Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лична лаборатория по изследване на храни.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лична лаборатория по изследване на храни.

    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
    ...може ли тук,
    ... половин кило кайма. Благодаря. Плащаш, анализираш както можеш, ако не става хвърляш в кофата и пак в магазина. Ако става - готвиш и ядеш.

    Значително по-просто и МНОГО по-ефективно. Включително финансово.


    п.п.
    методът работи не само за храни. Редовно изхвърляме техника за 4-5 цифри по тази линия.

    Коментар


    • #32
      От: Лична лаборатория по изследване на храни.

      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      Аха. Начи имаш ръст по търговско име, а говориш за ръст на сегмент от пазара....

      Ако не се сещаш - сам го написа. Ти си IT не си pharma. Big pharma пък още по-малко.

      IMS-ите съм ги виждал. 4-кратен на пазар като Британският щеше да гърми навсякъде. )))

      И не да СЕ изненадаш. помолих да МЕ изненадаш )))

      Само не разбирам, що като говориш тунги мислиш, че фаща дикиш?
      И аз като теб имам собствено мнение и се радвам, че с теб заформихме една хубава дискусия където аз бях оборен категорично и нямам никакви проблеми да си призная поражението и да ти стисна ръката като на победител.

      Когато обстановката предразполага мисля повечето хора говорят "на ангро" та и аз така в тази тема и не само, радвам се, че ти внесе яснота по казуса и ми се иска повече хора като теб да добавят полезност а не като Ясен да ни нахранят как не сме чели книжки с вагоните и как не знаем елементарна атомна физика и био-химия

      Момчето му е дошло до кокала явно и се интересува, поне това е похвално и се опитва да промени нещо, отново похвално, че не е експерт е явно, че малко с рогите напред също ама сите сме така българите, отново похвално(частично).

      След 2-3 страници писания ще стане ясно, че няма шанс да постигне лабораторни резултати лесно и за човешки цифри и просто ще почне да внимава какво слага на масата и в устата си.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #33
        От: Лична лаборатория по изследване на храни.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ... половин кило кайма. Благодаря. Плащаш, анализираш както можеш, ако не става хвърляш в кофата
        Като намерите кайма дето да не отговаря на теста-пращайте я на мен.
        Ако има начин да анализирате и бира или червено винце-и него пращайте.
        По кило кайма на седмица, 10-на литра бира, па чакайте ме да Умра...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          От: Лична лаборатория по изследване на храни.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ... половин кило кайма. Благодаря. Плащаш, анализираш както можеш, ако не става хвърляш в кофата и пак в магазина. Ако става - готвиш и ядеш.

          Значително по-просто и МНОГО по-ефективно. Включително финансово.


          п.п.
          методът работи не само за храни. Редовно изхвърляме техника за 4-5 цифри по тази линия.
          Това, което пропусна: "...И моля, размесете хуубаво кофата с ла..кайма., благодаря."

          И ако се окаже, че лентичките на всите 3 удобни магазина са от слабо, до силно малинови, ами и освен това - тая седмица наситено малинова реакция дава каймата от единият магазин, ама след два дена неговата е бледа, а наситена е на другият ....))

          И к'вооо?

          Ми моят съвет - здраво кимион и повечко време на скарата ))))))))))))
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #35
            От: Лична лаборатория по изследване на храни.

            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
            )) чети малко по-нагоре.


            Иначе за моето мнение за кариерата и способностите на конкретната леля - не на публичен достъп. ))) Готина е. Страхотия. )))



            Да си купувал лабораторна стъклария напоследък? ))))))
            Убуу де, да ги докараме на 1000 лв. плюс малко сребърен нитрат, метилоранж и прочее. В този бюджет може с малко повече въображение да вкараме и няколко тигела и м-м-м-м-м-м, муфелна пещ ли беше? По някои училища събират прахоляк.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #36
              От: Лична лаборатория по изследване на храни.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Като намерите кайма дето да не отговаря на теста-пращайте я на мен.
              Ако има начин да анализирате и бира или червено винце-и него пращайте.
              По кило кайма на седмица, 10-на литра бира, па чакайте ме да Умра...
              Ще се отровя, рекох, и го ударих на вино. Пия вечер бяло вино и ям печени дробчета, пия вино и ям кебапчета - не помага. Тогава го ударих на черно. Черно вино и печени костенурки, варени крачка, пълнени шерденчета. Наям се, напия се и на туй отгоре, като се върна в къщи, пак ям, дано се пукна най-после и да се отървеш от мене, ама пак не ще. И на ракия го обърнах, и на мастика, и на коняк, и със сода разредявах виното, дано стомахът се разшири, чер дроб да се повреди или далак да се подуе - няма, та няма!

              Цанке бе, мъча се бе, гълъбо.......



