Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мерцедес 124 300Д комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: мерцедес 124 300Д комби

    Трябва да имам оригинални гумени карета, ако ги намеря са твои.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #92
      От: мерцедес 124 300Д комби

      Моят е с две гумени карета от двете страни. Предното беше взело да прави вибрации на 100-120 км./ч., гумата перфектна, имаше лек луфт в самите метални втулки. Филма излезе с намирането на ново каре. По всички каталози излизат еднакви от двете страни, да ама не, моите различни. С 1000 псувни намерих, само една фирма за авточасти ги намери. Разликата е в металните втулки, моите са елипсовидни на предното, и кръгли на задното.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #93
        От: мерцедес 124 300Д комби

        За да направи тези щети , отдавна ще да е тропало. Не става отведнъж.
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • #94
          От: мерцедес 124 300Д комби

          С риск да ми скочат почитателите на тоя ДВГ, ама на моя вибрациите ги усещахме 2-3 човека, пък на тоя трактор е доста по-зор. Иначе е вярно, моят майстор като свали карето каза, че това е направо ново, карали са му напълно разпаднато, движело се е от допира на гайките.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #95
            От: мерцедес 124 300Д комби

            Междувременно ми боядисаха новата лайстна над номера и си я монтирах. Сега вече задницата не изглежда толкова изстрадала.... само бронята и рамото на чистачката трябва да се поосвежат с нова боица.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038707083-big.jpg
Прегледи:1
Размер:427.8 КБ
ID:5795629Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038707084-big.jpg
Прегледи:1
Размер:436.8 КБ
ID:5795630
            И една снимка как седи опеловия касетофон в МБ...
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038707085-big.jpg
Прегледи:1
Размер:289.0 КБ
ID:5795631

            Коментар


            • #96
              От: мерцедес 124 300Д комби

              Хмм, доста непривично стои.
              Между другото, погледнах, и се ужасих от цените на Бекерите..

              Ако ще сваляш рамото на чистачката, се заиграй, и направи една профилактика на механизма. Занимавка е, но си заслужава.
              Ако се оправяш с руския език, ще ти пратя инструкция.

              Коментар


              • #97
                От: мерцедес 124 300Д комби

                Дипломатично казано, според един приятел седяло като изс...но.
                Е, общите неща между бекер и този филипс, са че са фабрични радиа за немски коли, че имат еднаква подсветка и че са черни Като форма, не се вписва нито в мерцедеса, нито във вектрата в която беше. Като дизайн си е за астра, но ценното е че има собствен екран, иначе 99% са с външен екран на таблото. И все пак е стегнато и семпло, пък и свири приемливо. Имам оставено и едно сони емпетройка, да си го пробвам ще ми хареса ли. То пък се оказа че дори е актуален модел на сони. Само дето буксата преходник от Исо към Сони 16 пина се оказа дефицитна. Наличната в колата излезе че е за кенууд, затова и не пасваше на седящото там сиди сони.

                Да, пусни ми инструкцията, благодаря.

                Коментар


                • #98
                  От: мерцедес 124 300Д комби

                  Това оригинално сд радио едва ли биха го крадяли но изглежда по-добре според мен:



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037268413-big.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5795634


                  п.с. Поиграх си с фотошопа, ето как би изглеждал на твоята кола

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038707085-big.jpg
Прегледи:1
Размер:413.3 КБ
ID:5795635
                  Последно редактирано от Еделвайс; 31-07-18, 20:06. Причина: п.с. и снимка

                  Коментар


                  • #99
                    От: мерцедес 124 300Д комби

                    Благодаря за примера. Колега по-горе предложи такова, та може и да стане. Иначе най-добре седи Becker BE2210, но цените му са фантастични, а както споменах, проблема с тези цени са, че го прави апетитен за крадене. Тя кражбата си е неприятна сама по себе си, но полудявам от вандализма който я съпровожда. Аз си купувам емблемки, лайснички, стягам си гайките на дървените красоти по корите, а някой за да измъкне скапаното сто годишно радио, да ми счупи стъклото... е все едно да ме ужили оса-боли, беснея и нищо повече не мога да направя.

                    Коментар


                    • От: мерцедес 124 300Д комби

                      Ето как стои този, за който говорех.
                      Нямам никакви планове за него но със сигурност няма да ходи, накъдето се е запътила колата - за скраб.
                      Ако мислиш, че ти допада след около месец и половина е твой.
                      Не че не мога да го сваля още сега но не виждам чак такава нужда от бързане

                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: мерцедес 124 300Д комби

                        Така е, няма. А и аз имам две свирки с които да си играя и избирам. В крайна сметка е много вероятно да се укротя с едната от двете и да си оправям другите работи по колата. Тъй че, след месец и половина, ако не съм доволен от музиката си, ще го взема.
                        Иначе помислих че е като този които е показал Павел, че се води също Аудио 30...

                        Коментар


                        • От: мерцедес 124 300Д комби

                          Пък ако го получиш и с нави-четеца, ще ти дам и навигационен диск, с който можеш да правиш разни настройки по системата.

                          Сега ти пращам инструкцията от уважаемия Гордей.

                          Коментар


                          • От: мерцедес 124 300Д комби

                            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                            ... Тя кражбата си е неприятна сама по себе си, но полудявам от вандализма който я съпровожда. Аз си купувам емблемки, лайснички, стягам си гайките на дървените красоти по корите, а някой за да измъкне скапаното сто годишно радио, да ми счупи стъклото... е все едно да ме ужили оса-боли, беснея и нищо повече не мога да направя....
                            Споко , тЕя работи са после . Първо ше ти откършат "мерника" .

                            ПС. Понеже по- горе стана въпрос за ел огледалата . Движението на лявото ти е отказало нацяло . Очаквай да ти откаже и някоя от функциите на дясното .
                            В един момент не е изключено да ти откаже и километража .
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: мерцедес 124 300Д комби

                              Километража е на жило бе Владо?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: мерцедес 124 300Д комби

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Километража е на жило бе Владо?
                                Което не му пречи да има специфично подскачане и някой ден да спре. Иначе нищо ел. няма в него. Виж оборотомера е друга работа. Аз продължавам да не съм сигурен дали лявото огледало е електрическо. Освен на 124-ка и на Е-класа да са различни копчетата.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X