Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

    Премацитата с фейслифта всички които аз съм виждал са с климатроник. Темпомати нямат дизелите, макар че според мен ако ти се играе можеш да сложиш. Колата е с електронна газ, на бензините се слага фабрично.

    Коментар


    • #32
      От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

      Колкото и да е скучна още един глас за Зафира, карам такава от не много време (20-на хиляди км.) и засега се разбираме чудесно .
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • #33
        От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

        Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
        Колкото и да е скучна още един глас за Зафира, карам такава от не много време (20-на хиляди км.) и засега се разбираме чудесно .
        Клати по завоите като патка тази зафира направо се едно си в морето
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #34
          От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Клати по завоите като патка тази зафира направо се едно си в морето
          Преди нея 10-на години основно съм карал Диско 1 , та изобщо не вдявам за какво паткане и олюляване иде реч
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #35
            От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

            Огледай за читаво C4 Picasso или за Grand Scenic, след 2007-а.
            То ги има, ама ще е трудно да намериш нещо на под 200 хиляди (реални) км.
            От Фордовете C-Max също не е за подценяване.
            Кънект е една интересна концепция на Форд, ориентирана изцяло за "служебни" нужди. Ниски данъци, лесна поддръжка...вътре е толкова разтоварен от всякакви глупости, че почти няма какво да му се счупи. Обаче лизинговите схеми за него са били такива, че 90% от колите са купувани за служебни и са карани наистина много. Коли на под 10 години нормално са на по 300 хиляди км.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #36
              От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

              Колко евтин ?
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #37
                От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                Да кажем до 4к

                Коментар


                • #38
                  От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                  Аз пък настъпвам колку може, климатика не се гаси и ми е през бахура колко харчи. Няма си ги носъ у гробищата тия пари.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                    Първоначално публикуван от P.Petrof Преглед на мнение
                    Ксара Пикасо.Карах я седем години към 120хил.км.Разхода междуградско с около110.е под 5\100 с климатроника.Перфектния мотор е 2000hdi-90коня.Частите са евтини,лесен за ремонти,които обикновено са дребни.Проблема
                    при него е единствено задния торсион,който задължително трябва да се ревизира на около 80-90хил.км.Голям плюс в сравнение с немските е возиятя и комфорта при пътуване,широкото и функционално купе и здравия непретенциозен мотор.Още съжелявам че го дадох без пари.
                    На ортака берлингото със същия мотор умря като циганин от веднъж на 150 000 реални . Помпа и дюзи . Горивна система Сименс - VDO .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                      Лошо. Да разбирам,че Siemens VDO не са за предпочитане...?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Клати по завоите като патка тази зафира направо се едно си в морето
                        Това изобщо не е вярно, напротив, вози много стегнато и никакъв помен от клатене, абсурд, най-вероятно си попаднал на Зафира с изпуснати тотално амортисьори.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          А някакви мнeния за xsara Picasso, Kia Carnival, Renault espace, пежо 806?
                          Към момента мога да предложа Мазда 5, плюс тест, оглед на място и прочее, но не за 4000 лв. Мога да дам и неизчерпаема информация, плюс оглед, тест и прочее на Киа Карнавал 2009 г. но в момента не ми е за продаване, щото се оказа най- полезният и най- каран автомобил във фирмата и сега се чудим с какво да го заменим. Просто, новият модел не се предлага в Европа.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                            Маздата 5 с какъв двигател е и доволен ли си?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                              Маздата 5 с какъв двигател е и доволен ли си?
                              Не гледай обявената цена. Не съм я ъпдейтвал скоро, щото прехвърлих ангажимента с продажбата на колега.
                              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...05#post3320805
                              По слухове, в момента цената е 6200 и не е окончателна. С две думи, хубав автомобил. За по- подробно, виж обявата, насреща съм за всякакви въпроси.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Евтин, здрав, дизелов миниван с нисък разход?

                                Пред делфи,Сименс е много по добре.

                                Ако обаче се касае за ремонт,делфито се ремонтира,докато Сименс почти се ремонтира
                                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                                Лошо. Да разбирам,че Siemens VDO не са за предпочитане...?
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X