Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee III

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee III

    Бричкааааа!

  • #2
    От: Grand Cherokee III

    Тоя Шемет като го слушам и ме хващат хемороиди.Големия разбирач с пищовчето.Нищо не разбира от автомобили.
    Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Grand Cherokee III

      Говори глупости и кретените му се кефят на махленският/селяндурски начин на поведение, особенно когато каже нещо от типа: тази скоростна кутия е по-здрава от другата. И веднага излиза като в онази реклама за цифровизацията: "как бе момче, как го разбра тВа нещо"?
      Див селепах!

      Коментар


      • #4
        От: Grand Cherokee III

        Няма какво да се връзвате - филмчето е повече за шоу, както повечето автомобилни предавания...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Grand Cherokee III

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Няма какво да се връзвате - филмчето е повече за шоу, както повечето автомобилни предавания...
          Не е точно така. Въпросният селепах има автокъща ...

          Коментар


          • #6
            От: Grand Cherokee III

            E значи си прави шоу за реклама... Да не мислите, че из другите шоута ей-така случайно се появява дадена марка...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Grand Cherokee III

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              Говори глупости...
              Верно е, но една истина каза - "тройката" е по-добра от "четворката"
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Grand Cherokee III

                Преди няколко години, преди да стане ( бах мааа му, влогър ли беше модерната дума) дойде да оглежда един мотор, който продавах за негов приятел. Като дойде, погледа го 10 минути от далече и вика - страшен е! Бил студен сега асфалта и не искал да кара, само ми обясни колко много ги разбира и колко ги е карАл. НА другия ден приятеля му ( и той без да кара) дойде и го купи Аман от специалисти.. добре, че мотора си беше читав, иначе можеше пълна скрап да си купи

                Коментар


                • #9
                  От: Grand Cherokee III

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                  добре, че мотора си беше читав, иначе можеше пълна скрап да си купи
                  Ти пък, откъде знаеш че би купил и нечитав мотор?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Grand Cherokee III

                    Ми освен ако не е екстрасенс, само гледайки да му е ясно, кое колко е здраво...
                    Шанса да си купиш скрап, като огледа е от 10 метра не мислиш ли, че е висок? Човек който разбира, знае какво да гледа и го гледа и проверява.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Grand Cherokee III

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                      ...
                      Шанса да си купиш скрап, като огледа е от 10 метра не мислиш ли, че е висок?
                      Зависи кой гледа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Grand Cherokee III

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Верно е, но една истина каза - "тройката" е по-добра от "четворката"
                        Хм... Наистина е интересно да се събере мнение какво мислят колегите по въпроса...
                        Защото според мен твърдението ти Гагич, въпреки, че го представяш за 'истина', е малко трудно да намери потвърждение в реалността
                        С какво според теб 'тройката' е по-добра от 'четворката'...
                        Според мен 'четворката' е по-добра като интериор, повече варианти на окачване, и оборудване... За дизеловия двигател да не говорим... За фейслифтовата кутия - също... Просто са различни поколения - не, че е нещо учудващо
                        Но е учудващо да представяш като истина обратното
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Grand Cherokee III

                          ... и малка разлика в парите с IV.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Grand Cherokee III

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Хм... Наистина е интересно да се събере мнение какво мислят колегите по въпроса...
                            Защото според мен твърдението ти Гагич, въпреки, че го представяш за 'истина', е малко трудно да намери потвърждение в реалността
                            С какво според теб 'тройката' е по-добра от 'четворката'...
                            Но е учудващо да представяш като истина обратното
                            С трите блокажа срещу двата на 4-ката, с истинския диференциал срещу фрикционната муфа в раздатката, с истинските двигатели (коЙто след отпочналата митническа война с Тръмп, ще се гледат в Европата през крив макарон), с нормалното окачване срещу въздушните възглавници-консумативи и тако далjе, ма ти се утешавай-утешавай...
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Grand Cherokee III

                              Мога да добавя и целия мост отзад при 3-ката, срещу независимо задно при 4-ката. Иначе интериорно, 4-ката е по-луксозна и с повече екстри, което е съвсем нормално, в предвид поколението й.
                              Jeep WH 3.0 CRD
                              -2" RC lift suspension spacers

                              Chevy Tahoe GMT900 5.3 LY5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X