Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мерцедес 124 300Д комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: мерцедес 124 300Д комби

    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
    Което не му пречи да има специфично подскачане и някой ден да спре. Иначе нищо ел. няма в него. Виж оборотомера е друга работа. Аз продължавам да не съм сигурен дали лявото огледало е електрическо. Освен на 124-ка и на Е-класа да са различни копчетата.
    Спесифичното подскачане е от друго. Иначе има нещо ел. в него - има датчик на скоростта - при определени условия. 124-та може да е и Е-classe, а може и да не е.

    Коментар


    • От: мерцедес 124 300Д комби

      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
      ... Аз продължавам да не съм сигурен дали лявото огледало е електрическо. Освен на 124-ка и на Е-класа да са различни копчетата.
      Има ги и в двата варианта.Освен това Радо лесно може да го установи . Както впрочем и дали карданът му е "прост" - едно лягане под колата се иска . Даже става по- бързо отколкото запитване във Форума .

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Километража е на жило бе Владо?
      На жило е . Ма подскача .
      ..и брояча откъм 5-600 хил. км.нагоре му се износват зъбците .
      На немците кога са го конструирали и през ум не им е минавало , че тЕя коли ше живеят втора младост у България на по милион и нещо и 25+ години експлоатация . Същото и за жиците .

      ПС. ...а впрочем , то така беше и преди време с легендарните влекачи 1632 .
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 01-08-18, 11:42.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: мерцедес 124 300Д комби

        Това е копче за регулиране на две ел. огледала



        това е междинната опора на кардана - висящия лагер

        Коментар


        • От: мерцедес 124 300Д комби

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          ПС. ...а впрочем , то така беше и преди време с легендарните влекачи 1632 .

          Предполагам не говориш за сръбската версия
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: мерцедес 124 300Д комби

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038707086-big.jpg
Прегледи:1
Размер:221.9 КБ
ID:5795653
            Наистина е електрическо. Само дето не е било такова оригинално-няма инсталация за него. Всъщност не е проблем и с пръстчета да си го настройвам, повече ме радва че има подгрев, дано и да работи.
            П.С. Доста обидно, но си счупих горното зъбче на вътрешната триъгълна пластмаса на огледалото, която покрива кабелите на снимката. На всичкото отгоре и се загуби някъде, иначе успешно ги лепя с канаконлит и сода.

            Коментар


            • От: мерцедес 124 300Д комби

              "
              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              накъдето се е запътила колата - за скраб."


              Толкова много ли е зле?

              Коментар


              • От: мерцедес 124 300Д комби

                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                .. повече ме радва че има подгрев, дано и да работи...
                По-рано от есента няма как да разбереш дали работи.

                Коментар


                • От: мерцедес 124 300Д комби

                  Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
                  "
                  Толкова много ли е зле?
                  За 15 години изгни толкова, колкото не съм виждал и опел кадет.
                  Основно последните 6-7, откакто спрях да ползвам кола ежедневно.
                  Този модел е заразен от ръжда.
                  Всъщност вече е тоталка.
                  Срам ме е да изляза на пътя, което е показателно, понеже аз уж съм имунизиран от такива чувства
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: мерцедес 124 300Д комби

                    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]965138[/ATTACH]
                    Наистина е електрическо. Само дето не е било такова оригинално-няма инсталация за него. Всъщност не е проблем и с пръстчета да си го настройвам, повече ме радва че има подгрев, дано и да работи.
                    П.С. Доста обидно, но си счупих горното зъбче на вътрешната триъгълна пластмаса на огледалото, която покрива кабелите на снимката. На всичкото отгоре и се загуби някъде, иначе успешно ги лепя с канаконлит и сода.
                    То и ръчното си има подгрев, намери си корпус и мога да ти подаря ново стъкло, не е ползвано. Както споменах няма нищо общо с моето, за каквото ми го продадоха.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • От: мерцедес 124 300Д комби

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      По-рано от есента няма как да разбереш дали работи.
                      Може би, ако напълня едно пръскалце от препарат за прозорец и го поръся тънко... а и някъде ми се подритваше един инфрачервен термометър.

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      То и ръчното си има подгрев, намери си корпус и мога да ти подаря ново стъкло, не е ползвано. Както споменах няма нищо общо с моето, за каквото ми го продадоха.
                      Хм, да, може и така да направя и ще си реша и проблема с пластмаската отвътре. А ел.огледалото ще зарадва някой по голям фен на екстрите от мене.

                      Коментар


                      • От: мерцедес 124 300Д комби

                        Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                        Може би, ако напълня едно пръскалце от препарат за прозорец и го поръся тънко... а и някъде ми се подритваше един инфрачервен термометър.
                        Нищо няма да разбереш така.

                        Коментар


                        • От: мерцедес 124 300Д комби

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Нищо няма да разбереш така.
                          Айде сега. То се вижда как се изпарява водата като работи
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: мерцедес 124 300Д комби

                            Как ще пусне отоплението?

                            Коментар


                            • От: мерцедес 124 300Д комби

                              С две жички, как
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: мерцедес 124 300Д комби

                                То жичките си ги има и сега...
                                И са постоянно захранени.

                                На гърба на огледалния елемент има термосуич, който позволява подаване на захранване към подгревния елемент при температура на околната среда, по-ниска от +5 градуса.
                                Един за лявото, един за дясното..

                                По същия начин е осигурено отоплението на пръскалките на предния джам, а също и отоплението на маркуча от казана до пръскалките.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X