Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бордов двигател от кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бордов двигател от кола?

    Здравейте,
    попаднах на една доста добра оферта за лодка FLETCHER GTS195, но е без двигател. Има ли възможност да се монтира двигател от кола и по специално има ли кой да направи това '' побългаряване''.

  • #2
    От: Бордов двигател от кола?

    Мислиш ли,че цената ще е по-малка от цената на извън бордов двигател?
    Нямам си понятие от лодки,само предполагам.
    Колко кс. е оригиналният двигател,на лодката?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Бордов двигател от кола?

      Възможност сигурно има ама до колко е смислено е под голям въпрос (според мен не е). Търси нещо което може да му се сложи извънбордов двигател.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #4
        От: Бордов двигател от кола?

        А оригиналния мотор какъв е...защото ако оригинално е снякоя 4-5 литрова Пента, Катерпилар или Детройт Дизел...и искаш да му сложиш 1.1 от Фиеста...май няма да стане.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Бордов двигател от кола?

          4.3 V6 Меркруисер 225 коня,ако ти я даде са 2000-2500 лева май си заслужава ма и колесар трябва,той е около 1000-1500

          Алфа драйв нали,най-скапаната и слаба колонка.

          Заеби,не се занимавай или и побългари един извънбордов 25 коня колко да я бута из гьоловете,всичко е възможно,но ще ти струва колко 6 такива по 3600лева и то пак ако стане.

          Какьв Катерпилар,какъв Детройт на това нещо,тия миксери вървят на Тунджа из Видинско
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Бордов двигател от кола?

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            А оригиналния мотор какъв е...защото ако оригинално е снякоя 4-5 литрова Пента, Катерпилар или Детройт Дизел...и искаш да му сложиш 1.1 от Фиеста...май няма да стане.
            Оригинално е с поне 3 литров Меркруйзер на безоловен бензин. За побългаряване ще ти трябва нещо около 300 коня та да вкараш в употреба около 200, които ще са близо до заводските данни.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Бордов двигател от кола?

              Ясно-това е от бензиновите резачки.
              300 коня бензинка къде ще я дири по моргите в БГ...съвсем съмнителни идват нещата.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: Бордов двигател от кола?

                Здравей те,бях се отказал да пиша по тази тема точно заради тези безброй многознайковци, за 300 кс за 200 кс за не знам какво си,От 4-5 години на моята лодка монтирах двигател от WV 1,9 тди (вече ги има по 200-300лв.) служи ми вярно без отказ,максимална скорост до 80км. разход реален 10-12л нафта. Ако някой трайно се интересува на тел.0887627935. Лодка MAXUM 5.2m.
                Последно редактирано от charki91; 19-01-19, 12:33. Причина: допълнително инфо

                Коментар


                • #9
                  От: Бордов двигател от кола?

                  Първоначално публикуван от charki91 Преглед на мнение
                  на моята лодка монтирах двигател от WV 1,9 тди
                  Правени ли са някакви модификациии?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бордов двигател от кола?

                    Клипче с 80 км/ч имаш ли?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бордов двигател от кола?

                      Любопитно ми е как е решено охлаждането. Има ли някакви снимки? 80 км/ч. е сериозна скорост. Преди повече от 30 години на язовир Домлян имаше лодка, собственост на ВМЗ, за теглене на водни ски и крайцерската и скорост беше 60км/ч. (това по спомени) и това с разход 2 туби бензин на час.
                      ...Вегетарианците са прекрасни. Обичам да ям вегетарианци и като се замисля, съм ял само вегетарианци...
                      ...0888 766485...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бордов двигател от кола?

                        Тя е нафта тая,мотора малък,лодката лека и 3-4 галона на час са си нормален разход с едни 2000-2500 оборота.

                        На мен ми е чудно каква трансмисия има това та да вади 80 км/ч
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бордов двигател от кола?

                          Иска ми се да напиша, че сигурно е 80 възела, а не километри. Като лаик на тема морско-речен трнспорт съм сигурен, че е възможно, ако е по надолнище и е чипосан голфа. Но няма да го напиша.
                          Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бордов двигател от кола?

                            За клипче на колегата с 80 възла пращам тава кебапчета и 10 каси бира!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бордов двигател от кола?

                              Първоначално публикуван от charki91 Преглед на мнение
                              Здравей те,бях се отказал да пиша по тази тема точно заради тези безброй многознайковци, за 300 кс за 200 кс за не знам какво си,От 4-5 години на моята лодка монтирах двигател от WV 1,9 тди (вече ги има по 200-300лв.) служи ми вярно без отказ,максимална скорост до 80км. разход реален 10-12л нафта. Ако някой трайно се интересува на тел.0887627935. Лодка MAXUM 5.2m.
                              Купувам!
                              При тези параметри които споменаваш, мисля, че няма как да не ми свърши работа.
                              Просто нямам време да се захвана с такъв проект и съм готов да се договаряме.
                              Само казвай къде можем да я пробваме и идвам.
                              GPS системи https://www.easytracking.bg/
                              Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X