Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли проблем с Google maps

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли проблем с Google maps

    "Стационарната версия" - тази, дето се отваря на maps.google.com от обикновен компютър на уЙндоЛс днес цял ден не иска да ми прави маршрути и да ми смята разстояния:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bozhurishte-Breznik-1.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:6148101

    Мобилната (на АндроЙд) работи...

    Някой забелязал ли е нещо подобно или проблемът е в моя телевизор?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    От: Има ли проблем с Google maps

    При мен работи. Пробвай с друг браузър.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Има ли проблем с Google maps

      При мен също работи. С Google Chrome съм.

      Коментар


      • #4
        От: Има ли проблем с Google maps

        ами влак не може да намери. избери друго превозно средство

        Коментар


        • #5
          От: Има ли проблем с Google maps

          За дадения регион под влак се разбира дилижанс.

          Коментар


          • #6
            От: Има ли проблем с Google maps

            Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
            ами влак не може да намери. избери друго превозно средство
            Благодаря! Тъкмо щях да пиша, че с "Експлорър" работи, пък на "Хром" не ще. Много странно защо е била включена опцията "влак". С влак никой от сеЙменството ми не е пътувал от... някъде 2001 г., че да търсим маршрути за влак.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Има ли проблем с Google maps

              През Божурище до Брезник си е живописно пътчето и са малко километри...Иди и до Гигинския манастир, нов асфалт слънце има до горе !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: Има ли проблем с Google maps

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                През Божурище до Брезник си е живописно пътчето и са малко километри...Иди и до Гигинския манастир, нов асфалт слънце има до горе !
                Аз точно по този път минах и исках да споделя, че от 15-на години само него го ползвам, ако се движа в тази посока. Първо го ползвах заради безкрайните строителства и ремонти на пътя през Перник - то не бяха "възел Даскалово", то не беше чудо. Сега пак минах вчера през него, заради (говори се) затворената за "обрушване на свлачища" магистрала "Люлин" и самоубийствената сеУения по пътя покрай Владая. Возех майка ми (84 г.) и тя бая се наплаши от пернишки рацери на отиване (бяхме поканени да берем череши на една вила). Викам ѝ "на връщане ще те прекарам през най-живописното пътче в Клета Майка". Ма "тубата" нещо ми цака качеството на филмчетата, хем бях с най-добрата камерка:



                А Гигинския манастир, мани-мани - един монах-гей как нападнА преди години (словесно, де) Боголюб-младши . Иначе съм пускал клипче на изпушил и гръмнАл мРецедес от пътя за натам. Ама аз съм ходил дотам през Гургулят...
                Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 17-06-18, 19:53.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли проблем с Google maps

                  Аа, то не си ходил скоро на манастира да видиш чудо...Новия игумен от няколко години е въжвръщенец от Уолстрийт...Примъкна инцестиции, то нови крила на манастира, то чудо, то асфалт..Единствено се дразним, че отвънка павилиони за кебапи, а от магерницата винаги се носи аромат на агненце печенко, но когато и да попитам дали можем да хапнем, отговора е един- "ооо, не...Това е за персонала онли..."
                  Последно редактирано от sonda; 17-06-18, 22:29.
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли проблем с Google maps

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Аа, то не си ходил скоро на манастира да видиш чудо...
                    Последно ходих, когато на Цвъ.Въ. му бяха затворили цРъквата с ктиторските портрети Хората се въртят отпред, питат (многозначително): "А тука що е заключено?"
                    Иначе този манастир винаги е привличал инвестиции (предимно партийни). ГЕРБ някакво "шефство" не бяха ли организирали?
                    Иначе манастирската им билкова ракия е менте а "траварицата", която не ясно как контрабандират от Суковския манастир в Сърбия, я продават на безумни цени.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли проблем с Google maps

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Последно ходих, когато на Цвъ.Въ. му бяха затворили цРъквата с ктиторските портрети Хората се въртят отпред, питат (многозначително): "А тука що е заключено?"
                      Иначе този манастир винаги е привличал инвестиции (предимно партийни). ГЕРБ някакво "шефство" не бяха ли организирали?
                      Иначе манастирската им билкова ракия е менте а "траварицата", която не ясно как контрабандират от Суковския манастир в Сърбия, я продават на безумни цени.
                      То не знам да има манастир дето да се продава нещо евтино, ама айде..поне да е читаво..А скоро купих от кремиковския манастир овчо кисело млЕко по 4 лева кофичката, дето миришеше на пръч, и "оцет от мед" за 7 лева половинката, с аромат на ацетон. И всичко това- произведено в манастирската ферма
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Има ли проблем с Google maps

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        ...произведено в манастирската ферма
                        Е, то ако има такава, пак добре. Щото доста манастири действат на принципа на фирма "Mopar" т.е. само "бутилират" и слагат етикет "манастирско еди-какво си".
                        Иначе някои храни като се поразвалят, лъхат на ацетон. Даже май болни хора "дъхали" на ацетон при определени болести.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Има ли проблем с Google maps

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Е, то ако има такава, пак добре. Щото доста манастири действат на принципа на фирма "Mopar" т.е. само "бутилират" и слагат етикет "манастирско еди-какво си".
                          Иначе някои храни като се поразвалят, лъхат на ацетон. Даже май болни хора "дъхали" на ацетон при определени болести.
                          Епа естествено, че слагат етикети главно...Омотали са технологията на тоя оцет и вместо оцетнокисела е протекла ацетонова ферментация...Ама да го беха пробвали барем преди да го продават..Ама то за туристите е така, знаеш..Всичко продавано покрай пътя или в/покрай манастир е скъпо..Като "смилянския боб" по 15 лева килото по пътя от Бачковския манастир за Смолян, 90% от който е китайски внос
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Има ли проблем с Google maps

                            Това е иконката за обществен транспорт, не само влак.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Има ли проблем с Google maps

                              Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                              Това е иконката за обществен транспорт, не само влак.
                              Всъщност някакви влакове може и да има. Един познат беше ходил до водопада Полска Скакавица с някаква теснолинейка, която си се движела веднъж дневно. Но пряк обществен транспорт от Божурище за Брезник явно няма.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X