Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на аудио във Варна, къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на аудио във Варна, къде?

    Имам проблем с радиото на колата, понеже е давена в Катрина и имаше много проблеми с токовете. Повечето са оправени. Но музиката все още ми е проблем. Особено като се стопли и не работи. Търся си специалист във Варна, да види дали може да се оправи, или ако не може да измислим какво да сложим.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: Ремонт на аудио във Варна, къде?

    Ползвах услугите на един сервиз на ул Кап. Райчо от Колхозния пазар в посока новостроящия се бул. Левски - 7-800 м от колхозния пазар , малко след сервиза има вет.клиника Манолов . Оригиналната ми музика се самоизключваше и искаше постоянно код . Човека обясни , че платките / връзките не били почистени преди монтажа ( не знам дали е така ) , чисти ги с някакъв спрей и сега работи вече година и повече срещу 10 лв .

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на аудио във Варна, къде?

      И аз бих препоръчал същото място. Ако колегата реши да го посети, мога да му изпратя локация в Google Maps.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на аудио във Варна, къде?

        Чувал съм и от други хора за тоя сервиз. Но там няма къде да се паркира, а аз искам да се види проблема в детайли докато аудиото си е в корвета.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на аудио във Варна, къде?

          Здравей колега, sd картата ми се заклещи в мултимедията на колата и бих искал да питам този човек дали ще може да я изкара. Би ли дал неговия телефон и локация в google maps, моля.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X