Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота Авензис пуши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота Авензис пуши

    Здр. Колата е на мой братовчед, Тойота Авензис D4D, 2000 куб., 2003 г. При палене студена пуши яко и не се форсира. Като поработи 5-6 мин. рязко се оправя. Дайте мнения и препоръки, както и майстор на Тойота в Хасково или Димитровград.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Тойота Авензис пуши

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Здр. Колата е на мой братовчед, Тойота Авензис D4D, 2000 куб., 2003 г. При палене студена пуши яко и не се форсира. Като поработи 5-6 мин. рязко се оправя. Дайте мнения и препоръки, както и майстор на Тойота в Хасково или Димитровград.
    Турбо, дюзи. Да не я кара така тази кола, защото много да обичат рЕзко да правят маслен удър. Какво пуши, черно,сиво ..? Предполагам и двигателя поклопва(нестабилна работа).

    Коментар


    • #3
      От: Тойота Авензис пуши

      Пуши черно, докато отлепи стрелката за топлото. След това моторът работи нормално и набира яко.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Тойота Авензис пуши

        Дюзи. Имам същия боклук и подобна болежка. Оправи се след смяна на дюзите.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          От: Тойота Авензис пуши

          Диагностика, и гледане на реални стойности, т.е колата и собственика няколко дена минимум да се занимват с нея. В Пазарджик Тойота съм чувал, че са добри специалисти. Аз бих опитал там за диагностика на проблема.
          След това да се търсят решения на проблема.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X