              Коментар


              • #37
                От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                И аз като теб имам собствено мнение и се радвам, че с теб заформихме една хубава дискусия където аз бях оборен категорично и нямам никакви проблеми да си призная поражението и да ти стисна ръката като на победител.

                Когато обстановката предразполага мисля повечето хора говорят "на ангро" та и аз така в тази тема и не само, радвам се, че ти внесе яснота по казуса и ми се иска повече хора като теб да добавят полезност а не като Ясен да ни нахранят как не сме чели книжки с вагоните и как не знаем елементарна атомна физика и био-химия

                Момчето му е дошло до кокала явно и се интересува, поне това е похвално и се опитва да промени нещо, отново похвално, че не е експерт е явно, че малко с рогите напред също ама сите сме така българите, отново похвално(частично).

                След 2-3 страници писания ще стане ясно, че няма шанс да постигне лабораторни резултати лесно и за човешки цифри и просто ще почне да внимава какво слага на масата и в устата си.
                За внимаването- 100% ок. ама без абсолютизиране и прекаляване. ) Суперите в UK пък... )) Адмирации, че си си направил градинка. )) Пробвай да подариш твои марули на съседите ))) Един приятел там си беше купил ловни права. Представи си, уличка (северна англия е това) и съседът ти (моят човек решил да сподели излишъците), едър бръснат и с акцент, в кал до кръста и кръв до лактите, в камуфлаж, дрънчи ти начи на алеята с два ! одрани!!! току що, начи кървави!!! заешки трупа )))))))))))))))


                Внимавай с фармакологията и с марулите.
                Аз обещавам - за кибер сигурност ще се старая само към специалисти. ))
                Само ме тормози 09,02,2019,,,,,
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • #38
                  От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                  Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                  Това, което пропусна:
                  Нищо не съм пропуснал.

                  Анализ на ВСЯКА покупка - лентичките са евтини. Бърка ме каква е каймата в тяхната кофа. Гледам моята.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                    .. само има нежен лаксативен ефект в съответната доза..." ..
                    Пургатив на кви пари се намира?
                    И най-вече, под какви нови марки го шиткат?
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      ... пещ ...
                      Преди 20 години много се бях смял, когато ми донесоха пламъчна фотометрия на две неща и ми викат : "ми ей говна - наш'то исто като купешкото..."
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                        И аз мисля като автора на темата.Мисля си че е абсолютно прав.Просто съм скептичен да стане каквато и да е лаболатория!
                        Цял живот съм спортувал активно.Ходя на фитнес от малък.Знам как беше фитнеса преди 30 години! Долу горе тогаз 80% тренировка и 15% хранене и 5% добавки!
                        Сега в фитнеса майсторите залагат на 50% спортно хранене 40% тренировка и 10% добавки!
                        Сиреч ако искаш резултати обърни сериозно внимание на храненето! Гледам четат едни дебели книжки калории протеини въглехидрати.С кво олио какъв тиган.Абе готвачи ли са културисти ли са!
                        И сега един документиран факт в културизма.Тъй като американците са пионери в тази дисциплина и има доста документация е установено следното:
                        Преди около 30 години (когато батко Арни беше културист) порция от телешки стек или бяло пилешко месо със салата са давали енергията която е стигала за тренировка.
                        Сега е немислимо.Същата порция не може да даде енергията и се налага да взимат добавки! И се пита в задачата какво се е променило?!
                        Всички спортисти са категорични че сегашната храна не може да задоволи организма както преди 30-40 години и се налагат добавки.При същото физическо натоварване и рекорди! Нагледно обясняваха с примери разликата между сегашното месо и преди 40 години.Твърдят че кокошката и кравата отпреди 40 години се различава от сегашната.И това е документирано.
                        Става дума за световно призната организация дето провежда конкурсите по културизъм --Джо Уидър -школа нещо си !

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                          Сам най-горе написа каква е разликата.

                          По-малко тренировка, повече хранене - ясно е че каквото не става с едното, ще се компенсира от другото. Тренировката е трудна, яденето лесно - значи каквото може се прави с ядене.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            И аз като теб... и се радвам,....
                            )) Не знам дали си забелязал, ама аз всъщност се заяждам само с хора, дето са ми симпатични по някакъв параграф. )))
                            Пък за влизане в детайли в заяждането- трябва даже и да смятам, че биха били способни да разберат "фишка в чем" хуморът на ситуацията. ))) Та поздрави на балканизираната градинка, част от дребнобританска събърбия, Лондонщина наше все, Сольсберищина -тем паче. ))
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                              Ако бирата ме кара на тоалетна, значи е добра.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                                Ако бирата е добра, при положение, че ме кара на тоалетна - значи лоша бира няма.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X