Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква телевизия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква телевизия?

    Каква телевизия през интернет?
    Булсатком,или Виваком?
    Долни недоволни,всяко мнение ми е от полза.
    Благодаря!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

  • #2
    От: Каква телевизия?

    Аз съм с Фюжън на Булсатком, доволен съм.
    Единствените проблеми са ми били заради качеството на интернета, но това няма връзка.
    Също така, не знам доколко добре им функционират разни екстри, като да ти запишат предварително избран филм или предаване, просто не ги ползвам(доколкото съм пробвал работят).
    Другото е, че можеш да ползваш услугата от същия акаунт и на няколко телефона или таблета (не помня точно бройката), но с малко по-малко програми.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Каква телевизия?

      Клиент съм им на булсата още от началото. Ей сега, като ни прееб@ха да гледаме световното в SD формат и ще се развеждам с тях. Какво им пречеше да пуснат БНТ HD на мястото на някой от другите HD канали?! Циганийка пълна, да не говорим за "новия им сателит" и т.н. и т.н.
      Та и аз съм пред тази дилема - Виваком или на Ментел телевизията...
      Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
      Toyota RAV4 XA10 3S-FE
      Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

      Коментар


      • #4
        От: Каква телевизия?

        Първоначално публикуван от demiro Преглед на мнение
        Клиент съм им на булсата още от началото. Ей сега, като ни прееб@ха да гледаме световното в SD формат и ще се развеждам с тях. Какво им пречеше да пуснат БНТ HD на мястото на някой от другите HD канали?! Циганийка пълна, да не говорим за "новия им сателит" и т.н. и т.н.
        Та и аз съм пред тази дилема - Виваком или на Ментел телевизията...
        В никакъв случай не съм им адвокат, ама при мен си има БНТ- HD, в момента дават Аржентина срещу Хърватска(запис).
        Може да съм на друга тарифа...
        Последно редактирано от cecoa1; 22-06-18, 10:05.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #5
          От: Каква телевизия?

          Не може да бъде?! Плащам всичкото премиум аз... Да не прозвучи подценяващо, но то като канал си го има, но качеството е SD. Я провери, ако обичаш, на кой транспордер е при теб?
          Да не говорим, че и другите HD канали, са им далече от HD...
          Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
          Toyota RAV4 XA10 3S-FE
          Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

          Коментар


          • #6
            От: Каква телевизия?

            Мда, два'есе и първи век, ако не се виждат пъпките на говорителката докато чете новините, те (новините) престават да бъдат актуални...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              От: Каква телевизия?

              Аз го ползвам само през интернет.
              Качеството...не знам, за мен е ОК, но не съм и много взискателен. Все пак ми се вижда, че има разлика при HD каналите.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #8
                От: Каква телевизия?

                Нета на Булшитком беше пълна мърлящина. 30% загуби от пинг, и така 2 месеца. Аз им отварям авария, тия я затварят и проблема седи. Добре, че не бях на срочен договор. Имаше моменти и пощата си не можех да проверя.
                Имам едно приемниче към сателита им, лека полека кодират канали, които по време на подписване на договора не бяха кодирани. За сметка на това вдигат таксите.
                Циганийка. Заслужават да ги шериш до откат!

                Коментар


                • #9
                  От: Каква телевизия?

                  Аз съм с вива и нямам забележки. Но на оптика!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каква телевизия?

                    ДедоГошо, ако се спреш на булсат щи дам подарък, не че те зарибявам, имам неща дето вече не ми трябват.

                    Не знам другите тв как са, ама булсата бегаше сигнала на всяка сериозна облачност и дъжд.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Каква телевизия?

                      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                      ...
                      Не знам другите тв как са, ама булсата бегаше сигнала на всяка сериозна облачност и дъжд.
                      Зависи от антената, настройка и т.н. Тия чинийки по 60 см. са компромис на качество с удобство. Хелас Сат 2 има силен сигнал, Булшитком са на него.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Каква телевизия?

                        Аз съм с оптика на Виваком. Доволен съм и от интернета и от телевизията през него.

                        Най-големия плюс за мен е , че мога да връщам предаванията до седмица назад , да спирам на пауза и т.н.
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Каква телевизия?

                          Това за Виваком наистина звучи наистина добре.

                          А за тия с чиниите...човека пита за интернет телевизия.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Каква телевизия?

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Това за Виваком наистина звучи наистина добре.

                            А за тия с чиниите...човека пита за интернет телевизия.
                            Тъй де: https://en.wikipedia.org/wiki/IPTV

                            Или нещо бъркам?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Каква телевизия?

                              От мегалан минах на Мтел и сега съм на вива ко (оптика). На м-тел телевизята е по добра HD сие е HD. Вивакомската имам чувство, че е на 20 кадъра. естествено м телската е по-скъпа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X