Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

    Вкара ме в размисъл.

    Ако имаш, вземи ми го прати, да не харча пари преди празниците за глупости. Виж дали е наличен и ще пратя данни на Л.С.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

      Ще проверя тия дни като отида на село и ако има ще го взема.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
        И моето работи. Даже си има фабрична икона за Play Store.

        Обаче с Блутуута нещо не можем да се разберем. Иамам китайска ELM327 блутуут джаджа. На телефонът ми работи с Torque Lite. На телефонът си включвам Bluetooth-a, намирам устройството и се свързвам с него. После стартирам Torque и то си намира протокола с който работи и забочва да чете.

        Обаче радиото въобще не намира ELM327 устройството. Странното е, че намира телефонът ми. Не знам дали е някаква несъвместимост между различни версии на Bluetooth=
        Възможно е да не го намира, защото се свързва директно с телефона ти и става невидимо а други устройства.
        Изключи си блутута на телефона и тогава го потърси през радиото.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

          Нещо, което ме възпираше засега да съм се сдобил с такова. За дисплея на колата ми (не километража, за дисплея над радиото говоря) бях разбрал, че на практика е дисплея на мултимедията (радиото). Притеснението ми беше, че ако го сменя ще изчезнат благинките от там като температури, управление на климатроника, ежедневни километражи с данни за пробег и средна скорост, управлението на радиото от волана и др. Колата ми е рядък модел без стрелка за температурата. Мога да видя t° след десетина клавишни последователности - все по копчета на радиото (което нали мислим да се пенсионира). Попаднах на един клип (пожелавам на всеки такъв оператор, ако няма или вече е порасъл), в който виждам, че и след смяната на радиото основния дисплей продължава да се използва. Но няма подробности и (след клипа, който е на още по-рядък модел с десен волан )...

          ... затуй искам да попитам тези, дето са минали по тоя път - имаше ли някакви функционалности, управлявани от бившото Ви радио, които сте загубили?
          Последно редактирано от Veselin Monkov; 22-12-18, 22:54.

          Коментар


          • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

            При мен само RDS от борд компютъра и функцията с увеличаване на скоростта да се увеличава звука и обратно.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

              Честита Ви Нова година и бъдете здрави!
              Скапа ми се пионерчето (AVH-X8500BHS) на последния офроуд. Сваляемия дисплей престана да работи. Същевременно това стана повод на близки хора (да са живи и здрави) да ми подарят 2din (без CD, но с FLAC) неизвестната марка Asottu CWD7060. Поръчахме го на Бъдни вечер, дойде от немско, без митници и разправии вчера. Първите ми впечатления са добри. Тук има подробности. Саундът е значително по-добър (вероятно заради FLAC формата), а образа е HD. Стигнах до него (признавам си откровено) четейки руски обзори и мнения анализиращи тази група продукти тук. Спрямо цената на пионера, китайчето ми се стори изгодно като параметри (GPS, GoogleMaps, WiFi чрез hotspot от телефона, Bluetooth, Igo и т.н. Влязох си в профила на Google Play и познайте къде отидох веднага: Естествено при Wildmaps. Не стана: "Приложението няма да работи на Вашето устройство"-кратко и ясно. Чух се с човек от karta.bg, който беше много любезен, но дотам. Ако някой има идея защо става така, моля да каже. Камерата и ТВ-то от пионера тръгнаха тук без проблеми.
              LZ1AIV

              Коментар


              • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                Вероятно или заради чипсета, или заради конфигурацията на андроида. Не знам дали има начин да се провери. Пиши в темата за WildMaps дали има някакъв начин да се провери причината. На моето още не съм пробвал. То не съм го и сложил още...
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                  Има промяна в статуса в пост 126. Wild Maps вече е инсталирана в автомобилната ми навигация. Благодаря на екипа и лично на sabin.
                  LZ1AIV

                  Коментар


                  • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                    А каква беше причината?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                      Здравейте,колеги.Да ползвам темата за един въпрос относно едно такова чудо на китайската технология.Та имам от няколко години двоен дин с надпис модел XD6516 с уиндоус.В интерес на истината,поне за мене,работи доста добре.GPS-а е перфектен,зарежда за секунди,радиото също,бавна е СД-картата с музиката,но за толкова пари толкова.До преди два месеца беше на Хондата,та и логото при старта си беше на Хонда.Обаче я продадох,а навигацията я сложих на Киата.Да,ама като се качи някой дразнител,и почне с въпроса-Е що Хонда,а не Киа,ме дразни бъзикащия.Иска ми код за логото,ама не го знам.И тия братчеди в Пловдив,къде го купих тогава-АТ-Трейд на Пещерско шосе в "Оазиса" се правят на гръмнати,искат кинти,направо свалят кожи там.Та ако някой съвсем случайно има такова творение или знае кода,ще съм му много благодарен и задължен бира с кюфтенца.Ще пробвам да пусна снимки.

                      Коментар


                      • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                        Пробвай 0000, 1111, 1234, 1983.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Пробвай 0000, 1111, 1234, 1983.
                          Не става.

                          Коментар


                          • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                            Може би тукашния дилър е сменил кода, именно с цел да снесеш. За съжаление с уиндовски никак не мога да помогна. На моето като му качвах фирмуера си имаше и код и всичко. Даже като влезеш в менюто кода се показва в скоби след настройката.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                              Ше снеса,ама друг път.Не споменах,че веднъж нещото заби,тръгне да зарежда и дотам.Мъчих го с телчето, не ще.Та ходих веднъж при тоя дилър,цъкна с телчето в дупката,натисна едно копче,калиброва го и тръгна.Цялата процедура трая по-малко от вадене на зъб.Снесох 40 кинта,за справка зъболекаря ми взема 25.Бръснат без сапун там,"хубава" реклама им правя,заслужават го.Сменили са кода,в книгата е 0000,ше пробвам с налучкване,ако стане,стане.Мерси,колега.

                              Коментар


                              • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                                Да дам отчет за работата на у-вото (виж пост 126)
                                Музиката свири безупречно, картата WildMaps работи добре. Андроид 8.1 лети. Да, но...Имам навика да си пусна телефона на hotspot и мултимедията да има нет при пътуване. Ползвам нета за две неща. Google Maps и Calm Radio. Еднoвременно са включени GPS, Bluetooth и WiFi. Явно някой не е смятал задния радиатор за толкова източници на топлина и след загряване чувам спорадични пукания (несвързани с вибрациите на колата в движение) в говорителите на колата. Свалих у-вото и естествено при 48 часа тест не пукна нито един път. Сложих вентилатор в отделението 2DIN. Като го натоварих пак, както е описано по-горе, отново се появиха подобни пукания. Ма..ка му и прасе ,явно отделно водно трябва да му правя. Някой съвет ще е добре дошъл.
                                LZ1AIV

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X