Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

    И аз съм със съшите безжични боклуци. Вършат работа,макар че приемника грее,та можеш да си изпържиш яйце на него.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #92
      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
      И аз съм със съшите безжични боклуци. Вършат работа,макар че приемника грее,та можеш да си изпържиш яйце на него.
      Колега понеже още ги мисля, може ли нещо по-подробно какво имаш предвид "безжични боклуци". Какво може да се очаква от такива? Защо боклуци? Не работят ли коректно? Как разбираш, че приемника грее? -при мен евентуално ще бъде под таблото зад мултимедията и няма как да разбера дали грее. Освен ако не затопля купето
      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

      Коментар


      • #93
        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

        Боклуците са това:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5797361

        Греенето се разбира лесно - подаваш му 12 волта и ... не можеш да го държиш дълго с пръстите на ръкъта си - пари. Иначе работят. Картината се влияе от външни източници.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • #94
          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

          Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
          Боклуците са това:

          [ATTACH=CONFIG]967655[/ATTACH]

          Греенето се разбира лесно - подаваш му 12 волта и ... не можеш да го държиш дълго с пръстите на ръкъта си - пари. Иначе работят. Картината се влияе от външни източници.
          Благодаря, точно тези гледах! - забравям ги
          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

          Коментар


          • #95
            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

            Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
            Дойде време и аз да се похваля.
            След дълго четене, поръчах това. Пасна идеално, монтажа беше елементарен и меко казано съм възхитен!
            Има възможност срещу доплащане за добавяне на камера за заден ход, видеорегистратор, ТВ тунер, DAB+ и т.н, като за всички тези опции има инсталиран софуер. "Фабричния" софтуер, се държи отлично, пробвах с различни от google play, но предварително инсталираните са перфектни!
            Притесненията ми бяха основно около времето на зареждане и времето за реакция. Първите впечатления са "уау"! Работи изключително бързо и супер гладко.
            Микрофона "вградения в единият край, този от към водача" работи учудващо добре, въпреки, че в комплекта има и "изнесен", но ме мързеше да разглобявам за смислен монтаж.
            Като "забележка" за сега мога да посоча единствено работота със споделения интернет от тел.! Не знам защо, но нещо не ще да работи въпреки, че има връзка и нет. С външен нет няма проблеми - лети!

            С две думи - ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!

            За демонстрация

            Колега здравей, понеже и аз съм в процес на търсене отидох на линка, който си посочил, но там пише че не изпращат до България. Каква е хватката?

            Коментар


            • #96
              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

              Има много фирми за доставка от Англия. Например тези - http://www.dostavka-anglia.com/%D0%B...D0%BE%D0%BD-2/. Чух, но не съм получавал скоро пратка по този начин, че вече пратките от Англия щели да се обмитяват заради брекзит-а.

              Коментар


              • #97
                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                Не се обмитяват. Това ще стане след 29 март 2019-та година и то,ако няма някаква по-специално споразумение между ЕС и ЮК.
                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                Коментар


                • #98
                  От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                  Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
                  Колега здравей, понеже и аз съм в процес на търсене отидох на линка, който си посочил, но там пише че не изпращат до България. Каква е хватката?
                  Това пък даже не съм го забелязъл! (че не изпращат до България) Аз всичко поръчвам направо през тези, някак по-сигурно ми е
                  TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                  "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                  Коментар


                  • #99
                    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                    Моля, кажете си мнението за това нещо. Немога да преценя дали му е нужен допълнителен усилвател или то може да си захрани нормалните говорители на колата.
                    https://www.ebay.co.uk/itm/7-Android...4AAOSwuQxadReX
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                      5-6 DIN...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1541972289_made-in-rasha-22.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5802268

                      Коментар


                      • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                        Днес Тераното ми навърши 1 година от както е в мен. За това време освен чорбите, се наложи да сменя маркучи за обратна нафта, накладки и преден ляв шенкел. За капак на всичко, фабричното радио умря геройски. Още от както го взех, ту работеше, ту спираше за ден-два, после отново си работеше и спираше. Накрая реши да се самоубие.

                        Но аз вярвам в дядо Мраз и снощи, понеже нямаме още елха, гледам под кактуса ми оставил това:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0022.jpg
Прегледи:1
Размер:222.7 КБ
ID:5803671

                        От братски Китай. Вътре намерих това (снимката е гадна, но посреднощ толкова):

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0014.jpg
Прегледи:1
Размер:232.9 КБ
ID:5803672

                        Моделът се води 8802 и покрива основните ми изисквания: Въртящо се копче за volume-то, USB и SD карта на панела (че на някои са им само отзад), GPS, задна камера и Android (8.1 е, щото продават и с 6.0). Но понеже 200 лв (150 в Алито + ДДС + таксата на митническия представител) ми беше тавана като цена, е само с 1GB RAM и 16 GB вътрешна памет. Пуснах го на бюрото ми, зарежда сравнително бързо за параметрите си, GPS-а и той се свързва бързо със сателитите.

                        Обаче както всичко китайско, имам малък дерт. В книжката имам описание на кабелите:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0018.jpg
Прегледи:1
Размер:193.1 КБ
ID:5803673

                        Но цветовете не отговарят на тези от буксата му:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0019.jpg
Прегледи:1
Размер:307.2 КБ
ID:5803674


                        Червен, черен, жълт и син са си на стандартните места. оранжевият трябва да е за фаровете. Остават Розов с черно , кафяв и кафяв с черно.

                        Моите предположения са, че Кафяв с черно е за управление от волана, което аз нямам. ОставатКафяв и розов с черно. На единия трябва да свържа сигнал от лампата за задна, а другият е Brake Line, което не знам за какво е.

                        Моля ако някой има описанието на букса с такива цветове, да даде описание.
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                          Най-вероятно са ти пратили схема за друг модел, което се случва редовно. Мисля, че тази отговаря точно на това, което си снимал:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wiring.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5803678

                          Brake Line се свързва към земя, ако искаш да можеш да гледаш видео по време на движение.

                          Успех!
                          Последно редактирано от prascho; 22-11-18, 16:01.
                          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                          Коментар


                          • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                            За управлението от волана трябва да имаш 3 жици, не една. Или айде - минимум 2.

                            За това някой да има описанието - не крой големи надежди. Дири по форуми по-добре. По марка (която не си дал) и модел.

                            ПП: Аз несъответствия не виждам, ако проявя малко въображение. Само един кабел не съответства като цвят. Orange/black при теб е brown/black, a pink при теб е pink/black. Това имали в склада, това сложили.

                            ППП: Ръчна спирачка е "hand brake". Само "brake" е само спирачка, разбирай стоп машинката. За какво му е тоя сигнал нямам ни най-малка представа. Ако съдя по схемата просто трябва да се върже към маса.
                            Последно редактирано от sparkybg; 22-11-18, 16:06.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              За управлението от волана трябва да имаш 3 жици, не една. Или айде - минимум 2.

                              За това някой да има описанието - не крой големи надежди. Дири по форуми по-добре. По марка (която не си дал) и модел.

                              ПП: Аз несъответствия не виждам, ако проявя малко въображение. Само един кабел не съответства като цвят. Orange/black при теб е brown/black, a pink при теб е pink/black. Това имали в склада, това сложили.

                              ППП: Ръчна спирачка е "hand brake". Само "brake" е само спирачка, разбирай стоп машинката. За какво му е тоя сигнал нямам ни най-малка представа. Ако съдя по схемата просто трябва да се върже към маса.
                              Това е:
                              https://m.aliexpress.com/item/329001...a8e702e191f1bf

                              Не виждам марка. Търговецът е Hikity, но се предлага и от други търговци.

                              Съгласен, че Оранжево с черно при мен е Кафяво с черно.

                              Но по схемата на Прасчо, ми се вижда, че "Blown" е моето розово с черно. Защото "Blown" e над розовото, т.е. на един ред с жълтото, фаровете и черното
                              Последно редактирано от bullet_pk; 22-11-18, 18:36.
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                                Blown e brown, тоест кафяво.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X