Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

    Здравейте,

    тия дни спряха да ми работят пръскалките на предното стъкло и се налага да сваля казанчето за проверка.
    Който го е правил - нужно ли е да свалям левия калник за достъп до казанчето или е възможно да го сваля отдолу (при демонтирана гума)?

  • #2
    От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

    Можеш колега ,даже не е нужно да демонтираш гумата, а само кората на подкалника.

    Коментар


    • #3
      От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

      Свали си подкалника и действай.
      Виж първо дали работи помпата, и може да се разминеш само със свалянето и ремонта и.
      Не е сложно - имам пост със снимки някъде тук.

      Коментар


      • #4
        От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

        Хм, тя, горката, натурално си няма подкалник - казанчето е видимо отдолу. Мотора е вдясно и отгоре. Някакси е супер тясно там отдолу и не виждам ясно монтажните болтове (макар и да напипвам 2-3 такива).

        Моторът на помпата не се чува при дърпане на лостчето. Имате ли някаква друга идея, освен сваляне, как да го тествам?

        Коментар


        • #5
          От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

          Ха на бас, че трябва да направиш същото?

          Коментар


          • #6
            От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

            Така така - нещо подобно е, но съседното казанче - под левия калник.
            Огледах снимките ти. Струва ми се, че монтажа на мотора върху лявото казанче е по-различно. Съмнява ме да излезе от място, без да се свали самия казан.

            Коментар


            • #7
              От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

              Благодарско в тази тема за другата тема . Да не разводнявам питам тук - пръскалките на предното стъкло ги смъкнах и почистих но на задната врата пръскалкат нещо ми се опъва.Няма достъп до нея и не знам ако напъна да не я изтръгна със все багаж.Късо 2,5 паджеро.

              Коментар


              • #8
                От: Демонтаж на казанче за миялното на предното стъкло, Pajero 2 2800 '94

                И моята помпичка спря да пръска,извадих я от казанчето вчера и се оказа че клемите не правят контакт,обаче уплатнението се скача и днес имам ново,но макар и същото ,на галлопера е на много удобно място.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X