Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новости от Форд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Новости от Форд

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Ти па търкаляш едни умности в темите "инструменти от Лидъл" и "стари татови автомобили на служба" - там си най-активен.
    Пак хвърляш на боб и не познаваш.В старите автомобили съм писал 2 пъти за 7 години във форума и то свързано с френска кола,за твое голямо съжаление.Иначе всеки ден я преглеждам темата и никак не се срамувам от това.Много мразя да ми се изопачат думите и действията,тези номера са присъщи за една професия,която се практикува край пътя.А точно ти да ми търсиш сметка къде какво съм писал,след като всяка втора тема,в която се включиш се заключва след най-много 1-2 дни,някак не се връзва.

    Коментар


    • #47
      От: Новости от Форд

      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
      Пак хвърляш на боб и не познаваш.В старите автомобили съм писал 2 пъти за 7 години във форума и то свързано с френска кола,за твое голямо съжаление.Иначе всеки ден я преглеждам темата и никак не се срамувам от това.Много мразя да ми се изопачат думите и действията,тези номера са присъщи за една професия,която се практикува край пътя.А точно ти да ми търсиш сметка къде какво съм писал,след като всяка втора тема,в която се включиш се заключва след най-много 1-2 дни,някак не се връзва.
      Има опция "преглед на мнения" на даден потребител във форума, ма се иска мааалко акъл, какъвто явно нямаш, за да я откриеш. Там се виждат високополезните ти излияния в кои теми са. И не можеш да ги скриеш с лъжи.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Новости от Форд

        За разлика от теб,аз не обичам да лъжа и от всичко най-много мразя да ме изкарват лъжец ето ти нагледно мненията,които ти бъркат неясно къде.А за малкото акъл не се изказвай толкова смело,съдейки по написаното и ти не преливаш от акъл
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5793049Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:75.8 КБ
ID:5793050Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5793051

        Коментар


        • #49
          От: Новости от Форд

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          За разлика от теб,аз не обичам да лъжа и от всичко най-много мразя да ме изкарват лъжец ето ти нагледно мненията,които ти бъркат неясно къде.А за малкото акъл не се изказвай толкова смело,съдейки по написаното и ти не преливаш от акъл
          Горкото, ма то верно не знаело Ето ти да научиш нещо от чича си Гагича, зер-белким-чунким-санким има някаква полза (за теб поне) от участието ти във форума:
          https://www.offroad-bulgaria.com/sea...rchid=11875686
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: Новости от Форд

            Линка ти не води до никъде и пак се опитваш да се изплъзнеш от лъжите ти като сменяш темата.Опитай поне един път да бъдеш мъж и да застанеш зад думите си.

            Коментар


            • #51
              От: Новости от Форд

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Линка ти не води до никъде и пак се опитваш да се изплъзнеш от лъжите ти като сменяш темата.Опитай поне един път да бъдеш мъж и да застанеш зад думите си.
              Води, чичовото, води.
              Но ако по неведоми пътища Господни на теб точно не ти води (то па какво ли да ти е наред), ето как са праЙ без линк. Да научиш, та да сполучиш. Картинката е малко променена, понеже еякулираш предимно в тази тема вече:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kirilpm.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5793090
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Новости от Форд

                И пак излиза,че си излъгал с елементарната цел да внушиш нещо.Ти си готов за политик,големи приказки,редовни лъжи,високо самочувствие и никакво покритие.Явно си решил,че съм до толкова тъп,та да не мога да проверя къде какво съм писал?Разбирам,че за теб е нормално да следиш какво си писал с елементарната цел да не се оплиташ много в лъжите си,но трябва да положиш още старания.
                Всячески ми бягаш от върпоса,дали най-активно съм писал в темата за стари автомобили,или просто на теб така ти изнася?

                Коментар


                • #53
                  От: Новости от Форд

                  Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                  Всячески ми бягаш от върпоса,дали най-активно съм писал в темата за стари автомобили,или просто на теб така ти изнася?
                  Вече най-активно си писал в ТАЗИ тук тема. Оля се да представляваш здравите сили и да громиш пиндогейските пикапи.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Новости от Форд

                    http://www.auto-press.net/a:%D0%A2%D...89%D0%B0%D0%B1

                    Нещо за F -серията на Форд и за мястото на Рейнджъра в класацията .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Новости от Форд

                      Защо не пишете по темата ,а само спорите кой по-по-най Форд рейнджъра с нова предна решетка и броня ,задната врата на легена се затваря без усилие,нови халогени ,нови двулитрови турбо,би турбо двигатели (някъде чух ,че били на ротекс)и 10 степенен автоматик ,допадна ми и активния парк троник ,седалките на wildtraka са други по кожени ,лоста на автоматика е по як
                      Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X