Обява

Свий
Няма добавени обяви.

маховик ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • маховик ????

    фреонтера 2.2 дизел 2002 г. симптоми: при подаване на газ от ниски обороти джипа почва да "скача", като го взех преди година стария собстевник ми каза че са сменяли денферна шайба на колянов вал, днес ме изненада скъсана е а е febi майстора каза че вероятно е заминал демферния маховик и затова къса шайбите
    Ако някой е имал подобни перипетии да сподели моля
    Също ако знае с какъв обикновен маховик може да се смени демферния, че цената на комплекта е 1400 - 1500 лв. кит за подмяна с твърд не ми предложиха
    А и двигателя работи шумно в сравнение с такъв друг

  • #2
    От: маховик ????

    Първо, предния собственик, може да ти каже каквото си помислиш! Какво значи да "скача" ...Монтирай нова демпферна шайба да си сигурен, защото, ако маховика не е наред и това се е отразило на шайбата в другия край на вала, то проблемите ти сега щяха да са други! И колкото човека познавам да са сменяли демпферен маховик с твърд, после ги връщаха заради големи вибрации.
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: маховик ????

      ами като че ли прекъсва, тресе един вид, има колебания в движението "напред - назад" "хълца", като потегля с газ няма сиптоми
      шайбата беше видимо нова. Ще я сменя но ме притеснява дали може да е заминал маховика, Какви други симптоми ще има тогава?

      Коментар


      • #4
        От: маховик ????

        Много рядко страдат от маховик.
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X