Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лична лаборатория по изследване на храни.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Кой е селският аптекар?
    Бузѝната, бре? Как кой? Сега стана ли ясно?
    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    п.с. Тъй и тъй съм почнал - какво е опорка? Няколко пъти употребяваш тая дума в силно негативен смисъл, и не намирам какво значи.
    Е-е-е-е, как ме разочароваш. Само преди няколко дена пет поста ти написах с линкове откъде и защо идва тази дума, сега пак питаш. Не верваш на бай Гагича, що ли?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Бузѝната, бре? Как кой? Сега стана ли ясно?
      Не!

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Е-е-е-е, как ме разочароваш. Само преди няколко дена пет поста ти написах с линкове откъде и защо идва тази дума, сега пак питаш. Не верваш на бай Гагича, що ли?
      Нямаше отговор защо Ясен го ползва в толкова яростно негативен контекст. Обвини ме, че се боря за точки, каквито на мене са ми през ... ъъъ през ушите. Ни намаление в Била ми дават за тъпите точки, ни билетчета за търкане.
      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Пак ти повтарям,че нямам намерение да те бъзикам.Химичния анализ ще ти открие качествено и количествено нещо си.Как ще интерпретираш резултата? От къде знаеш кое е полезно или вредно и в какви концентрации? И това,което днес се смята за полезно,или поне безвредно, не се знае утре дали не е канцерогенно. Навремето се печахме на слънце за здраве( даже мен са ме облъчвали с кварцова лампа в детската градина ), днес се чудим с какво да се предпазим от UV-лъчението. Ти си прецени дали те бъзикам.
      Е кво, дай да легнем и да умрем! Производителите на боклуци карат Мерцедесите, докато пускат фуражно жито за хляб. И потребителите доволни ли доволни, че и се подиграват на който там разсъждава по тия въпроси. Да не казвам в кои учреждения се фърля фуражно жито за да се превърне в месо, че ще дойде много грубо!

      Преди малко изпапах част от първата лична продукция в живота!
      Последно редактирано от Ivan Terziev; 27-06-18, 21:06.

      Коментар


      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

        Като спомена Била имат кампания точно като за теб та чак споменават какво са открили в морковите...
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

          А какъв е проблема с "фуражно жито" да се прави хляб ?
          Ръжта (па и овеса) спадат ли и те към "фуража" или са мега-хипер-дупер БИО-ЕКО ?

          Ама ко разбираме ние - "анти-еко-талибаните" дето кажи-речи сме се родили в дама (туй ако е непозната дума - ще разясня ), пили сме млякото току след боЗката на кравата и сме си солили доматите с лъжицата
          Забравих.... и всичкото това - жулейки иЧкия докато ни посинеят джуките .

          Коментар


          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

            Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
            ...кажи-речи сме се родили в дама (туй ако е непозната дума - ще разясня )
            Разяснѝ, моля?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

              "дам" = обор
              "ичкия" = ракия
              "боЗки" = надявам се не е нужен превод

              Коментар


              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                .... Ще ми се размине ли лудницата?
                ..........
                Няма.
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                  Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                  Няма.
                  Е де .. ,
                  Тез заведения са си попрепълнени, та леките форми като "параноята" са по принцип оставени да живеят волно. Някой даже списват вестници, книги и прочие, та и на завиден тираж се радват

                  П.П.: Точно това и имах предвид да се внимава с "кривата пътека" /обобщаващо не само от таз тема/ , ама останах видимо - неразбран

                  Коментар


                  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                    Тая тема не е ли вече за спам раздела?
                    Бат Марто зададе няколко много хубави въпроса съвсем по темата и отговор нЕма. Иначе бисери продължават да валят [emoji1]
                    Отварям си още една студена бира, мятам пуканките в микровълновата и съм готов за следващите няколко страници...
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Тая тема не е ли вече за спам раздела?
                      Бат Марто зададе няколко много хубави въпроса съвсем по темата и отговор нЕма. ...
                      Почваме да дъвчем едно и също. На третата обиколка ми омръзва.
                      Анти-еко талибаните (АЕТ) направиха темата на спам. Не, че съм имал различни очаквания. На който не му пука какво туря в устата си - гледа на останалите като на луди. Талибанщина поне колкото на тези веганите. Знам, че съм тръгнал по кривата пътека, и неяденето на боклуците по магазините ще ме доведе до бялата риза. Мечтата сте на тия де забъркват продукцията, дето понякога не може да се нарече храна. Котките дето храня са по-капризни от АЕТ. Все се надявах да излезе и нещо по-полезно измежду тия мантри, дето така или иначе си ги знам.
                      Ако не вдигате темата за глупости - ще си отмре сама.

                      Коментар


                      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                        Хайде стига и на темата!
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X