Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли проблем с Google maps

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Има ли проблем с Google maps

    Като знам какъв беше като го имаше (транспорта), Гугъл едва ли ще го дава дори още да го има.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #17
      От: Има ли проблем с Google maps

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Всъщност някакви влакове може и да има. Един познат беше ходил до водопада Полска Скакавица с някаква теснолинейка, която си се движела веднъж дневно.
      Да, има такова влакче до Полска скакавица, и е много по-разумен превоз...А аз отидох до горната част по един изровен път с джипа, след което слязахме до долната част пеша, а денивелацията е бая голяма. Беше 40 градуса пек, насред лято..Поразгледахме, поразгледахме и поехме нагоре- умирачка и зор голем, едвам стигнахме до чешмата..Та като се слиза е добре да се помисли и за качването после. А идвам го намери Гармина, че му бях задал "Полска скакавица" и ме забута в селото, което е от 3 къщи и едвам намерих къде да обърна, а сетне видях, че има опция "Изглед към водопад Полска Скакавица", та ме заведе.
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #18
        От: Има ли проблем с Google maps

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Да, има такова влакче до Полска скакавица, и е много по-разумен превоз...А аз отидох до горната част по един изровен път с джипа, след което слязахме до долната част пеша, а денивелацията е бая голяма. Беше 40 градуса пек, насред лято..Поразгледахме, поразгледахме и поехме нагоре- умирачка и зор голем, едвам стигнахме до чешмата..Та като се слиза е добре да се помисли и за качването после. А идвам го намери Гармина, че му бях задал "Полска скакавица" и ме забута в селото, което е от 3 къщи и едвам намерих къде да обърна, а сетне видях, че има опция "Изглед към водопад Полска Скакавица", та ме заведе.
        E, що не продължи надолу с джипа, нали е "Тойота"
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Има ли проблем с Google maps

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          E, що не продължи надолу с джипа, нали е "Тойота"
          Де да имаше поне малко от малко наченки на път...Горския път спира у една чешма и надолу само пеш, а ако знаех що зор има после нагоре хич и не би слизал
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Има ли проблем с Google maps

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Де да имаше поне малко от малко наченки на път...Горския път спира у една чешма и надолу само пеш, а ако знаех що зор има после нагоре хич и не би слизал
            Слизат, бре, слизат - самурайки и УАЗ-ки някакви съм виждАл. На първата къща, дето табела твърди, че е кръчма, ама не работи, през някаква нива се отбиват и после на зигзаг по терасите от камъни (май някога са били градинки това, що труд са вложѝли местните да задържат малко пръст по склона)... Иначе мястото е много култово - водопадът тръгва точно при малката цРъквица горе, изведнъж пропада рекичката и котловината долу е разкошна.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Има ли проблем с Google maps

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Слизат, бре, слизат - самурайки и УАЗ-ки някакви съм виждАл. На първата къща, дето табела твърди, че е кръчма, ама не работи, през някаква нива се отбиват и после на зигзаг по терасите от камъни (май някога са били градинки това, що труд са вложѝли местните да задържат малко пръст по склона)... Иначе мястото е много култово - водопадът тръгва точно при малката цРъквица горе, изведнъж пропада рекичката и котловината долу е разкошна.
              Може и да знаят местните, аз път не видех, иначе верно много каменни прагове има надолу. И да-живописно е долу, но голяма влага и мор беше, а горе ни кръчма , ни нищо няма- изгоре ми душата, само един човек с бабата живееха точно дето пада водопада- отляво му е къщата и градината, а отдясно кози и друг добитък гледаше.
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #22
                От: Има ли проблем с Google maps

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Епа естествено, че слагат етикети главно...Омотали са технологията на тоя оцет и вместо оцетнокисела е протекла ацетонова ферментация...Ама да го беха пробвали барем преди да го продават..Ама то за туристите е така, знаеш..Всичко продавано покрай пътя или в/покрай манастир е скъпо..Като "смилянския боб" по 15 лева килото по пътя от Бачковския манастир за Смолян, 90% от който е китайски внос
                Нима не знаеш, че в Китай има населено място Смилян?!!
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • #23
                  От: Има ли проблем с Google maps

                  Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                  Нима не знаеш, че в Китай има населено място Смилян?!!
                  Нема. Има в Хърватска и разни сходни наименования. Но мартеници, "троянска керамика" и "смилянски боб" от години се внасят от Китай, факт.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X