Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новости от Форд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Новости от Форд

    Само трима души (в това число и аз ) казахме нещо по темата, а именно - че това първо не е новина, второ е абсолютно неприложимо в България.
    После наскачаха дежурните "здрави сили" и татоносталгици да ме пращат да ходя в Америка, пък те, видиш ли, тука щели да се оправят без мен.
    Ще се оправят кога ги насмете нагайката и ги зарита руският ботуш, та хич нема да им е до "новини от Форд", ма това си е техен проблем, не е мой.
    Прочее, не казаха тез здрави сили коя аджеба според тях (или списание "Юный алкоголик" сигурно, щото из интернето излиза това, което аз казах - "Корола" и F-150 в с.в.е.т.о.в.е.н. мащаб, не само във "ФАЩ") била най-продаваната кола.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #32
      От: Новости от Форд

      Много е приятно като влезеш да прочетеш нещо интересно в техническа тема,докато обърнеш внимание на темата,да ти се обясни колко е сбъркана държавата ти и континента,да ти обясни колко си прост понеже имаш мнение различно от неговот,да ти предаде накратко биографията на Тодор Живков,да се лигави с неграмотни писаници и на всичкото отгоре да си няма дори бегла представа от техника.Разбирам да е светило в областта на автомобили или камионите или джиповете,но май не е точно такъв случая.Та мен това ме дразни.По темата противно на глупостта,която е написана по горе най-добре продавания автмобил от доста дълго време си остава Toyota Corolla,явно и хората с големи автомобили,родени на правилния континент,понякога се унижават да карат малолитражки.

      Коментар


      • #33
        От: Новости от Форд

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Само трима души (в това число и аз ) казахме нещо по темата, а именно - че това първо не е новина, второ е абсолютно неприложимо в България.
        После наскачаха дежурните "здрави сили" и татоносталгици да ме пращат да ходя в Америка, пък те, видиш ли, тука щели да се оправят без мен.
        Ще се оправят кога ги насмете нагайката и ги зарита руският ботуш, та хич нема да им е до "новини от Форд", ма това си е техен проблем, не е мой.
        Прочее, не казаха тез здрави сили коя аджеба според тях (или списание "Юный алкоголик" сигурно, щото из интернето излиза това, което аз казах - "Корола" и F-150 в с.в.е.т.о.в.е.н. мащаб, не само във "ФАЩ") била най-продаваната кола.
        А ако се направи една статистика „незнам дали е възможно” хайде предполагаймо
        Колко от притежателите на Ф 150 им е ежедневния автомобил?
        Последно редактирано от Даниел Чобанов; 26-06-18, 19:34.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #34
          От: Новости от Форд

          Мен Гагич ме кефи (в личен план, не в професионален), интелигентно момче е, освен това тая тема не я е спамил.
          Ще се оправят кога ги насмете нагайката и ги зарита руският ботуш, та хич нема да им е до "новини от Форд", ма това си е техен проблем, не е мой.
          +1.

          Коментар


          • #35
            От: Новости от Форд

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            По темата противно на глупостта,която е написана по горе най-добре продавания автмобил от доста дълго време си остава Toyota Corolla,явно и хората с големи автомобили,родени на правилния континент,понякога се унижават да карат малолитражки.
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic на день раньше и независимо от здравите сили Преглед на мнение
            Я, гледам "Тойота Королла" го изпреварѝла. Ударила е над 40 000 000 продажби.
            "Фордо F-150" е останАл на 2-ро мЕстО само с 34 мельона...
            Костенурката е на трето почетно място с над 21 милиона екземпляра;
            "Хиндустан Амбасадор" духа супата а останалите марки и модели... са част от пейзажа - слабаци.
            Ма то само с лаене не става. Иска се и да можеш да четеш.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #36
              От: Новости от Форд

              Голф не беше ли в класациите за най-продавани?

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              ...Разбирам да е светило в областта на автомобили или камионите или джиповете,но май не е точно такъв случая.Та мен това ме дразни.
              Колега, на Гагич това му е целта. Не му доставяй удоволствие да се дразниш.

