Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мерцедес 124 300Д комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: мерцедес 124 300Д комби

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:130224_02.JPG
Прегледи:1
Размер:101.8 КБ
ID:5794786
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #62
      От: мерцедес 124 300Д комби

      Това е снимка от "пура" - W126. Но аудиото за 124-ка до '92 е същото.
      Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
      Бахти, как се изказах...

      Коментар


      • #63
        От: мерцедес 124 300Д комби

        И струва бая. Не ми е проблем да си купя, както казах, страх ме е да не ми разбият колата заради него...

        Коментар


        • #64
          От: мерцедес 124 300Д комби

          Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
          За десет дена експлоатация вече има навъртяни почти 2000 км....
          Намали малко, така не сме се разбирали да се кара 27 годишна кола
          Със здраве да се кара!
          Клемореда не е сменян, а е сменян само патрона .
          Музиката просто не е свързана.
          Както казаха колегите, прегледай долните шарнири.
          На твойта врата на махагоновото панелче се е развила една гайка и дрънчи.
          Друго според мен за сега не пипай.

          Коментар


          • #65
            От: мерцедес 124 300Д комби

            27 годишна, но от марка, която е като виното, с годините става все по хубава.

            Коментар


            • #66
              От: мерцедес 124 300Д комби

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              От кога те чакам
              Те

              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...32#post3349832
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #67
                От: мерцедес 124 300Д комби

                Дали и тая тема ще дойде тука?
                Един въпрос, копчето за огледалото ми настройва само дясното огледало.Натискам, въртя и пак само дясното. Четох някъде, че имало такава опция, лявото с ръчка, а дясното ел., но моето ляво няма ръчка... идеЙ?

                Коментар


                • #68
                  От: мерцедес 124 300Д комби

                  Самото копче може да избира кое огледало да се наглася. Въртиш копчето по посока обратна на часовниковта стрелка на 90 градуса, то кликва, и започва да оправдава лявото огледало. Ако не съм прав, или се престараеш, копчето ще ти остане в ръцете и няма намиране на друго такова.
                  Отвори си прозореца, нагласи си огледалото с ръка, ама само огледалото а не и пластмасовото тяло! /като го натискаш то се мести/, и отсвирвай местене на ляво огледало. Или пробвай тотото с копчето.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #69
                    От: мерцедес 124 300Д комби

                    Отговорът е прост - оригиналното ляво огледало е било с ръчка, но е сменено с електрическо. В момента се настройва само на ръка, както е описано в горния пост.

                    Не съм петричката врачка, просто ходих да пробвам Мерджана малко след като беше обявен. И досега ме е яд, че колегите ми упорито искат малка кола за офиса - параходът доста ми легна на сърце. Да го караш с кеф!
                    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                    Коментар


                    • #70
                      От: мерцедес 124 300Д комби

                      Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                      Отговорът е прост - оригиналното ляво огледало е било с ръчка, но е сменено с електрическо. В момента се настройва само на ръка, както е описано в горния пост.

                      Не съм петричката врачка, просто ходих да пробвам Мерджана малко след като беше обявен. И досега ме е яд, че колегите ми упорито искат малка кола за офиса - параходът доста ми легна на сърце. Да го караш с кеф!
                      Много е вероятно това да се е случило, въпреки че ляво ел.огледало за 124-ка е нещо като бялата лястовица, питайте ме как разбрах . Масово са ляво ръчно и дясно ел. Мен ми счупиха стъклото на лявото, НИКОЙ не произвежда такова, само оригинално, на приятната цена от 400 лв., доставка 2 седмици. След няколко месеца дебнене на специализирани морги се сдобих със стъкло за 20 кинта(див късмет). Междувременно си бях намерил в ОЛХ за 7 кинта с неработещ подгрев, та имам резерв. Ръчни огледала има за по 30-40 лв. по моргите, с целия корпус. Слагаш такова и продаваш твоето на някой закъсал както бях аз. Но първо трябва да се провери дали е такъв случаят. Снимка на гърба на огледалото(стъкълцето) веднага ще покаже. Вади се внимателно с отверка, на 2 ябълки е. Ръчното е с една ябълка. Ляво ел.огледло е от въпросните екзотични и скъпи части, за които споменах по-горе. Друга екзотика и скъпотия е дуовентила на парното, подсети ме съседна тема за 126-ца.
                      п.п.Сега се замислих, че май и копчето е различно, ако само дясното е ел. няма въртене, само надолу-нагоре. И тук снимка ще помогне.
                      Последно редактирано от Asen Kushlev; 29-07-18, 10:32. Причина: допълване
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #71
                        От: мерцедес 124 300Д комби

                        Сега разгледах снимките в началото, копчето е квадратно, само за десен джам. За двата е кръгло, с издатина като показалец, върти се за ляво/дясно. badeff май е прав.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #72
                          От: мерцедес 124 300Д комби

                          Това с дясното ел.огледало не е учудващо - повечето са така. Две ел.огледала са екстра, не ми се търси кой е кода на опцията.
                          Копчето изглежда така



                          Това е от моето комби, копчето го бях отварял, за да му сменя подсветката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: мерцедес 124 300Д комби

                            Ебасимуси колко екстри има по моята
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #74
                              От: мерцедес 124 300Д комби

                              Нали, и внезапно се оказва че били много редки екстри.
                              Миии, интересното е че копчето се върти... натискаш го и се завърта на 180 градуса... но и в двете положения, само дясното огледало реагира на настройките. Аз на това ел.огледало не държа толкова, виж подгрева е значително по смислена екстра.
                              П.С.Вени, на тебе как ти се отваря жабката?!?

                              Коментар


                              • #75
                                От: мерцедес 124 300Д комби

                                Хм, замислям се, че аз тая кола я продадох доста отдавна...
                                Ама тя нямаше жабка - там беше десния еърбег.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X