Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кавала

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кавала

    Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
    ...На запад има един плаж, по спомен с доста тясна пясъчна ивица...
    Каламица Бийч, горе-долу става, но водата не блести от чистота, логично, щото натам ходи течението от пристанището, изобщо в града Кавала на плаж... не е добра идея. Maй само местните от немайкъде ходят. Който е тръгнал натам през Драма обаче ще сбърка, ако не спре на фрапе-пауза при изворите на Света Варвара
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • #17
      От: Кавала

      Навигация няма смисъл да купувате. Има смисъл да използвате "телефоните" си. Лично аз не препоръчвам Google Maps, тъй като е желателно да използва интернет, а не съм наясно, колко би струвал мегабайт интернет в Гърция. Препоръчвам да си изтеглите Sygic, изтегляте си картите за България и Гърция и сте вие.

      Коментар


      • #18
        От: Кавала

        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
        Лично аз не препоръчвам Google Maps, тъй като е желателно да използва интернет, а не съм наясно, колко би струвал мегабайт интернет в Гърция.
        Ако имат по договор интернет в България, го имат и в Гърция. Не целия, но достатъчно.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #19
          От: Кавала

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Ако имат по договор интернет в България, го имат и в Гърция. Не целия, но достатъчно.
          Ако е така - супер. Но идва и другия момент - ако "попаднат" на място, където обхвата би им се изгубил, тогава става една идея по-трудно. С Google Maps ще им трябва обхват за интернет, както и сателит за локацията, а чрез офлайн карта ще им трябва само сателит за локацията. Не, че Google Maps нямат офлайн карти, но към днешна дата лично аз ги намирам доста непрактични.

          Коментар


          • #20
            От: Кавала

            Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
            Ако е така - супер. Но идва и другия момент - ако "попаднат" на място, където обхвата би им се изгубил, тогава става една идея по-трудно. .
            По принцип да, но тя картата си стои на телефона и те навигира. Единственно не преизчислява маршрута докато не се появи обхват. А иначе безплатно "maps me" е на базата на Google Maps и е безплатна.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #21
              От: Кавала

              В Гугъл мапса може да си дръпнеш предварително оффлайн карта по маршрута,и стои 30-40 дни безплатно в устройството.

              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X