              Аз например, не очаквах Ф150 да е толкова напред в класацията с продажбите. Мерси на Гагича за информацията, ако е вярна разбира се.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #37
                От: Новости от Форд

                Аз па очаквах GMC SIERRA да е на първо мЕсто,или евентуално ДоЖд Рам, /в мойта класация де/ ама съм разочарован и недоумявам критериЙте на оценителите!!!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Новости от Форд

                  Америка е друг свят. Там и до ден днешен се продават по 750 000 Ф150 на година. И по много Вранглери. Умелия читател да каже по колко!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #39
                    От: Новости от Форд

                    @Bogoljub Gagic
                    Ами тойотата никога не го е изпреварила форда,от едно 30 години е на първо място,но това не знам какво отношение има,просто корола си е нещо като търговска марка,а не като модел.Само различните модификации и поколения на корола имат асортимент по-голям от на някои автомобилни производители.Пък записите за руски ботуши и германски кубинки въобще не ми се коментират.Ако има вариант да му се забрани да пише във всички технически теми,ще е най-добре,има си раздел спам,има си раздел политика там да се вихри.Всичко,което е написал по отношение на техниката или е леснодостъпно в търсачката или го е чул от шофьор,лелка пред блока или от някой друг философ.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Новости от Форд

                      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                      @Bogoljub Gagic
                      Ами тойотата никога не го е изпреварила форда,от едно 30 години е на първо място,но това не знам какво отношение има,просто корола си е нещо като търговска марка,а не като модел.Само различните модификации и поколения на корола имат асортимент по-голям от на някои автомобилни производители.Пък записите за руски ботуши и германски кубинки въобще не ми се коментират.Ако има вариант да му се забрани да пише във всички технически теми,ще е най-добре,има си раздел спам,има си раздел политика там да се вихри.Всичко,което е написал по отношение на техниката или е леснодостъпно в търсачката или го е чул от шофьор,лелка пред блока или от някой друг философ.
                      Колега,нищо лично но:
                      "Форумът е тематичен уеб сайт, разработен за комуникация между потребители. Комуникацията не се извършва в реално време, съобщенията остават на сайта, достъпни са за прочитане и отговор по всяко време и са видими за всички потребители, тъй като не са лични, а тематични.
                      Форумите обединяват потребители със сходни интереси и по този начин създават онлайн общества. Форумите също така се използват за връзка между специалисти в различни сфери и хора търсещи повече информация. Като пример за последното са форуми на асоциации, където на въпроси поставени от участниците отговарят специалисти от областта на интерес."

                      Та и аз в началото не вдявах творенията на Гагича,но,с времето започнАх да му разбирам тенкиьо хумористично-ентелегентен момент!Та,дай да се забавляваме и да си комуникираме как си трябва щото Оффроудния форум е един от малкото останали Интелегентни места за комуникация!!!
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Новости от Форд

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        ...недоумявам критериЙте на оценителите!!!
                        Цената, цената.
                        Иначе "харчи и не върви" по думи на притежател на таквоз (бях му на гости 2012 г. там, у "ФАЩ"), но пък си е изградил име и е най-евтин в своя клас.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Новости от Форд

                          И преди всичко друго е място за споделяне на информация,за това преди напиша нещо се старая да се уверя,че не подвеждам някой,замислям се дали написаното ще е полезно за някой и т.н. Не е лошо да става майтап,но да се търкалят едни и същи глупости в продължение на години и то при всеки един удобен случай,мисля че е леко излишно,особено в темите с техническа насоченост.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Новости от Форд

                            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                            И преди всичко друго е място за споделяне на информация,за това преди напиша нещо се старая да се уверя,че не подвеждам някой,замислям се дали написаното ще е полезно за някой и т.н. Не е лошо да става майтап,но да се търкалят едни и същи глупости в продължение на години и то при всеки един удобен случай,мисля че е леко излишно,особено в темите с техническа насоченост.
                            Ти па търкаляш едни умности в темите "инструменти от Лидъл" и "стари татови автомобили на служба" - там си най-активен.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Новости от Форд

                              При възможност следващата ми Тойота ще е с "...адаптивна платформа CCD"(Преди десетина дни на "Хемус"около Девня си сцепих предна лява Бриджстоун-Туранца) Гагич, Бате пързаляш се с този Форд-150! Темата е относно нещо ново, интегрирано в други модели от гамата, и за автомобили правени предимно за Европа.
                              Нещо против системата!?


                              Коментар


                              • #45
                                От: Новости от Форд

                                Ама се подкрепяте камионджиите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X