Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 28 от 28

Тема: Каква телевизия?

Публикации
    2,458
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    15

По подразбиране От: Каква телевизия?

За гледане по и-нет в чужбина 40 канала - доста с HD качество - BGTV-ON

P.S. Платено да, 4-5 $ на месец, но изпращат и устройство WiFi (20$) с HDMI изходи, ако не искаш да е през компа.
    И няма нужда от оптики-моптики, договори и т.н. не плащаш 1 месец - не гледаш.
    Последно редактиран от ivied ; 23-06-18 в 09:43
    По света има все по-малко мотики, върху които не е стъпвал човешки крак.
    Само наш човек, настъпвайки втори път мотиката, се радва, че никой не я е откраднал.

Място
    София
    Публикации
    1,383
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на georgipetkov64 Преглед на публикациите
    Имат първоначален договор,за две години.След това няма проблем,по техните приказки.
    Едно от най-култовите изпълнения съм чувал от тях.
    - Ами ако се преместя за тези 2 години, и нямате покритие на новото място? Ще развалите ли срочния договор?
    - Ами няма да се местите, господине!

Още са у дивия соц, и искат жителство, че да се местиш! Пак, че не ме карат да нося бележка, че нямам задължения към тях, това при нова работа. Че и такива малоумия съм виждал.

bullet_pk е офлайн
    Павлин Кръстев
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Пловдив
    Публикации
    2,253
    Точки (при гласуване)
    16

Какво му е култовото? Ако си подписал договор за доставка на определен адрес, ако щеш иди и на луната.Те на определения адрес имат перфектен обхват. Важно е каво точно пише в договора.

Аз за това навсякъде съм с изтекли договори. Гледам да не подписвам, колкото и да ми свалят звезди.
    Цитат Мнение на Ivan Terziev Преглед на публикациите
    Едно от най-култовите изпълнения съм чувал от тях.
    - Ами ако се преместя за тези 2 години, и нямате покритие на новото място? Ще развалите ли срочния договор?
    - Ами няма да се местите, господине!

Още са у дивия соц, и искат жителство, че да се местиш! Пак, че не ме карат да нося бележка, че нямам задължения към тях, това при нова работа. Че и такива малоумия съм виждал.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

Място
    София
    Публикации
    1,383
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на bullet_pk Преглед на публикациите
    Какво му е култовото? Ако си подписал договор за доставка на определен адрес, ако щеш иди и на луната.Те на определения адрес имат перфектен обхват. Важно е каво точно пише в договора.

Аз за това навсякъде съм с изтекли договори. Гледам да не подписвам, колкото и да ми свалят звезди.
    Да де, с тях и мизерния им договор ще се съобразявам, ако реша да си купя по-голям апартамент или къща!
    Договорите в КМБ са организирана престъпна група на колекторски фирми, ЧСИ и доставчици на услуга. Мине не мине току се появи тема за неплатена сметка, след 10 години от закриване на договор. И подписа на майка ми фалшифицираха, документ с невярно съдържание. За малко да ги дам на прокуратурата, добре, че унищожиха и договора и претенциите от него.

Място
    Габрово
    Публикации
    1,312
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Ivan Terziev Преглед на публикациите
    Да де, с тях и мизерния им договор ще се съобразявам, ако реша да си купя по-голям апартамент или къща!
    Договорите в КМБ са организирана престъпна група на колекторски фирми, ЧСИ и доставчици на услуга. Мине не мине току се появи тема за неплатена сметка, след 10 години от закриване на договор. И подписа на майка ми фалшифицираха, документ с невярно съдържание. За малко да ги дам на прокуратурата, добре, че унищожиха и договора и претенциите от него.
    Всичките не са коректни, в едно или друго отношение, но в случая са прави. Доставка на услугата на посочен адрес. Като не искаш, има договори за една година, е вярно условията други, ама пък се мести след това, където искаш. Ако се местиш повече от веднъж годишно, трудно ще ти угоди някой. Това ако си под наем. Ако пък си си купил друг апартамент или къща, по-голям, разбирай по-скъп, толкова ли ти е проблем да си платиш 10 такси примерно, до оставащия срок. Май вече станаха 2 с нов закон.
    Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI
    Mercedes-Benz E280 W124

Място
    София
    Публикации
    1,383
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Asen Kushlev Преглед на публикациите
    ...толкова ли ти е проблем да си платиш 10 такси примерно, до оставащия срок. Май вече станаха 2 с нов закон.
    Тогава го нямаше тоя закон. По темата - да си има 1 наум с поддръжката на Булшитком, седях 2 месеца без нет, пък си им плащах. Така и не го оправиха. Добре, че не бях на срочен договор. Май не е имало случай да нямам проблем с договор. И с Ментел се надлъгвахме, и с Близу, и с Булшит. Късане на нерви и заплахи с ЧСИ.

Място
    Габрово
    Публикации
    1,312
    Точки (при гласуване)
    10

Колегата ми е на Виваком, през домашния телефон. В Сряда след работа констатира че няма нет, звъни, получава час за посещение в Неделя , след 13 часа. В Неделя към 10 телефона звъни и прекъсва. Второ позвъняване, продължително, вдига - линията вече е добре, имате ли интернет, да, довиждане, няма да идва техник. След час-два звъни ГСМ-ма - за днес имате посещение от техник, след 13 часа удобно ли е? Та накратко - 3-4 дена без нет и телефон, оправяне на проблема без посещение, и после нама кой да каже на кол центъра за отстранен проблем. Това ако е добра поддръжка. Аз съм на местен оператор, стана Евроком, после Близу, Ментел, А1. Нещата след Евроком, и особено след като стана Ментел се влошават прогресивно. А1 нямаха и две седмици живот и се осраха качествено.
    Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI
    Mercedes-Benz E280 W124

Място
    София
    Публикации
    1,383
    Точки (при гласуване)
    0

Имаше един виц - Ментел става А1, Теленор ще става О2, от Виваком нищо не става.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Сходни теми

1. Телевизия на 145.725 R5 ?
    От BIG BFG във форум Радиолюбители
    Отговори: 8
    Последно мнение: 19-07-14, 21:17
  2. 3D телевизия
    От jouzzin във форум Радиовръзка, комуникация, компютри, електроника, софтуер, GSM
    Отговори: 2
    Последно мнение: 23-03-14, 17:23
  3. 3 D телевизия?
    От Volk във форум Кино, филми и телевизия
    Отговори: 48
    Последно мнение: 24-06-10, 19:19
  4. Бърза помощ - каква е сега и каква би следвало да бъде?
    От icerunner във форум Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
    Отговори: 23
    Последно мнение: 18-01-08, 22:05

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •