Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Люкът се отваря сам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Люкът се отваря сам

    Здравейте, имам следния проблем с Дискавъри 2. Имам 2 люка като преди година единя отказа да работи, това обаче не ме бърка. Проблема е че втория люк се отваря сам след като завъртя ключа за палене на контакт, а след това се опитвам да го затворя но не приема сигнал от копчето. Някой имал ли е такъв проблем и как се отстранява?

  • #2
    От: Люкът се отваря сам

    А как го затваряш? Махни му бушона, когато е затворен..
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: Люкът се отваря сам

      Това с бушона го мислех, но се надявам да има друг начин, а затварянето става когато му скимне след много опити с копчето. Лошото беше зимата като се отвори при големия снеговалеж

      Коментар


      • #4
        От: Люкът се отваря сам

        Проблема е елктрически, имаш утечка някъде по кабелите.
        Аз имам сходен проблем в момента с задно дясно стъкло, след като се счупи водача на стъклото, смених водача с друг, обаче двигателя работи само в едната посока (отваряне), върнах оригиналния двигател същата работа.
        И сега съм махнал бутоните, дете-то да не отвори прозореца, че няма затваряне след това.
        Прегледай електрическата верига за прекъснати кабели, счупени водачи на стъклото, изронени зъби на системата за отваряне/затваряне.

        Коментар


        • #5
          От: Люкът се отваря сам

          1. виж https://youtu.be/T11H28umxps
          2. пробвай като седнеш в колата и запалиш, да подържиш бутона на люка на "затвори" в продължение на половин минута.
          3. смени контролната джаджа на люка

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X