Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ Патриот 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ Патриот 2018

    Здравейте колеги!Нов съм във форума.Обмислям покупка на чисто нов УАЗ Патриот.Някой чувал ли е отзиви за него,качество на сглобката,плюсове и минуси?Чувал съм,че по-старите Патриоти не се хвалят с много голяма здравина.Благодаря предварително!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1046638372.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:6148183

  • #2
    От: УАЗ Патриот 2018

    Ако Ви се чете на руски в http://www.uazbuka.ru има много писано. В България не е много популярен.

    Коментар


    • #3
      От: УАЗ Патриот 2018

      Той въобще внася ли се в България с възможност за регистрация?

      Коментар


      • #4
        От: УАЗ Патриот 2018

        Внася се,имат представителство в София!
        https://uaz.bg/?utm_referrer=www.uaz.ru

        Коментар


        • #5
          От: УАЗ Патриот 2018

          Той че се внася, внася се, ама дали се регистрира е въпросът.

          Гледам пише Евро 5 - а нови коли от 2014 година в ЕС се продават само отговарящи на Евро 6.

          Може и да има някоя врътка де.

          Коментар


          • #6
            От: УАЗ Патриот 2018

            Е щом ги предлагат трябва и да се регистрират

            Коментар


            • #7
              От: УАЗ Патриот 2018

              Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
              Е щом ги предлагат трябва и да се регистрират
              Не непременно.

              Конкретно УАЗ много предприятия си вземат за вътрешни цели и не ги регистрират никога. Вземаха де, не знам кой го прави напоследък.

              Ама пък кой ще си вземе Патриот за работа съвсем не мога да си обясня.

              Коментар


              • #8
                От: УАЗ Патриот 2018

                От малкия опит който имам съветвам да проверите добре дали е възможно да се регистрира в България/ЕС изобщо. Това, че някой е написал в сайта че внася и че може да го транспортира до тук не е гаранция.

                Отностно другите проблеми, колегита са писали. Части не знам как ще дойдат за това, освен през официалния дилър, което се очертва като другия основен проблем.

                Коментар


                • #9
                  От: УАЗ Патриот 2018

                  Вносители на части за УАЗ има. И за Патриот ще доставят. Поне докато не ги изгрбят с някакви санкции - ама те такива части и в Китай се правят, та на първо време няма нищо фатално.

                  Но регистрацията на нова кола с Евро 5 си остава интрига.

                  Коментар


                  • #10
                    От: УАЗ Патриот 2018

                    Впрочем има из раздела един юнак който споделяше впечатления от Патриот 2018 или 2017 - трябва да се потърси.

                    Но той си го докара от Русия.

                    Коментар


                    • #11
                      От: УАЗ Патриот 2018

                      Няма никаква интрига- не може. При това доста отдавна. Имаше някакво изключение за складови наличности, то беше 2 или 3 години, смятано от 2014-та. То реално няма кой знае каква разлика за бензинови леки коли между Е4,Е5 и Е6, но при липса на сертификация е загубена кауза.
                      Тук говорим за кола 2018г.
                      За мен е голяма изненада защо ЕС въобще позволява на фирми, контролирани от руската мафия (ГАЗ е собственост на Олег Дерипаска) да си продават продукцията в съюза. Тези въобще не трябва да подушват европейски пазари, пък и не само европейски.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: УАЗ Патриот 2018

                        Разлики има - Евро стандартите не са само газове от ауспуха. Има и много изисквания за безопасност - то са въздушни възглавници, то са датчици за налягане в гумите и какво ли още не. Всичко това на производителите струва развойна дейност и после производствени разходи.

                        Впрочем не знам как е напоследък ама последно като гледах в Русия същите евро-стандарти последователно влизат в сила с два назад.

                        --

                        А дали ГАЗ се ползва от благата на санкциите покрай Крим не зная. Засега части за Фатмака се намират.

                        Коментар


                        • #13
                          От: УАЗ Патриот 2018

                          Те тия неща, дето са в изискванията, никой не ги прави в Русия. И датчици, и еърбеци, и компютри...всичко е отдавна разработено и се прави я в Германия, я в Китай. Ладата е половината китайски части, а електрониката и е цялата от там. АБС-ът на Бош е стандартен-няколко модела компютър и датчици, който иска да слага-купува от тях и монтира. С инжекцион системите е същото.
                          Проблемите на руснаците са от една страна чисто политически-няма много желаещи да им продават технологии и вторият им проблем е, че се опитват да минават тънко, покривайки само минималните стандарти, при това на собствената си държава, намираща се 30 години назад от цивилизацията.
                          Лада се отърваха от тоя затворен цикъл като привлякоха инвестиции от Рено. Обаче ГАЗ с тоя собственик...надали ще успее.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: УАЗ Патриот 2018

                            Ама ний по-напред ли сме от тях?

                            Коментар


                            • #15
                              От: УАЗ Патриот 2018

                              Първоначално публикуван от PGV Преглед на мнение
                              Ама ний по-напред ли сме от тях?
                              Ние какво?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X