHL.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                  Е то е ясно, че това е ако мине номера. По едно време ходех всяка седмица на митница, сега не съм ходил поне година.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                    Е взех го. Буутва за 32 секунди от нула до начален екран. Най-накрая имам музика, която си помни настройките и след прекъсване на захранването.

                    Не се мота, сплитскрийна работи добре, GPS-а поддържа и GLONASS. Общо взето за момента изглежда добре.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                      Честито! Радвам се,че си доволен от резултата.
                      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Е взех го. Буутва за 32 секунди от нула до начален екран. Най-накрая имам музика, която си помни настройките и след прекъсване на захранването.

                        Не се мота, сплитскрийна работи добре, GPS-а поддържа и GLONASS. Общо взето за момента изглежда добре.
                        Ааа, без снимки не се брои.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                          Е снимки има в сайта на Erisin. Аз още не съм го сложил и нямам какво повече да снимам. Пуснах го за проба вкъщи само.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                            Спарки, а някакъв маскировъчен панел не може ли да се измисли? Или купи готов, освен това нямам точно 2DIN конзола в таблото, някаква хитра идейка?
                            -Чем занимаетесь по жизни?
                            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                              За много по-масови автомобили има готови рамки към 2 дин, или направо готови музики, дето влизат на мястото на фабричната. За терано няма нищо. При мен от двете страни трябват 2 парчета пластмаса по около сантиметър и половина, но с неправилна форма. Вероятно ще ги резна някъде на рутер, ама още нямам идея къде. Поне имам фабрична маска за 1DIN, от която да взема точно формата на мястото.

                              Иначе има и музики с лице 2 дин, а мазад са 1DIN, например тая:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ES3270U-R23-Dimension.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5794731

                              Има и 1DIN с вадещ се панел:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ES5790U-R23-Dimension.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5794732
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                                Тя и моята за Рейнджа отпред е 2 ДИН,отзад 1.
                                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X