Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква телевизия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Каква телевизия?

    Аааа, вярно че човекът пита за интернет талавизия, не съм допрочел!? За това колегата сесоа1,казва че гледа световното в HD.
    Ама, аз в дълбокия прованс нямам такава възможност и си изплаках болката. Извинявам се за офтопика!
    Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
    Toyota RAV4 XA10 3S-FE
    Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

    Коментар


    • #17
      От: Каква телевизия?

      Интернета е оптичен на Булсатком,нямам оплаквания.
      В момента проблема е,че нямат устройствата за тел./не знам как се казва/.
      Два месеца ги чакам,и започвам да се нервя!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Каква телевизия?

        Хубавото на Булсата е , че когато решиш плащаш и ползваш , не плащаш и не ползваш. Докато при Виваком всеки месец си длъжен да се отчиташ финансово . Това за интернет де при Булсатците , предполагам и за IPTV е същото.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          От: Каква телевизия?

          Имат първоначален договор,за две години.След това няма проблем,по техните приказки.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #20
            От: Каква телевизия?

            Съвета който мога да дам е като сравнявам услугата интернет на двата доставчика, тъй като имам преки наблюдения. При оптика и в двата случая, една и съща скорост по договор, Виваком води, и по скорост и по безпроблемно ползване. Това от моя опит, колко е миродавен и навсякъде ли е така..... един господ знае.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #21
              От: Каква телевизия?

              За гледане по и-нет в чужбина 40 канала - доста с HD качество - BGTV-ON

              P.S. Платено да, 4-5 $ на месец, но изпращат и устройство WiFi (20$) с HDMI изходи, ако не искаш да е през компа.
              И няма нужда от оптики-моптики, договори и т.н. не плащаш 1 месец - не гледаш.
              Последно редактирано от ivied; 23-06-18, 09:43.

              Коментар


              • #22
                От: Каква телевизия?

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                Имат първоначален договор,за две години.След това няма проблем,по техните приказки.
                Едно от най-култовите изпълнения съм чувал от тях.
                - Ами ако се преместя за тези 2 години, и нямате покритие на новото място? Ще развалите ли срочния договор?
                - Ами няма да се местите, господине!

                Още са у дивия соц, и искат жителство, че да се местиш! Пак, че не ме карат да нося бележка, че нямам задължения към тях, това при нова работа. Че и такива малоумия съм виждал.

                Коментар


                • #23
                  От: Каква телевизия?

                  Какво му е култовото? Ако си подписал договор за доставка на определен адрес, ако щеш иди и на луната.Те на определения адрес имат перфектен обхват. Важно е каво точно пише в договора.

                  Аз за това навсякъде съм с изтекли договори. Гледам да не подписвам, колкото и да ми свалят звезди.
                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Едно от най-култовите изпълнения съм чувал от тях.
                  - Ами ако се преместя за тези 2 години, и нямате покритие на новото място? Ще развалите ли срочния договор?
                  - Ами няма да се местите, господине!

                  Още са у дивия соц, и искат жителство, че да се местиш! Пак, че не ме карат да нося бележка, че нямам задължения към тях, това при нова работа. Че и такива малоумия съм виждал.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Каква телевизия?

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    Какво му е култовото? Ако си подписал договор за доставка на определен адрес, ако щеш иди и на луната.Те на определения адрес имат перфектен обхват. Важно е каво точно пише в договора.

                    Аз за това навсякъде съм с изтекли договори. Гледам да не подписвам, колкото и да ми свалят звезди.
                    Да де, с тях и мизерния им договор ще се съобразявам, ако реша да си купя по-голям апартамент или къща!
                    Договорите в КМБ са организирана престъпна група на колекторски фирми, ЧСИ и доставчици на услуга. Мине не мине току се появи тема за неплатена сметка, след 10 години от закриване на договор. И подписа на майка ми фалшифицираха, документ с невярно съдържание. За малко да ги дам на прокуратурата, добре, че унищожиха и договора и претенциите от него.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Каква телевизия?

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Да де, с тях и мизерния им договор ще се съобразявам, ако реша да си купя по-голям апартамент или къща!
                      Договорите в КМБ са организирана престъпна група на колекторски фирми, ЧСИ и доставчици на услуга. Мине не мине току се появи тема за неплатена сметка, след 10 години от закриване на договор. И подписа на майка ми фалшифицираха, документ с невярно съдържание. За малко да ги дам на прокуратурата, добре, че унищожиха и договора и претенциите от него.
                      Всичките не са коректни, в едно или друго отношение, но в случая са прави. Доставка на услугата на посочен адрес. Като не искаш, има договори за една година, е вярно условията други, ама пък се мести след това, където искаш. Ако се местиш повече от веднъж годишно, трудно ще ти угоди някой. Това ако си под наем. Ако пък си си купил друг апартамент или къща, по-голям, разбирай по-скъп, толкова ли ти е проблем да си платиш 10 такси примерно, до оставащия срок. Май вече станаха 2 с нов закон.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #26
                        От: Каква телевизия?

                        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                        ...толкова ли ти е проблем да си платиш 10 такси примерно, до оставащия срок. Май вече станаха 2 с нов закон.
                        Тогава го нямаше тоя закон. По темата - да си има 1 наум с поддръжката на Булшитком, седях 2 месеца без нет, пък си им плащах. Така и не го оправиха. Добре, че не бях на срочен договор. Май не е имало случай да нямам проблем с договор. И с Ментел се надлъгвахме, и с Близу, и с Булшит. Късане на нерви и заплахи с ЧСИ.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Каква телевизия?

                          Колегата ми е на Виваком, през домашния телефон. В Сряда след работа констатира че няма нет, звъни, получава час за посещение в Неделя , след 13 часа. В Неделя към 10 телефона звъни и прекъсва. Второ позвъняване, продължително, вдига - линията вече е добре, имате ли интернет, да, довиждане, няма да идва техник. След час-два звъни ГСМ-ма - за днес имате посещение от техник, след 13 часа удобно ли е? Та накратко - 3-4 дена без нет и телефон, оправяне на проблема без посещение, и после нама кой да каже на кол центъра за отстранен проблем. Това ако е добра поддръжка. Аз съм на местен оператор, стана Евроком, после Близу, Ментел, А1. Нещата след Евроком, и особено след като стана Ментел се влошават прогресивно. А1 нямаха и две седмици живот и се осраха качествено.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #28
                            От: Каква телевизия?

                            Имаше един виц - Ментел става А1, Теленор ще става О2, от Виваком нищо не става.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X