Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

    И моето е същото. Но дупката отзад е за 1 DIN. Освен ако на последните не са я оставили цяла.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_20130325_145727.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5793275

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03 - DETs.jpg
Прегледи:2
Размер:72.7 КБ
ID:5793276

    Не можах да намеря по-хубава снимка. Всеки снимал радиото, но не и дупката зад него
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

      Аз имам в старата Fiesta 2 DIN мултимедия с Android. Моето е за 200+ лв от Алито с 1 рам. Върши работа и не се замисля особено. Аз го ползвам главно за музика и Bluetooth телефон. Разговорите през телефона са кристално чисти, въпреки, че нямам допълнителен микрофон. Ползвал съм го като навигация с Google maps и върши работа, имам офлайн карти и мога да си шерна връзката на телефона за онлайн навигация. Моето също няма CD, но не ми и трябва. Имам изход за USB и GPS антена в жабката. Още не са го откраднали, смених колата, тази още я имам. Честно казано някой ако пробва само ще строши мултимедиата, но и изглежда фабрично и вероятно за това не я барат.

      Коментар


      • #18
        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

        Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
        А какъв модел е , много добре звучи . Или може и линк .
        И на мен ми стана интересно.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          И моето е същото. Но дупката отзад е за 1 DIN. Освен ако на последните не са я оставили цяла.
          Ааа, това ли....

          Дупката ще я нагласим. То и без друго е редно да се усили, особено отдясно покрай болтчето. Сега си търся подходящ бутон за аварийни. Имам и резервна централна пластмаса (пунтиращото дърво при теб), тъй че ако омажа нещо ще имам право на втори опит.

          Главното е че назад няма какво да му пречи, а отпред дименсиите му са такива че може да се нагласи читаво и да не си личи че е самоделка.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            И на мен ми стана интересно.
            Отговорих на лични съобщения за да не пускам линкове към китайски сайтове тук.
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • #21
              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

              Първоначално публикуван от prascho
              Отговорих на лични съобщения за да не пускам линкове към китайски сайтове тук.
              Пускай. Аз отговарям ако някой се размрънка.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Пускай. Аз отговарям ако някой се размрънка.
                https://www.aliexpress.com/item/7-Fu...27424c4dR9mFi6

                Ето това е мултимедията. Както казах - купих си я преди повече от година и вече има по-нови модели с Андроид 8. Това е фабрично с 6. В описанието има списък с допълнителните екстри - аз писах на търговеца какво искам преди да поръчам и той ми направи цена за всичко, която беше около 300 долара с включена доставка до България. Не бях писал TPMS, но явно са объркали или са решили да ми направят подарък.

                Ето това е темата в XDA-Developers, където има много полезна информация за модела:

                https://forum.xda-developers.com/and...eased-t3478747
                "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                Коментар


                • #23
                  От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                  Определено изглежда много добре ако не смяташ да и слагаш приложения като фейсбук, вайбър и тем подобни мисля , че съвсем спокойно можеш да избереш варианта с 4 ядра и с спестените 40$ да си поръчах допълнителни екстри. Определено бих взел видеорегистратора. Задната камера е удобна екстра , но аз съм по доволен от парктроника. Не че не сложих на реното и камера де но това беше да си начеша крастата. Иначе понеже нямам място за двоен дин в колата (Рено Меган Сценик 2006-та година) се вкарах в един филм и рязах изграждах със смоли и накрая вградих един Нексус 7 първа генерация , който е с 1ГБ рам , Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9 процесор с 4 ядра и всичко върви без проблеми, но определено иска още малко рам.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                    А за колко време буутва? Щото на мен за многото ядра това ми е дерта. Имаше сравнение някъде между 4 ядрен андроид 6 и 8 ядрен с андроид 8. Втория буутваше значително по-бързо.
                    Последно редактирано от sparkybg; 02-07-18, 22:24.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                      Хм, че не ги ли държат в стендбай или само с изгасен дисплей както е при телефоните / таблетите? Консумацията едва ли ще е кой знае каква по автомобилните аршини...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        Хм, че не ги ли държат в стендбай или само с изгасен дисплей както е при телефоните / таблетите? Консумацията едва ли ще е кой знае каква по автомобилните аршини...
                        Не знам. Затова и питам.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          А за колко време буутва? Щото на мен за многото ядра това ми е дерта. Имаше сравнение някъде между 4 ядрен андроид 6 и 8 ядрен с андроид 8. Втория буутваше значително по-бързо.
                          При мен буутва в рамките на 10-15 секунди. Задната камера обаче се включва веднага, независимо дали е стартирала системата. Т.е. като запалиш колата и дадеш на заден веднага имаш изглед.

                          Има опция да се настрои колко време да седи в Stand By режим след като се загаси двигателя - аз съм го настроил на 30 минути, понеже установих, че ми върши работа из града: спираш някъде, свършваш си работата, палиш колата и веднага си имаш достъп до всичко, а видеорегистраторът е записвал какво се случва. Може да го направиш и час ако решиш.
                          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                            Стоят в стенд бай режим. За съжаление брат ми си продаде колата за да ти направя клип. Китайска навигация 4 ядра по 1 ГХц и един гигабайт рам при подаване на контакт съветваше за не повече от 2-3 секунди. На брат ми си стоеше в стенд бай непрекъснато и нямаше проблеми. За всеки случай му бях инсталирал приложение fast reboot и с него от време на време ако реши ,че започва да му бави си го рестарираше

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                              Дискутирането на гигахерци и гигабайти, в тема за автомобилно радио, изглежда меко казано извратено...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                                Дискутирането на гигахерци и гигабайти, в тема за автомобилно радио, изглежда меко казано извратено...
                                Е, то в раздел УАЗ "климатроник" и "автоматик" биха звучали по същият начин, ама света върви напред.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X