Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати 41 до 49 от 49

Тема: Отново за Русия.

Място
    София
    Публикации
    22,283
    Точки (при гласуване)
    81

По подразбиране От: Отново за Русия.

Как се връзват това

Цитат Мнение на BulAf Преглед на публикациите
    ...
    - не санкционирания, та и поощряван от властта масов скрит и не толкова скрит расизъм към всичко "неруско" (етносите в самата РФ; към тези извън, па да не говорим);
    ...
    и това

П.П.: тъкмо видях - по случай Рамазана в Москва са се събрали разправят къмто 100 000 (чак толкоз не ми се вярва, ама са си доста де) мюсулмани да се помолят (директно на улицата естествено).
    Дали имат или нямат разрешение за тоз митинг не съм ровил (ама доколкото помня заради световното бяха забранени каквито и да е мероприятия...), ама предният път "славния ОМОН" се скри скоропостижно в рейса си (бяха арестували някакъв такъв пилигрим) и след кратка беседа с тез брадати будни младежи (единия с пищов запасан в дънките..) си го пуснаха по живо-по здраво ...
    Щото в Москва най-редовно си се гъзурчат масово и блокират я станция на метро, я нещо друго по време за молитва, и май не се е чуло да ги закачат.

Място
    Попово дере
    Публикации
    1,171
    Точки (при гласуване)
    19

Расизма ( под формата на агресия) се проявява само, ако този срещу който е насочен е слаб или е сам.
    Унтерменшите могат да разбият главата на някой украинец, узбек, беларусин .. или пък, дюшеш - френски турист (пресен случай в Питер от преди няколко дена), ноо - някой "кавказки типец" само ще го погледнат изпод вежди и то скрито -кога оня е отминал . Да не говорим, па ако са групичка таквиз типажи.

/колко вече ще пустосва и заканва "ко ша ги напрая аз "чурките'''' после по потник, пред телевизора у тях си е волна тема /

П.П.: Шойгу... - не мисля. Дава вид на мижитурка някаква.
    Няма му го ореола на мужик - дето само да погледне навъсено и почват да му се извиняват
    /от бас няма що да бягам, ама то бая дългичък срока ще му дойде - ще забравим на какво сме се хванали .
    И все пак - в градината имам заровени неизвестно количество бутилки Балантайнс (не пия вече, ама за сметка на това - копам ). Та - като му дойде времето, откопвам и пращам една (да ни даде Аллах живот и здраве само ) .
    Последно редактиран от BulAf ; 15-06-18 в 22:50
    "Пребоядисал се Илия...огледал се - пак в тия..." Бивши ЛЕНИН... :))

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,654
    Точки (при гласуване)
    41

Ама не ги спрягайте тези - Кадиров, Шойгу, Медведев и т. н. каквито и да са, или не са. Те са от едно поколение с Путин. Когато той приключи и те ще са приключили. Следващият, днес е юноша бледен (и никому неизвестен).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    София
    Публикации
    4,513
    Точки (при гласуване)
    23

П.П.: Шойгу... - не мисля. Дава вид на мижитурка някаква.
    Няма му го ореола на мужик - дето само да погледне навъсено и почват да му се извиняват
    /от бас няма що да бягам, ама то бая дългичък срока ще му дойде - ще забравим на какво сме се хванали .
    И все пак - в градината имам заровени неизвестно количество бутилки Балантайнс (не пия вече, ама за сметка на това - копам ). Та - като му дойде времето, откопвам и пращам една (да ни даде Аллах живот и здраве само ) .
    Аз немам закопани балънтайнси но слагам шише домашна троянска сливова.

А Шойгу ич не го гледай че дава вид на впиянчен комбайнер. Дрът апаратчик. Създаде МЧС от нищото и го превърна в мощно министерство. А мъжкарския имидж даже няма нужда да му го създават чак толкоз - май си е корав мъж по принцип. Две снимки как язди кон гол до кръста и вуаля. Че се напикват като ги погледне накриво. Той и Вова не беше толкоз крутой в началото...
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    45,775
    Точки (при гласуване)
    60

Расизма ( под формата на агресия) се проявява само, ако този срещу който е насочен е слаб или е сам.
    В това отношение руското общество изглежда напълно да споделя общочовешките ценности.

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Ама не ги спрягайте тези - Кадиров, Шойгу, Медведев и т. н. каквито и да са, или не са. Те са от едно поколение с Путин.
    Тъкмо де?

Пятилетка пышных похорон

И всеки дава своя Принос, малко преди края си. По някое време някой перестройчик.

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    ...
    А Шойгу ич не го гледай че дава вид на впиянчен комбайнер. Дрът апаратчик.
    Именно дърт.
    Комбайнерски мъдрости от Кольо: Който иска да яде храна от гладни растения-значи не е в час с физиологията на растенията, и изобщо на живата природа.

Място
    София
    Публикации
    14,776
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите

Именно дърт.
    Не е чак толкова дърт 1955 година е роден . По нашите закони и до пенсионер не го докарва
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Място
    Чипровци-Банкя
    Публикации
    2,875
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Ама не ги спрягайте тези - Кадиров, Шойгу, Медведев и т. н. каквито и да са, или не са. Те са от едно поколение с Путин. Когато той приключи и те ще са приключили. Следващият, днес е юноша бледен (и никому неизвестен).
    За Медведев и Шойгу съм съгласен, ама Кадырича е бая по-млад. С 20-тина години от Шойгу и с 10-тина от Медведев. Та няма така бързо да "приключи". Освен ако не го "приключат" като баща му.
    יעבור
    «И това ще мине»

Място
    София
    Публикации
    14,776
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на Skorpion_BG Преглед на публикациите
    Освен ако не го "приключат" като баща му.
    В този регион това е нормално
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Публикации
    2,710
    Точки (при гласуване)
    17

А. Баща му. )) не го мислете това. Кадирови са акционери.
    Важни в някой момент по разпределянето на гласовете, но все пак са си миноритарни.

Чечня вече има интерес от Федерация, ... От друга страна - на татарстан, саха и още няколко- нямат.

Ще видим. И очертава се, че интересните времена ще ги гледаме сравнително отстрани...

Сравнително.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Сходни теми

1. GPS Русия
    От pilimon във форум GPS-и, разработка на карти, средства за ориентиране.
    Отговори: 4
    Последно мнение: 14-09-13, 10:31
  2. Русия
    От kra_kra във форум Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
    Отговори: 118
    Последно мнение: 26-12-12, 18:58
  3. Русия
    От alexalex69 във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 15
    Последно мнение: 16-01-12, 08:51
  4. Отново УАЗ, отново броня, отново лебедка...
    От Митко/fulda/ във форум Защити и брони
    Отговори: 17
    Последно мнение: 12-03-09, 17:55
  5. Отново ръст и отново в погрешната посока
    От Obersturmbahnfuehrer във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-08-07, 23:02

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •